News

Nowości na WyspaGier.pl

W tym tygodniu mamy na WyspaGier.pl dwie nowe gry online. Koniec z Potworami 2
 - 
W tej grze dwa potwory spotkały się w jaskini. Tam odnalazły króla potworów, który ma dla nich misję: muszą pomóc Bogowi Złośliwości. Bóg ten potrzebuje krwi niewinnych zwierząt, dlatego potwory muszą zebrać świeżą krew małych kotków. Potwory muszą najpierw porwać matkę kotków i wtedy będą mogły poświęcić małe kotki Bogowo Złośliwości.

Oczywiście będziesz chciał uratować małe kotki z rąk tych dwóch okropnych potworów. W tej grze twoim zadaniem jest eliminowanie potworów . Używaj do tego kamieni i bomb.
Gra ma dwa tryby: Easy mode oraz Normal mode. Jeśli dopiero co rozpoczynasz grę radzimy wybrać tryb: easy mode, jeśli jednak chcesz wygrać i ukończyć wszystkie zadania to musisz wybrać trudność Normal mode. Podczas gry możesz zmieniać trudność gry z Easy mode na Normal mode i vice versa. Na przykład gdy utkniesz na jakimś poziomie grając w trybie Normal mode możesz w każdej chwili włączyć tryb Easy mode. Bardzo użyteczna opcja.
W grze możesz także napotkać gwiazdki w różnych miejscach i czasie. Zbierając gwiazdki zdobędziesz większośc swoich punktów podczas gry.
Bomby i kamienie pojawiają się na górze okna gry, Użyj myszy aby zmienić pozycję kamieni i bomb - na lewo lub prawo. Pamiętaj aby dobrze wycelować zanim wypuścisz kamień/bombę tak aby potwór został trafiony na 100%. Nie celuj bezpośrednio we wrogów bo moga zeskoczyć z podestu. Uderzaj tak aby ich trafić!
Czy jesteś na tyle zręczny aby ukończyć wszystkie etapy gry w trybie Normal mode?

Odszukaj Klucz 3 
 - Czy graliście kiedyś w grę „ Odszukaj Klucz” lub „ Odszukaj Klucz 2”? Po tych dwóch częściach pojawiła się kolejna - trzecia wersja. Zawiera również różne fajne mini-gry w których musisz zdobyć klucz. Gra zawiera dwadzieścia pięć różnych etapów.
W pierwszym etapie zobaczysz pingwina stojącego na lodowej krze. Kliknij kilka razy na postać pingwina a pojawi się obok niego kolejny z kluczem na szyi. Na drugim poziomie na lodowej krze stoją już dwa pingwiny. Najpierw kliknij na pingwina po lewej by następnie kliknąć na tego po prawej, na końcu znów kliknij na pingiwna po lewej. Pojawi się trzeci pingwin z kluczem. W trzecim etapie ujrzysz ogromną krę i nagle pojawią się trzy pingwiny. Kliknij na wszystkie pingwiny i wtedy pojawi się czwarty z kluczem zawieszonym na szyi. Na czwartym poziomie czekają na Ciebie cztery głowy pingwinów wystające z wody. Kliknij na wszystkie, od lewej do prawej: powtarzaj klikanie aż wszystkie pingwiny wynurzą się z wody. Wtedy pojawi się piąty z kluczem na szyi. W piątym poziomie, pięć pingwinów stoi jeden obok drugiego a nad ich głowami unoszą się balony. Zmień tekst w balonach poprzez kliknięcie na pingwina i napisz takie zdanie „me and the key three”. Natychmiast na powierzchni pojawi się szósty pingwin z kluczem.
W kolejnych 20 etapach będziecie musieli sami odnaleźć klucz. Powodzenia!

Materiał promocyjny

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 16 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejny materiał promujący Yakuza Ishin

arrow-right
arrow-right

Najważniejsze walory Tomb Raider: Definitive Edition

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: