News

Oddworld: Soulstorm otrzyma spolszczenie i wersję kolekcjonerską

Koch Media Polan zadbało o uaktualnienie dla posiadaczy gry i dowiezie ją także na półki.

Oddworld: Soulstorm zaliczyło premierę w ramach kwietniowego PS+ ( Kwiecień 2021 - darmowe gry w PlayStation Plus), gdzie można było zdobyć tę pozycję za darmo (ale i grać jedynie tak długo, jak aktywny mamy abonament). Jeśli jednak nie skorzystaliście z tego sposobu, pozostawał zakup cyfrowej wersji gry. Teraz jednak się to zmieni, bowiem już 6 lipca gra trafi do sklepów w fizycznym formacie w dwóch wersjach - zwykłej z tłoczonym steelbokiem, oraz w wersji kolekcjonerskiej!

Wersja kolekcjonerska zawiera:
- pełną grę na PS4 lub PS5
- tłoczony steelbook
- brelok
- 23 cm figurka Abe’a
- 3 grafiki z gry na ozdobnym papierze
- 160-stronicowy artbook
- arkusz naklejek
- tatuaż Abe’a
- unikalne pudełko na powyższe elementy

Dodatkowo do każdego zamówienia przedpremierowego na Oddworld: Soulstorm, niezależnie od edycji, dołączany będzie kod na pobranie cyfrowej ścieżki dźwiękowej oraz pięćdziesięciostronicowego cyfrowego artbooka autorstwa Pix'n Love.

Jakby tego jednak było mało, wszyscy gracze - ci którzy już mają grę albo dopiero ją nabędą, dostaną aktualizację z polskimi napisami, która pozwoli wielu osobom lepiej zrozumieć historię przedstawioną w grze. Dla przypomnienia, w tej części przygód Abe'a który musi wziąć na barki odpowiedzialność za pospolite ruszenie Mudokonów, które wywołał swoimi poczynaniami w poprzednich grach. Sama rozgrywka to niezmiennie platformówka, w której niezbyt inteligentnych towarzyszy prowadzimy za pomocą komend wydawanych przez Abe'a, robiąc wszystko, aby nie wpadli na wymyślne pułapki które mogą pozbawić ich życia.

Mnie co prawda początek nie zachwycił a potem nawet zapomniałem, że grę pobrałem, ale zapewne z okazji pojawienia się polskich napisów wrócę do niej i tym razem spróbuję przejść :) Dla przypomnienia, trailer premierowy:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Żadne 6. Nowy Battlefield to 2042!

arrow-right
arrow-right

Ratchet w 60 FPS ma nadal błyszczeć rozdzielczością i ray tracingiem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: