News

Pillars of Eternity II: Deadfire od dziś dostępne na Xboxie One i PS4

Konsole w końcu doczekały się swojej wersji. Dostępnej również w pudełkach. A nawet z figurką.

Do dystrybucji cyfrowej, a także do fizycznych sklepów trafiła dzisiaj gra RPG Pillars of Eternity II: Deadfire. Jeśli jesteście fanami RPGów z lat '90, to tytułu nie muszę wam pewnie nawet polecać, ale pozostałym, którzy mają ochotę na dłuższą przygodę zaznaczę tylko, ze PoEII:D wystarcza na ponad 100 godzin rozrywki. Oparta na systemie Dungeons & Dragons (przez co zalicza się do balduro-podobnych gier) pozwala stworzyć ponad 1000 kombinacji postaci (klas i umiejętności), a do tego podobne konfiguracje można zmieniać u naszych towarzyszy (chociaż niektóre narzuca z góry gra). Oczywiście, standardowo dla tej kategorii gier mamy ponownie opcjonalną aktywną pauzę (gra zatrzymuje się gdy nadchodzi nasza tura i czeka na rozkaz).

Wersja konsolowa zawiera standardowo 3 dodatki - DLC Beast of Winter, DLC The Forgotten Sanctum, DLC Seeker, Slayer, Survivor. Gra ma też kinowe polskie tłumaczenie. Jest to więc grube wydanie, a gdyby komuś było mało, to dostępna jest też w sklepach wersja kolekcjonerska, wraz z 25cm figurką postaci Od Nua, brelokiem, trójwymiarową naklejką i nieco inną okładką.

Bóg Eothas przebudził się, wynurzając spod twojego zamku, zabijając wszystkich dookoła i kradnąc ci kawałek duszy. Teraz tylko ty i twoi towarzysze możecie odkryć, o co chodzi depczącemu wszystko na swojej drodze, zbuntowanemu bóstwu.
Zanurz się w świecie nieskończonych możliwości, ze szczegółowym dostosowywaniem postaci, całkowitą wolnością eksploracji i wyborami, które mają konsekwencje. Ogromny i otwarty świat, liczna i zróżnicowana obsada, historia, którą można poznawać na własny sposób - to wszystko odmieni gatunek RPG dla następnych pokoleń.

Poza dzisiejszą premierą na Xboxie i PS4, w tym roku ukaże się też wersja na Switcha, ale na razie nie potwierdzono kiedy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 32 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft publikuje wyniki finansowe. Dział gier notuje spore spadki

arrow-right
arrow-right

Ori and the Will of the Wisps ozłocone. Prace nad grą zostały ukończone

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: