Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nowości na Wyspagier.pl

Przed Tobą kolejny przegląd, w którym prezentujemy najfajniejsze i najnowsze gry online opublikowane w tym tygodniu na naszej stronie! Zacznijmy od przygodowej "Reaching Finality". Ależ wciągająca gra! Poprowadź bohatera na Północ aby odkryć jak wygląda życie po śmierci. Po drodze będziesz musiał wypełnić masę różnych zadań i stawić czoła licznym niebezpieczeństwom. Potwory grasują na traktach, a niebezpieczne rośliny blokują drogę…

Zbieraj użyteczne przedmioty aby usunąć przeszkody i poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Aby osiągnąć ten cel, będziesz musiał zejść z utartego szlaku!

"Robot Jim" to kolejna gra z gatunku gry przygodowe . Czy pomożesz Robotowi Jimowi przetrwać? Jim wylądował na planecie, na której nie może liczyć na ciepłe przyjecie. Atakują go kosmici, a dziwaczne latarnie strzelają w niego kolorowymi pociskami. W tej sytuacji najlepszą obroną jest atak. A atak to żywioł Jima. Oczywiście potrzebuje trochę Twojej pomocy. Grać można w dwóch trybach: Przygodowy oraz Nieliniowy. Wybierając pierwszą opcję musisz bronić stacji kosmicznej przed kosmicznymi najeźdźcami oraz pokonać kilku bossów. Tryb Nieliniowy pozwala na nieograniczoną w czasie rozgrywkę, podczas której możesz zdobyć masę monet, lecz jednocześnie musisz kontrolować bieżące zużycie amunicji. Monety możesz później wydać w sklepie, który oferuje broń i amunicję.

"Star Glaive" to nasza autorska kosmiczna strzelanka! W większości gier używasz własnej amunicji aby pokonać przeciwnika. W "Star Glaive" sprawa ma się trochę inaczej. Używając osłony gromadzisz amunicję, którą przeciwnik – wielki kosmiczny krążownik – wystrzeliwuje w Twoją stronę. Gdy zgromadzisz jej wystarczająco dużo, możesz strzelić w przeciwnika. Twój statek kosmiczny może jednorazowo gromadzić tylko jeden rodzaj amunicji. Możesz także odbijać pociski nieprzyjaciela. Wprawdzie powoduje to utratę punktów energii osłony; jednak po czasie punkty te się regenerują. Im dalej, tym szybciej musisz reagować. Skoncentruj się i staraj się przetrwać pod ostrzałem potężnego statku kosmicznego tak długo, jak tylko to możliwe.

A teraz do dzieła! Odpal naszą stronę i wypróbuj wszystkie gry online . Zapewnią Ci rozrywkę na długie godziny!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Batgirl nową postacią w Injustice: God Among Us?

arrow-right
arrow-right

Czarny charakter w Fuse

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.