News

Test Drive Unlimited Solar Crown z datą premiery! Gra zadebiutuje w gorącym okresie

Test Drive Unlimited Solar Crown otrzymało nowy zwiastun z datą premiery. Gra zadebiutuje już niedługo!

Zbliża się czerwiec, czyli miesiąc, który uznawany jest za święto graczy. To właśnie wtedy większość wydawców decyduje się zaprezentować nowe materiały z aktualnie przygotowywanych gier. Na pierwszy rzut wyszło Sony, które już dzisiaj o północy przedstawi State of Play , gdzie ujawnionych zostanie kilka nowych produkcji od PlayStation Studios.

Również Nacon zdecydował się wyjść przed szereg i już dzisiaj opublikowano zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown, czyli gry wyścigowej, która pozwoli odwiedzić odtworzoną w skali 1:1 wyspę Hongkong. Studio obiecuje ponad 600 kilometrów różnorodnego terenu, po którym można się swobodnie przemieszczać za pomocą samochodów wielu marek, w tym tych najbardziej prestiżowych.

Pozycja tworzona przez KT Racing – twórców gier z serii WRC – zadebiutuje w wyjątkowo mocnym okresie. Data premiery została zapowiedziana na 12 września, co oznacza, że tytuł będzie musiał się zmierzyć ze Star Wars: Outlaws, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Warhammer 40,000: Space Marine 2 oraz innymi grami, które prawdopodobnie zostaną zapowiedziane w nadchodzących tygodniach.

Nowy Test Drive Unlimited zmierza na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC poprzez platformę Steam. Jesteście spragnieni kolejnych wyścigów w otwartym świecie? Zamierzacie kupić grę na premierę, czy może poczekacie na kolejną odsłonę Forza Horizon? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Concord na zwiastunie z rozgrywką. Nowa gra PlayStation Studios z premierą w sierpniu

arrow-right
arrow-right

Majowe State of Play zapowiedziane!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: