News

Ponad 14 minut nowego gameplay'u z Cyberpunk 2077!

Wrażenia są jak najbardziej pozytywne, choć do formy realizacji klipu niektórzy mają pretensje.

Tej gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyczekiwana produkcja Polaków z CDP RED mających na swoim koncie uwielbianego w naszym kraju Wiedźmina 3 doczekała się nowego gameplay'u.

Jak już wcześniej pisaliśmy w artykule —  Gameplay z Cyberpunk 2077 już jutro o 20:00, na streamie doczekaliśmy się w końcu nowej porcji rozgrywki z Cyberpunk 2077. To ten sam materiał, który był prezentowany na zamkniętym pokazie podczas targów Gamescom 2019 kilkanaście dni temu, lecz do tej pory nie był dostępny dla szerokiej publiczności.

Wideo oprócz samej gry zawiera także komentarz pozwalający przedstawić fabułę, mechaniki rozgrywki i przybliżyć nieco obraz sytuacji, gdy na ekranie dzieje się bardzo wiele. Zaprezentowano między innymi dwa style rozgrywkiskradankowy, który pozwoli nam na cichą eliminację przeciwników i hakowanie oraz bardziej nastawiony na walkę, sprawdzający się najlepiej w otwartych konfrontacjach, a także uchylono rąbka tajemnicy na temat pojazdów występujących w grze.

Filmik niestety nie prezentuje ciągłego gameplay'u tak jak w przypadku Techland prezentuje nowy gameplay z Dying Light 2 i jest to w zasadzie wiele złożonych ze sobą mniej lub bardziej wyreżyserowanych sekwencji. Przypuszczalnie deweloperzy postanowili na taki sposób realizacji, gdyż chcieli „upakować” jak najwięcej treści w jednym filmiku i choć to się udało, to niektórym graczom ta forma nie do końca się nie spodobała.

Tradycyjnie dla już dla RED-ów pokaz realizowany był na potężnym komputerze zamiast konsoli. Oprócz samych podzespołów najwyższej jakości, peceta wyposażono również w kartę graficzną RTX 2080 Ti z obsługą techniki Real-time Ray Tracing. Naturalnie tym samym oficjalnie potwierdzono wsparcie tej technologii w najnowszej produkcji CDP RED, co zapowiadano już od kilku tygodni.

Niestety na konsolach obecnej generacji na obsługę Ray Tracingu w czasie rzeczywistym nie możemy liczyć. Nawet ulepszono modele są znacząco zbyt słabe i przestarzałe, aby udźwignąć jej wydajnościowe brzemię. Oficjalne wsparcie dla tej technologii w przyszłej generacji zapowiedzieli oboje główni producenci konsol, więc jeśli to właśnie one są waszym konikiem, to na takie „bajery” musicie poczekać do premiery PS5/Xbox Two.

Cyberpunk 2077 zmierza na konsole obecnej generacji, komputery osobiste oraz platformę streamingową Google Stadia. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w wielu polskich sklepach oraz na platformach cyfrowych. Cenę w oficjalnym sklepie firmy ustalono na 199 zł (wersja PC ) i 269 zł (wersja PS4 i Xbox One )

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Polski Blair Witch z pierwszymi ocenami. Produkcja okazuje się być średniakiem

arrow-right
arrow-right

Niemal 2-godzinny gameplay z Need for Speed: Heat

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: