Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Opóźniono dodatek Hellraid do Dying Light

Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać.

Jakiś czas temu wrocławski Techland zapowiedział inspirowany niedokończonym projektem Hellraid dodatek do Dying Light -  Dodatek Hellraid do Dying Light z datą premiery. Studio ustaliło datę jego debiutu na 13 lipca, ale według nowych informacji będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać.

Premierę dodatku przesunięto na 13 sierpnia tego roku na PC, zaś następnego dnia zadebiutuje wersje na konsole. Pierwotnie tytuł miał pojawić się miesiąc wcześniej, ale z nieokreślonego powodu postanowiono wydać rozszerzenie później. Twórcy obiecują, że dzięki temu dodatkowemu miesiącowi pracy wprowadzą poprawki do Hellraid, które zasugerowali gracze podczas ogrywania beta testów oraz gwarantują, że wsparcie Dying Light szybko się nie zakończy. Nietypowe DLC to ciekawy sposób na przedłużenie żywotności 5-cioletniej gry, która dalej zbiera większą ilość graczy.

Dying Light zostało wydane w 2015 roku na konsolach PS4, XONE i PC w ramach platformy Steam. Gra została odebrana bardzo ciepło wśród graczy i krytyków, dzięki czemu parę lat później zapowiedziano Dying Light 2, nad którym trwają prace od dłuższego czasu.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft usunął 12-miesięczną subskrypcję Xbox Live Gold

arrow-right
arrow-right

Sony cichaczem usuwa możliwość tworzenia wydarzeń i społeczności z PSN

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: