News

Taipei Game Show 2020 jednak odwołane. Powód to oczywiście koronawirus

W tym roku okazji do wyjazdu na targi będzie już naprawdę niewiele.

Zaledwie dwa miesiące temu informowaliśmy Was o przełożeniu organizowanej na Tajwanie imprezy —  Taipei Game Show 2020 przełożone. Organizatorzy obawiają się chińskiego koronawirusa. Nowa data organizacji ewentu została bliżej wyznaczona na 25 - 28 czerwca. Jak się jednak okazuje, kilkumiesięczna przerwa nie była wystarczająca i organizator w dniu dzisiejszym zdecydował o całkowitym odwołaniu imprezy.

Ewent dzieli więc los odwołanego już w tym roku E3  [Aktualizacja] E3 oficjalnie odwołane czy GDC. Jedyną „iskierką” nadziei dla głodnych targów graczy pozostaje organizowany w Niemczech Gamescom zaplanowany na sierpień obecnego roku. Szanse na jego organizację są jednak bardzo małe, gdyż wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż z epidemią chińskiego koronawirusa będziemy mieć do czynienia jeszcze co najmniej do końca obecnego roku.

Niejako na pocieszenie niektóre pokazy z odwołanych targów mają zostać przeniesione do sieci, gdzie będziemy mogli oglądać je poprzez streamy. Szczegółowych informacji dotyczących tego wydarzenia możemy spodziewać się już wkrótce.

Dla zainteresowanych zachodnimi produkcjami odwołanie ewentu to stosunkowo niewielka strata. Większość pokazów gier na TGS stanowią typowo azjatyckie tytuły, choć czasem znajdzie się i kierowana do nich perełka jak zapowiadany na targach pokaz tajemniczej gry od From Software Elden Ring.

Wielu graczy tęsknić będzie jednak za obecnością seksownych hostess i cosplayerek, które na ewencie mogły prezentować swoje wdzięki całkiem swobodnie, w przeciwieństwie do forsującego coraz bardziej bezsensowne restrykcje w tym zakresie Zachodu.

Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Crash Nitro Fueled dostanie tak wielki update, że można się pogubić

arrow-right
arrow-right

DOOM Eternal sprzedaje się znakomicie. Gra ustanowiła nowy rekord marki

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: