Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Outriders trafi do Game Passa

Microsoft nie kończy z rozpieszczaniem graczy.

Posiadacze Xboxów, którzy zainwestowali w Game Passa w ostatnich miesiącach nie mają na co narzekać. Najpierw do listy 100 dostępnych gier w ramach tego abonamentu dołączyły gry z EA Play ( EA Play już od jutra w ramach Xbox GamePass Ultimate), a potem z Bethesdy ( Microsoft dodaje do GamePassa kolejne 20 gier), co łącznie poszerzyło katalog do blisko 150 pozycji. Mimo wszystko jednak obie propozycje to w większości tytuły starsze. Dzisiejsza wiadomość ucieszy więc wszystkich, bo dostaniemy za darmo grę AAA.

Wybór padł na Outriders, czyli najnowszą grę studia People Can Fly, świetnie znanego polskim graczom (Painkiller i Bulletstorm). Gra trafi do programu już 1 kwietnia (yep, to nie żart) i skoro trafia tam już na premierę, to raczej zagości na dłużej (czyt.: na stałe). Przypomnę, że pozycja wychodzi na obie generacje konsol, więc nie trzeba Xboxa Series X aby w nią zagrać i nawet posiadacze starych Xboxów One skorzystają z oferty. Zresztą, w ramach Game Pass Cloud można w nią zagrać nawet na komórce, ważne, aby mieć abonament. Posiadacze PS4 i PS5 mają zdecydowanie czego pozazdrościć.

Outriders spotkało się z ciepłym przyjęciem graczy - do tego stopnia, że w wydanej niedawno wersji demo (jeśli nie graliście - to wciąż jest ku temu okazja), jeden z graczy spędził aż 250 godzin. To nawet więcej niż ja w demku Metal Gear Solid za czasów szaraczka (no dobra, pewnie dobiłem do 20-30 godzin). Generalnie jednak, jak wynika ze statystyk twórców, ludzie bawią się demem średnio ponad 4 godziny (zatem po godzinie na każdą dostępną w demo klasę) - a to chyba dobry prognostyk przed premierą. W ostatnich latach sporo twórców przestało wypuszczać dema swoich produkcji gdy częściej odstraszały niż zachęcały graczy. PCF natomiast nie tylko przygotowało długi kawałek kodu, ale nawet zdążyło już wydać do niego patch...

Jeśli więc szykujecie się do ratowania ludzkości na obcej planecie Enoch i zastanawiacie się jakie nadnaturalne moce odkryli w sobie ocalali mieszkańcy w tracie 30-letniej hibernacji głównego bohatera (fabuła brzmi zawile...) - zostało wam już tylko 2,5 tygodnia czekania.

Poniżej najnowszy trailer gry, chociaż przyznam, że przy tym montażu wygląda jak kilkanaście innych znanych FPSów wrzuconych w jeden wspólny worek. Po Outriders ewidentnie widać mnóstwo inspiracji dorobkiem całej branży w temacie strzelanek. Przynajmniej będzie intensywnie.

Czas czytania: 3 minut, 8 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Test Drive Unlimited SC z kolejnym teaserem - Wczoraj, 23:04
Darmowy Horizon Zero Dawn już dostępny - 20.04.2021 22:19
Niedawno pisaliśmy też o...

Rockstar chciał poprawić GTA V, a zrobił coś totalnie przeciwnego

arrow-right
arrow-right

Zbliża się prezentacja Dying Light 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: