News

Ori and the Will of the Wisps ozłocone. Prace nad grą zostały ukończone

Przebojowy indyk może znowu podbić serca graczy.

Ori and the Blind Forest to debiutująca w 2015 roku niskobudżetowa produkcja od liczącego niewiele osób Moon Studios. To jednak nie przeszkodziło jej we wspięciu się na szczyty popularności i zdobyciu sporej rzeszy fanów, jacy chwalili tytuł za oryginalną i fascynującą oprawę graficzną, ujmującą historię czy uzależniający wręcz gameplay. Microsoft będący właścicielem marki był na tyle zadowolony z wyników gry, iż od razu zdecydował się na kontynuację marki, a deweloper ku uciesze fanów rozpoczął prace nad sequelem gry — Ori and the Will of the Wisps.

Teraz, po wielu miesiącach oczekiwania na tytuł, twórcy odtrąbili w końcu sukces. Prace nad sequelem Ori zostały ukończone, a sama gra otrzymała „złoty” status, oznaczający gotowość produktu do sprzedaży, o czym studio poinformowało poprzez Twitter:

Tytuł w wersji na Xbox One oraz PC zadebiutuje już 11 marca i w przeciwieństwie do pierwszej części gry będzie posiadał polską lokalizację. Gra będzie sprzedawana głównie w formie cyfrowej, choć do sklepów trafi również pudełkowa edycja kolekcjonerska zawierająca dodatkowe bonusy dla fanów serii.

Gra naturalnie znajdzie się również w abonamencie Game Pass oferującym dostęp do setek gier jednocześnie w stałej cenie. Warto przy tym wspomnieć, iż Amerykanie konsekwentnie oferują abonament dla nowych klientów w bardzo atrakcyjnej cenie jedynie 4 zł za miesiąc, toteż pełnej kwoty 40 lub 55 zł (w wersji Ultimate) nie trzeba od razu płacić.

W sequelu po raz kolejny wcielimy się w tytułowego Oriego, który teraz wybierze się w podróż poza magiczny las, by odkryć swoje przeznaczenie. Produkcja ma by znacznie bardziej rozbudowana i przygotowana z większym rozmachem niż pierwowzór, dzięki czemu zapewni graczom jeszcze lepsze doświadczenia z rozgrywki.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 34 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pillars of Eternity II: Deadfire od dziś dostępne na Xboxie One i PS4

arrow-right
arrow-right

Przeciek z hiszpańskiego oddziału PlayStation sugeruje trylogię Crash Bandicoot w PS Plus

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: