News

Anno 117 Pax Romana ujawnione na Ubisoft Forward 2024

Niespodzianka na Ubisoft Forward 2024, zapowiedziano Anno 117 Pax Romana

Na tegorocznym Ubisoft Forward ujawniono zwiastun najnowszej odsłony serii gier strategiczno-ekonomicznych Anno, o podtytule 117 Pax Romana. Poprzednia odsłona serii — Anno 1800 zadebiutowało na PC w 2019 roku, z kolei na konsolach najnowszej generacji dopiero zeszłym 2023 roku. Najnowsza część może być sporym powiewem świeżości, jako iż Pax Romana zabierze nas do czasów świetności starożytnego Imperium Rzymskiego. Jak dotąd najbardziej odległe czasy, w jakich toczyliśmy rozgrywkę w tej serii, to rok 1404, zatem szykuje się bardzo interesująca rozgrywka, zważywszy na brak postępu technologicznego, chociażby z epoki renesansu.

Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:

Przedstawiony zwiastun to teaser live action, zatem nie mamy jeszcze wglądu w samą rozgrywkę, jednak najnowsza odsłona została przyjęta bardzo ciepło, zatem raczej nie mamy powodu do obaw. Seria w zeszłym roku obchodziła swoje 25 lecie, przez co zapowiedzi gry spodziewano się już w zeszłym roku.

Ujawnienie Anno 117 Pax Romana to przyjemna niespodzianka dla fanów, a i sam osobiście czekam na więcej informacji na temat produkcji. Imperium Rzymskie zawsze jest na czasie, zatem setting został dobrany naprawdę celnie i jest tutaj sporo możliwości do wprowadzenia nowych interesujących rozwiązań i mechanik. Gra zadebiutuje w 2025 roku, na PC oraz Playstation 5 i Xbox Series X/S.

Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Prince of Persia: The Sands of Time Remake znacząco opóźnione! Ubisoft potwierdza odległą premierę

arrow-right
arrow-right

Star Wars: Outlaws ze szczegółami rozgrywki. Ubisoft ujawnia mechaniki

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: