Zbieraj użyteczne przedmioty aby usunąć przeszkody i poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Aby osiągnąć ten cel, będziesz musiał zejść z utartego szlaku!

"Robot Jim" to kolejna gra z gatunku gry przygodowe . Czy pomożesz Robotowi Jimowi przetrwać? Jim wylądował na planecie, na której nie może liczyć na ciepłe przyjecie. Atakują go kosmici, a dziwaczne latarnie strzelają w niego kolorowymi pociskami. W tej sytuacji najlepszą obroną jest atak. A atak to żywioł Jima. Oczywiście potrzebuje trochę Twojej pomocy. Grać można w dwóch trybach: Przygodowy oraz Nieliniowy. Wybierając pierwszą opcję musisz bronić stacji kosmicznej przed kosmicznymi najeźdźcami oraz pokonać kilku bossów. Tryb Nieliniowy pozwala na nieograniczoną w czasie rozgrywkę, podczas której możesz zdobyć masę monet, lecz jednocześnie musisz kontrolować bieżące zużycie amunicji. Monety możesz później wydać w sklepie, który oferuje broń i amunicję.

"Star Glaive" to nasza autorska kosmiczna strzelanka! W większości gier używasz własnej amunicji aby pokonać przeciwnika. W "Star Glaive" sprawa ma się trochę inaczej. Używając osłony gromadzisz amunicję, którą przeciwnik – wielki kosmiczny krążownik – wystrzeliwuje w Twoją stronę. Gdy zgromadzisz jej wystarczająco dużo, możesz strzelić w przeciwnika. Twój statek kosmiczny może jednorazowo gromadzić tylko jeden rodzaj amunicji. Możesz także odbijać pociski nieprzyjaciela. Wprawdzie powoduje to utratę punktów energii osłony; jednak po czasie punkty te się regenerują. Im dalej, tym szybciej musisz reagować. Skoncentruj się i staraj się przetrwać pod ostrzałem potężnego statku kosmicznego tak długo, jak tylko to możliwe.

A teraz do dzieła! Odpal naszą stronę i wypróbuj wszystkie gry online . Zapewnią Ci rozrywkę na długie godziny!