Oczywiście będziesz chciał uratować małe kotki z rąk tych dwóch okropnych potworów. W tej grze twoim zadaniem jest eliminowanie potworów . Używaj do tego kamieni i bomb.
Gra ma dwa tryby: Easy mode oraz Normal mode. Jeśli dopiero co rozpoczynasz grę radzimy wybrać tryb: easy mode, jeśli jednak chcesz wygrać i ukończyć wszystkie zadania to musisz wybrać trudność Normal mode. Podczas gry możesz zmieniać trudność gry z Easy mode na Normal mode i vice versa. Na przykład gdy utkniesz na jakimś poziomie grając w trybie Normal mode możesz w każdej chwili włączyć tryb Easy mode. Bardzo użyteczna opcja.
W grze możesz także napotkać gwiazdki w różnych miejscach i czasie. Zbierając gwiazdki zdobędziesz większośc swoich punktów podczas gry.
Bomby i kamienie pojawiają się na górze okna gry, Użyj myszy aby zmienić pozycję kamieni i bomb - na lewo lub prawo. Pamiętaj aby dobrze wycelować zanim wypuścisz kamień/bombę tak aby potwór został trafiony na 100%. Nie celuj bezpośrednio we wrogów bo moga zeskoczyć z podestu. Uderzaj tak aby ich trafić!
Czy jesteś na tyle zręczny aby ukończyć wszystkie etapy gry w trybie Normal mode?

Odszukaj Klucz 3 
 - Czy graliście kiedyś w grę „ Odszukaj Klucz” lub „ Odszukaj Klucz 2”? Po tych dwóch częściach pojawiła się kolejna - trzecia wersja. Zawiera również różne fajne mini-gry w których musisz zdobyć klucz. Gra zawiera dwadzieścia pięć różnych etapów.
W pierwszym etapie zobaczysz pingwina stojącego na lodowej krze. Kliknij kilka razy na postać pingwina a pojawi się obok niego kolejny z kluczem na szyi. Na drugim poziomie na lodowej krze stoją już dwa pingwiny. Najpierw kliknij na pingwina po lewej by następnie kliknąć na tego po prawej, na końcu znów kliknij na pingiwna po lewej. Pojawi się trzeci pingwin z kluczem. W trzecim etapie ujrzysz ogromną krę i nagle pojawią się trzy pingwiny. Kliknij na wszystkie pingwiny i wtedy pojawi się czwarty z kluczem zawieszonym na szyi. Na czwartym poziomie czekają na Ciebie cztery głowy pingwinów wystające z wody. Kliknij na wszystkie, od lewej do prawej: powtarzaj klikanie aż wszystkie pingwiny wynurzą się z wody. Wtedy pojawi się piąty z kluczem na szyi. W piątym poziomie, pięć pingwinów stoi jeden obok drugiego a nad ich głowami unoszą się balony. Zmień tekst w balonach poprzez kliknięcie na pingwina i napisz takie zdanie „me and the key three”. Natychmiast na powierzchni pojawi się szósty pingwin z kluczem.
W kolejnych 20 etapach będziecie musieli sami odnaleźć klucz. Powodzenia!

Materiał promocyjny