News

SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls już dostępne!

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, informuje, że od dziś w sklepach dostępne jest SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls – innowacyjne urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach. Ten wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj), pomoże użytkownikom udoskonalić ruch i kliknięcia zwłaszcza w grach, które imitują przyciski grafiką wyświetlaną na ekranie.

Gadżet współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, w tym z: iPod touch®, iPhone®, iPad®, smarfony i tablety Windows®, oraz smartfony i tablety Android®. Free Touchscreen Gaming Controls, z sugerowaną ceną €19.99, dostępny jest już teraz na shop.steelseries.com oraz w wybranych punktach sprzedaży.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu wysokiej jakości mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.


O serii Freedom To Play
SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls jest kolejnym urządzeniem z najnowszej linii SteelSeries – Freedom To Play. Rozrywka ewoluuje. Telewizję ogląda się na ekranach komputerów, gry coraz częściej goszczą na tabletach, a odtwarzaczem muzyki stał się przede wszystkim telefon. Rozrywka nie ogranicza się do jednej platformy – jest stale w ruchu między biurkiem, kanapą plecakiem, torebką i kieszenią. Seria Freedom To Play została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy korzystają z różnorodnych platform do gry, ale za każdym razem oczekują precyzji i niezawodności.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Garśc informacji na temat Dead or Alive 5 Plus

arrow-right
arrow-right

Slaby zwiastun Lightning Returns

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: