News

Piranha Bytes potwierdza problemy. Twórcy Gothica szukają nowych partnerów

Twórcy z Piranha Bytes potwierdzają problemy studia, ale wciąż szukają rozwiązania. Studio może znaleźć nowego wydawcę.

Niedawno informowaliśmy was o prawdopodobnym anulowaniu trzeciej części Elex . Restrukturyzacja prowadzona w Embracer Group prowadzi do coraz to kolejnych zwolnień oraz zamknięć. W zeszłym roku pożegnaliśmy studio Volition, twórców gier z serii Saints Row, niestety wygląda na to, że kolejne studio jest zagrożone.

Piranha Bytes, twórcy takich kultowych serii jak Gothic oraz Risen opublikowali oświadczenie, w którym potwierdzają istniejące problemy. Zespół robi wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć nowego partnera, który pomoże tworzyć kolejne, uwielbiane przez fanów produkcje. Nie otrzymaliśmy oficjalnego oświadczenia dotyczącego losu marek tworzonych przez studio. Biorąc jednak pod uwagę, że remake pierwszej części Gothica jest tworzony przez inne studio, to prawdopodobnie marka wciąż zostanie z Embracer Group.

Graliście w Gothica? Uważacie, że ta seria wciąż może przyciągnąć miliony nowych graczy? Wspieracie prace studia, czy może doświadczenie oferowane przez Piranha Bytes jest zbyt "drewniane"? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe Screenshoty z Avowed!

arrow-right
arrow-right

Zagrajmy w: Achilles: Legends Untold #5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: