News

Nowy Deux Ex powstawał, ale miał zostać anulowany. Eidos Montreal potwierdza duże zwolnienia

Kolejne problemy w Embracer Group. Eidos Montreal potwiedza duże zwolnienia, a ich nowy Deus Ex miał zostać anulowany.

Restrukturyzacja w Embracer Group nie ma końca. Na przestrzeni ostatnich miesięcy pożegnaliśmy Volition i wielokrotnie informowaliśmy o anulowaniu kolejnych gier oraz zwolnieniach w zespołach takich jak: Piranha Bytes, New World Interactive czy Free Radical Design. Wciąż jednak napływają do nas informacje na temat kolejnych zmian, a kolejne studia również mogą czuć się zagrożone.

Jak informuje Jason Schreier, sprawdzony informator oraz redaktor na Bloomberg.com, Eidos Montreal od dwóch lat tworzyło nową grę umieszczoną w świecie Deus Exa, jednak w ostatnim czasie produkcja miała zostać anulowana, co ma mieć związek z problemami właściciela studia.

Niedługo potem problemy potwierdziło samo Eidos Montreal, w którym w związku z problemami ekonomicznymi musiano zwolnić 97 pracowników. Studio nie poinformowało oficjalnie, w jakim stanie znajduje się oczekiwana marka. Twórcy Marvel's Guardian of the Galaxy obiecują, że wciąż chcą tworzyć produkcje najwyższej jakości, a sama restrukturyzacja jest jedynie przeszkodą na drodze.

Czekacie na kolejnego Deus Exa, czy może Eidos Montreal powinno przywrócić inną markę? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Palword podbił Steam

arrow-right
arrow-right

Recenzja: The Last of Us Part II Remastered

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: