News

Styczniowe poprawki do Cyberpunka razem z darmowym DLC?

Teraz już wiemy czemu mówiono osobno o patchach i hotfixach...

Po początkowych problemach z błędami w Cyberpunk 2077 CD Projekt RED wyraźnie zapowiadał, że postara się załatać co da hotfixem, a pakiety większych poprawek dostaniemy kolejno w styczniu i lutym. Z początku wydawało się więc, że do patcha 1.02 który wyszedł w dniu premiery, dołączy jednie 1.03 (wydany kilka dni później) i ze względu na przerwę świąteczną (która programistom należy się po tylu latach pracy jak najbardziej), kolejne poprawki wlecą dopiero za kilka tygodni. Tymczasem jeszcze przed świętami, po 13 dniach od premiery dojechaliśmy do patcha 1.06, zatem tempo jest imponujące, a sam okres czekania na kolejne zmiany naprawdę niedługi (średnio dostaliśmy patcha co 3-4 dni).

Okazuje się, że styczniowy patch nie miał być jedynie zwykłym pakietem poprawek, a darmową aktualizacją gry dodającą pierwsze obiecane już dawno temu darmowe DLC do gry. Na razie nie wiadomo co to będzie, ale w tej sytuacji również i w lutym powinniśmy dostać jakieś rozszerzenia do gry.

Cieszy więc, że mimo problemów gracze nie będą musieli dodatkowo czekać na powiększenie przygody. Niestety, obecnie nie wiadomo co z trybem multiplayer - w napisach końcowych gry jest on wspomniany, ale lista osób odpowiedzialnych za ten segment jest tak krótka, że to raczej wspomnienie jakiejś integracji która połączy wersje online i single, niż lista wszystkich jej twórców. Obawiam się, że jeśli tryb multi w ogóle zadebiutuje po ostatnich problemach, to stanie się to w rocznicę premiery gry w okolicach grudnia 2021, gdyż samo doprowadzenie Cyberpunka do stanu w jakim powinien trafić na rynek zapewne nie powiedzie się przed marcem.

Czas czytania: 2 minut, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation 5 rozchodzi się jak ciepłe bułki

arrow-right
arrow-right

Microsoft chce Ubisoft+ w GamePass

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: