Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nowości na WyspieGier

Zobaczmy co nowego pojawiło się na naszej stronie w tym tygodniu! Dla tych z was którzy uwielbiają gry wymagające odrobiny wysiłku intelektualnego mamy IQ Labirynt. Tuż po rozpoczęciu rozgrywki z pewnością będziesz się zastanawiać z czym dokładnie masz tu do czynienia. Będziesz się też sporo głowić nad przejściem tej gry. Aby znaleźć wyjście z labiryntu IQ będziesz musiał zmierzyć się z wieloma wymagającymi łamigłówkami.

Sprawdź swoją inteligencje podczas rozgrywki w której by przedostać się z jednego pokoju do drugiego musisz udzielić poprawnej odpowiedzi na trudne pytanie. Gra posiada trzy podstawowe poziomy trudności: łatwy, normalny oraz trudny. Na łatwym poziomie, nie można uzyskać wysokiego wyniku IQ jednak potencjalne pomyłki będą kosztować stosunkowo mało punktów. Gra na poziome normalnym wiąże się z wyższymi wygranymi IQ ale też konsekwencje udzielenia zlej odpowiedzi są odpowiednio bardziej dotkliwe. Najwyższy poziom to szansa na wygranie naprawdę dużej ilości punktów IQ. Uważaj jednak gdyż zła odpowiedz wiąże się z niezwykle bolesną utratą punktów.

Jeżeli IQ Labirynt pozostawiła u Ciebie poczucie niedosytu, to polecam spróbować swoich sił w Przechodnie Kamienie. Przechodnie Kamienie to gra w której by osiągnąć zwycięstwo musiał będziesz stworzyć przejście do pustego pomarańczowego pola (łatwo je poznasz po białej otoczce) za pomocą płaskich kamieni zwanych także Przechodnie Kamienie. Numery jakie widnieją na niektórych kamieniach to ilość pól o ile będziesz mógł się przesunąć w dowolnym kierunki od kamienia wyjściowego. Jeżeli na drodze na której chcesz postawić kamienie, znajdują się już jakiś Przechodnie Kamienie, wtedy dostajesz dodatkowe pole równe ilości kamieni które są na Twojej drodze. Jeżeli chcesz się przekonać jak bardzo wymagająca jest gra Przechodnie Kamienie, wystarczy że ją odpalisz.

W grze Trzy Pandy przyjdzie nam wcielić się w role trzech misi panda: grubego, wysokiego oraz malutkiego. Misie te są najlepszymi przyjaciółmi i nie wahają się sobie pomagać podczas trudnych wojaży pełnych przygód. By przejść do każdego kolejnego poziomu trzeba będzie doprowadzić wszystkie trzy misie na koniec planszy. W tym konkretnym przypadku Pandy znajdują się na łodzi. Czy uda Ci się im pomóc bez wpakowywania ich w jeszcze większe tarapaty. Podczas swoich przygód znajdziesz wiele wskazówek które pomogą Ci poprowadzić trzech bohaterów gry ku wolności.

Więc… wybierz swojego faworyta i rozpocznij rozgrywkę na WyspaGier.pl!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 45 sekund

Poznaliśmy datę premiery Dark Souls II?

arrow-right
arrow-right

PS4 to konsola do gier, a nie centrum multimedialne

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.