News

SteelSeries, zaprezentował klawiatury Apex oraz Apex [RAW]

Rozpoczynając Consumer Electronic Show w Las Vegas, SteelSeries, producent sprzętu dla graczy, zaprezentował klawiatury Apex oraz Apex . Najnowsze klawiatury łączą piękną formę oraz starannie dopracowane funkcje i rozwiązania, jak: nisko profilowane klawisze, wyżej profilowane rzędy przycisków makro dla szybkiego, instynktownego dostępu, oraz modyfikowalne rozmieszczenie kolorów i intensywności podświetlenia.

Stworzone, by dostarczyć graczom najkrótszy na świecie czas reakcji, Apex zostały wyposażone w system SteelSeries ActiveZone – połączenie możliwości zaprogramowania mechanicznego (przypisywanie funkcji poszczególnym klawiszom) oraz wizualnego (strefy klawiszy różniące się kolorem i intensywnością podświetlenia)

„Klawiaturami Apex przedstawiamy zupełnie nowy zakres funkcji dostosowanych specjalnie dla graczy. Nowatorski system SteelSeries ActiveZone pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp do zaawansowanych opcji modyfikacji.” powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. „Apex oraz Apex [RAW] zostały zaprojektowane, by gracze mogli szybko reagować, działać taktycznie, a także dostosowywać i zmieniać swoją klawiaturę do wymogów danej gry.”

Nowoczesny styl i zoptymalizowany układ
Apex oraz Apex [RAW] dodają płynności w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Na ten efekt składa się przemyślane połączenie:
- Wyżej profilowane klawisze makro na górze i po lewej stronie klawiatury, pozwalające na szybszy i precyzyjniejszy dostęp do przypisanych funkcji.
- Dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, umożliwiające szybszy powrót do układu WSAD.
- Anti-ghosting, który zapobiega przed błędami przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach.
- Powiększony klawisz spacji oraz dodatkowe klawisze kierunkowe, zwiększające wygodę oraz zmiejszające czas rekacji.
- Przycisk SteelSeries bez wymaganego oprogramowania z łatwością dostosuje jasność oraz wyłączy klawisze windows.
- Dwie rozkładane nóżki, dzięki którym gracz może dostosować kąt nachylenia klawiatury do swoich indywidualnych potrzeb.


Klawiatura Apex – cena sugerowana €99.99
Klawiatura dla graczy SteelSeries Apex to nie tylko wybór swojego koloru z palety 16,8 milionów. To nowatorski system podświetlenia SteelSeries ActiveZone - narzędzie umożliwiające niezależny dobór barw w 8 intensywnościach, w każdej z 5 stref klawiatury, z 4 różnymi warstwami dla danej strefy. Dzięki możliwości zaprogramowania każdego klawisza w 4 różnych warstwach, w tym 22 przycisków makro na górze i po lewej stronie, klawiatura Apex daje graczowi 504 sposoby na wygraną. Najnowszy produkt SteelSeries został wyposażony również w osobne przyciski media i głośności, które pozwalają na szybki dostęp do swojej biblioteki mediów.

Klawiatura Apex [RAW] – cena sugerowana €69.99
Zaawansowana, lecz bez złożonej technologii standardowej wersji – za to w niższej cenie. W Apex [RAW] zostało dodane jedynie białe podświetlenie z 8 poziomami intensywności. W tej wersji użytkownicy również mogą zaprogramować każdy klawisz (2 warstwy na każdy), w tym 17 wysoko profilowanych przycisków makro na górze i po lewej stronie klawiatury. Łącznie daje to 250 programowalnych klawiszy.

SteelSeries Engine Technology
Dzięki SteelSeries Engine, użytkownicy mogą z łatwością modyfikować, zapisywać i dopracowywać swoje ustawienia klawiatury. Unikalne, zaawansowane możliwości makro pozwalają graczom na stworzenie nie tylko standardowych linijek tekstu wklejanych w trakcie rozgrywki (np. komendy w grach MMO), lecz także kombinacji klawiszy z zaprogramowanym czasem użycia.


Użytkownicy mogą stworzyć nielimitowaną ilość profili i każdy dostosować do własnych potrzeb. Apex umożliwia zdefiniowanie 4 warstw przycisków makro (Apex [Raw] 2 warstwy) w jednym profilu. Dany profil może zostać przypisany do konkretnej gry, a podczas jej uruchomienia zostanie automatycznie załadowany. Poza dodatkowym wsparciem dzięki rozmieszczeniu poszczególnych kolorów i intensywności na podzielonych strefach klawiatury, użytkownicy poprzez „heat map” mogą obserwować statystki najczęściej używanych klawiszy, co pomoże w analizowaniu i doskonaleniu rozgrywek.

Klawiatury dla graczy SteelSeries Apex oraz Apex [RAW] będą dostępne w sprzedaży na początku drugiego kwartału 2013 roku.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 59 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Dead Space 3 lepszy z Kinectem?

arrow-right
arrow-right

Nowe rozszerzenie do Assassin's Creed III

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: