News

Spider-Man: Miles Morales to samodzielna produkcja

Jeśli oczekujecie remastera Spider-Mana z nową zawartością na PS5, to się zawiedziecie.

Jedną z gier ujawnionych na pokazie Playstation 5 było Spider-Man: Miles Morales tworzone przez Insomniac Games. Pewne zamieszanie wokół tytułu wywołały słowa przedstawiciela Sony, który stwierdził, że będzie to znana z PS4 gra wraz z dodatkiem fabularnym, co nie jest prawdą.

Potem jednak zarówno Insomniac, jak i znany niegdyś z Kotaku Jason Schreier doprecyzowali, że to jednak osobna gra, a jedynie miejsce akcji będzie to samo.

Mieliśmy już do czynienia z podobnym rozwiązaniem chociażby w Infamous: First Light, gdzie kierowaliśmy losami Abigail, na ulicach identycznego miasta co w wydanym wcześniej Infamous: Second Son. Niektórzy czynią też porównanie do Uncharted: Utracone Dziedzictwo, ale tam jedynie silnik był wspólny, a sama gra ostatecznie działa się gdzie indziej i jedynie dzieliła niektóre postaci - historia Delsina jest więc lepszym przykładem.

Marvel’s Spider-Man Miles Morales wyjdzie na PS5 pod koniec 2020 roku w okresie świątecznym. Insomniac Games pracuje równolegle nad kolejną odsłoną serii Ratchet & Clank, która również pojawi się wyłącznie na następną konsolę japońskiej korporacji.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Star Wars: Squadrons - trailer zapowiada kolejną sieciową grę z uniwersum

arrow-right
arrow-right

PlayStation 5 z interfejsem "o 100% lepszym od PS4". Xbox Series X pozostanie z UI Xbox One

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: