News

Stardew Valley jednak dostało update z multiplayerem, ale tylko na PS4

Można powiedzieć, że wywołałem wilka z lasu. Aktualizacja 1.30 jest dostępna na PS4, posiadacze Xboxa niestety muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać z wspólnym podlewaniem grządek.

Dopiero co pisałem we wtorek, że Stardew Valley od paru miesięcy ma problem z certyfikacją aktualizacji do trybu multiplayer ( Stardew Valley wciąż bez aktualizacji 1.4), a tu wczoraj stosowna aktualizacja pojawiła się na PS4.

Stosowne menu Coop pojawiło się w menu gry

Autor gry postanowił nie czekać dłużej, gdyż wersja na Xboxa znów ma problem i postanowił jednak wydać aktualizacje osobno - problem z wersją Xboxową musi być więc poważny.

Niestety, gdy sprawdzałem dziś tryb multiplayer, nie było żadnego gracza który by z niego korzystał. Nie wiem, czy to wina jakiegoś buga którego jednak przegapiono, czy może fakt, że o aktualizacji Eric napisał jedynie na twitterze i gracze jeszcze jej nie pobrali.

Gdzie się wszyscy podziali?

Barone wciąż pracuje też nad aktualizacją 1.40, której zawartości wciąż nie zdradził, ale zapewne zbliża się wielkimi krokami skoro ostatecznie puścił 1.30 na konsole. Zapewne chciał, aby gracze dostali aż dwie aktualizacje z opóźnieniem, a teraz przynajmniej jedna z konsol dorówna wersjom na PC, komórki czy nawet Switcha.

Nieoficjalną listę zmian na PS4 znajdziecie na wiki poświęconej grze: https://stardewvalleywiki.com/Console_Version_History

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Konsolowe wersje Baldur's Gate, Icewind Dale i Planescape: Torment opóźnione

arrow-right
arrow-right

Death Stranding w złocie. Funkcje online w grze bez PS+

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: