News

Share Factory pozwoli edytować filmy na PS4

Sony znów zapowiada zbliżającą się aktualizację 1.70. Wiemy już, że filmy i screeny będzie można zgrać na dyski USB, a dzisiaj dostajemy trailer narzędzia do obróbki filmów. Dodatkowo, Sony zapowiada też możliwość pobierania pre-orderów 4 dni przed premierą.

Share Factory pozwoli nam na edycję filmów: wycinanie fragmentów, dodawanie płynnych przejść pomiędzy scenami, wstawianie komentarza nagranego z PS Eye, tekstu, efektów, a nawet tła dźwiękowego. To ostatnie jest szczególnie interesujące, bo jak wiemy PS4 nie obsługuje obecnie odtwarzania audio - ale Sony miało rozważyć jego wprowadzenie, więc może ma to związek.

Druga z opcji którą dziś zapowiedziano, to rozszerzenie opcji "Play as You Download". Jeśli zamówimy grę w pre-orderze w sklepie na konsoli i mamy włączoną opcję automatycznej aktualizacji, gra zacznie się pobierać nawet 4 dni przed premierą, a w dniu premiery pobierze tylko malutką aktualizację odblokowującą całość i pozwoli nam grać po paru minutach a może nawet sekundach od premiery.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Co tysięczny człowiek kupił już PS4

arrow-right
arrow-right

Darmowy OST z Infamous: Second Son

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: