News

Rise of the Ronin z pierwszą recenzją! Redakcja Famitsu zachwycona nową grą Team Ninja

Rise of the Ronin otrzymało pierwsze oceny od redakcji Famitsu, twórcy serii NiOh mogą szykować hit!

Już za kilka dni na rynku zadebiutuje najnowsza gra autorstwa Team Ninja. Japońskie studio, które stworzyło wysoko ocenianą serię NiOh, oraz świeże Wo Lang: Fallen Dynasty. Twórcy, chcąc kontynuować współpracę z Sony, zdecydowali się rozszerzyć partnerstwo. Z tego powodu Rise of the Ronin będzie produkcją ekskluzywną na PlayStation 5 i pojawi się pod szyldem PlayStation Studios.

Chociaż embargo gry schodzi dopiero 21 marca, to już teraz udało się ustalić oceny, jakie przyznała redakcja japońskiego magazynu Famitsu. Użytkownik ryokutya2089 ma posiadać już dostęp do najnowszego wydania tygodnika, w którym znajdować się ma recenzja nachodzącej pozycji ekskluzywnej. Recenzenci wystawili grze bardzo wysokie oceny, czyli 9/10/9/9. Pozycja, kończąc z wynikiem 37/40 osiągnęłaby minimalnie wyższy wynik niż NiOh.Autorzy tekstu wspominają między innymi o świetnie zaprojektowanym systemie walki, decyzjach mających wpływ na historię oraz wysokiej jakości grafice Szersze wrażenia dotyczące produkcji pojawią się już w czwartek, kiedy to wszyscy — w tym redakcja GameOnly.pl — będą mogli podzielić się dokładną analizą tytułu. Premiera zaledwie dzień później, czyli 22 marca. Tytuł zmierzy się z oczekiwanym hitem Capcomu, Dragon's Dogma 2.

Już teraz możecie zapoznać się z nasza opinią na podstawie pierwszych kilku godzin rozgrywki!

Jak podoba wam się Rise of the Ronin? Czy wy również wyczuwacie w nadchodzącej grze kandydata do nagrody gry roku? Już niedługo będziecie mogli zapoznać się z naszym tekstem. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jakie są wasze spostrzeżenia dotyczące tytułów Team Ninja.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

ARK: Survival Ascended trafi do pudełek już w maju

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Brothers: A Tale of Two Sons Remake

Komentarze
...
95.49.***.*** • #1
maniekmaniu
122 dni temu

Czekamy, czekamy. Gier w takich klimatach nigdy dość.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: