News

Prince of Persia: The Sands of Time Remake znacząco opóźnione! Ubisoft potwierdza odległą premierę

Prince of Persia: The Sands of Time Remake otrzymało nowy zwiastun na Ubisoft Forward, jednak nie przedstawia on tego czego oczekiwaliśmy...

Odświeżenie Prince of Persia: The Sands of Time nie powstaje w przyjemnej atmosferze. Po zapowiedzi w 2020 roku, szybko pojawiła się miażdżąca krytyka w stosunku do niskiej jakości grafiki z zaprezentowanego remake'u. Początkowo za grę odpowiadało indyjskie studio Ubisoft Mumbai, jednak prace zostały przeniesione do Ubisoft Montreal.

Na obiecywaną przebudowę uwielbianego klasyka będziemy musieli jednak poczekać. Z okazji odbywającego się wczoraj wydarzenia Ubisoft Forward zdecydowano się przypomnieć o tytule. Na krótkim zwiastunie widoczna jest wyłącznie paląca się świeca oraz data. Według aktualnych planów premiera gry szykowana jest na 2026 rok.

Na dokładne zaprezentowanie rozgrywki gracze będą musieli jeszcze długo poczekać. Aktualnie pozostaje skupić się na dwóch innych grach z uniwersum księcia Persji, czyli Prince of Persia: The Lost Crown i The Rogue Prince of Persia. Co sądzicie o takim opóźnieniu? Uważacie, że Ubisoft przyłoży się do produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dragon Age: Straż Zasłony z oficjalnym gameplayem. Twórcy odzyskują zaufanie

arrow-right
arrow-right

Anno 117 Pax Romana ujawnione na Ubisoft Forward 2024

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: