News

Pierwsze DLC do Shenmue III już 21 stycznia

Niestety, to nie dodatek fabularny.

Shenmue III nie zostało przyjęte aż tak ciepło, jak gracze sobie wymarzyli (zwłaszcza ładując kasę w kampanię na Kickstarterze). Nawet na naszym forum pojawiły się narzekania, że o ile fabuła całej sagi jakoś poszła do przodu, tak wiele rzeczy zostaje niewyjaśnionych (a czy wyjdzie czwarta część gry - tego nie wie nikt), a dodatkowo momentami grę zabija grind. Średnia na Metacritic - 68, mówi sama za siebie.

Gdy dostałem informację prasową o dodatku ucieszyłem się, że chociaż jedno z tych narzekań zniknie, ale... obawiam się, że to co ten dodatek oferuje, zapewni odwrotny efekt - gracze jeszcze głośniej będą krytykować grę.

21 stycznia dostaniemy bowiem dodatek o nazwie Battle Rally który pozwoli nam brać udział w wyścigu, różnymi bohaterami z gry. Tak, dobrze czytacie, będziemy mogli biegać na czas... Każda wygrana w wyścigu dostarczy nam nowych przedmiotów do gry, no i samą satysfakcję, że pograliśmy kimś innym niż Ryo. Posiadacze wersji Deluxe dostaną dodatek za darmo, reszta musi zapłacić.

Niestety, nie dostaliśmy nawet trailera tego dodatku, więc musimy się na razie zadowolić poniższym obrazkiem. Chociaż dla fanów serii taki dodatek to raczej naplucie w twarz niż prawdziwy dodatek.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deals With Gold - promocje od 14 stycznia

arrow-right
arrow-right

Bioshock: The Collection i Saints Row IV przypuszczalnie zmierzają na Switch

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: