News

Podsumuj swój 2019 rok z PlayStation

Sony stworzyło specjalną stronę gdzie możemy sprawdzić nasze statystyki.

PlayStation przygotowało dla graczy niespodziankę. Na specjalnej stronie internetowej możecie sprawdzić swoje statystyki za ubiegły rok. Od dzisiaj, do 14 lutego możecie wygenerować je pod adresem: https://www.playstation.com/campaigns/2019/wrap-up/ .
Jedyny warunek - trzeba było ograć przynajmniej 10 godzin w 2019 roku, oraz wyrazić zgodę na zbieranie danych w menu konsoli.

Z podsumowania dowiemy się w jakie 3 gry graliśmy najdłużej (jak widać ja w Death Stranding - ogrywane przy okazji recenzji -  Recenzja: Death Stranding). Dowiemy się też w jaki gatunek gramy najczęściej, ile zdobyliśmy w nim trofeów, a także ile godzin graliśmy online i w trybie jednego gracza, czy nawet jaki jest nasz ulubiony dzień na zabawę przy konsoli. Tutaj jednak chyba statystyki nie działają do końca dobrze, bo na PS VR grałem przynajmniej w kilka różnych gier i na pewno było to więcej niż godzinę.

Oczywiście nie zabraknie bardziej szczegółowych informacji o naszych zdobyczach trofeowych. Dowiemy się też z ilu darmowych gier w PS+ skorzystaliśmy, oraz jaka z gier online korzystających z tej usługi wciągnęła nas najbardziej.

Na koniec dostajemy podsumowanie z nazwą naszej rangi i możliwość uzyskania nagrody. Ta funkcjonalność niestety nie bardzo chciała mi działać, ale strzelam, że to avatar odpowiadający naszej randze.

Przy okazji warto zauważyć, że PS3 oraz PS Vita są już kompletnie pomijanie przy jakichkolwiek informacjach. Z drugiej strony, chyba nie powinno to dziwić, gdy w ciągu 3-4 miesięcy dowiemy się już wszystkiego o PlayStation 5, a nieobecność Sony na E3 każe uważać, że stanie się to przed tą imprezą. Ciekawe czy podobne statystyki w przyszłym roku obejmą obie, czy tylko jedną z konsol...

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Final Fantasy VII Remake opóźnione...

arrow-right
arrow-right

Jak wyglądałby Cyberpunk 2077 na PSX? Będzie można sprawdzić na PS4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: