News

Nowości na Wyspagier.pl

Na Wyspagier.pl pojawiły się kolejne gry, w sam raz na relaks po pracy lub szkole. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z nowymi tytułami! Wśród najlepszych nowości znajdziecie Kingdom Rush w dziale gier akcji. Przyjemny graficznie tytuł przeniesie Was na średniowieczne pole walki, gdzie stoczycie niejedną bitwę, powstrzymując wroga przed przekroczeniem pewnego pola na mapie. Każdy pokonany potwór to złoto, za które budujesz i ulepszasz swoje wieżyczki obronne. To jedna z najbardziej lubianych gier ostatniego tygodnia!

Fanów motoryzacji i szybkiej jazdy zapraszamy do działu gier wyścigowych . Znajdziecie tam między innymi Szybki Rejs Uliczny. Do wyboru będziesz mieć coraz lepsze pojazdy, a także dodatkowe ulepszenia, które pozwolą Ci zawsze być pierwszym na mecie! W tym dziale znajdziecie również wiele innych ścigałek, które przeniosą Cię nie tylko za kółko sportowego auta, ale także monstertrucka czy motoru.

Wśród gier przygodowych znajdziecie fantastyczną platformówkę o nazwie Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna . Perełka wody i ognia podróżują wspólnie przez leśną świątynię, pokonując kolejne poziomy. Sterując obiema postaciami, musisz uważać, by Wodna Dziewczyna nie wpadła do lawy, a Ognisty Chłopak do wody. Oboje muszą unikać błota. Im szybciej dotrzesz do wyjścia oraz im więcej kryształów zbierzesz, tym lepszym wynikiem będziesz mógł pochwalić się znajomym!

To nie wszystkie nowości, jakie dla Was przygotowaliśmy na wrzesień. Równie ciekawe gry znajdziecie także w innych kategoriach. Serdecznie zapraszamy!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Poznaliśmy wymagania Hellraid

arrow-right
arrow-right

Nowe informacje o DriveClub

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: