News

Tony Hawk 1+2 wprowadzi nowych zawodników i tricki

Gra nie będzie aż tak wierną kopią i dostanie kilka ulepszeń.

Gracze starej daty skakali ze szczęścia, gdy w maju zapowiedziano Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remastered. Za odświeżenie odpowiedzialna jest ta sama ekipa która zrobiła równie świetnie odświeżenie serii Crash Bandicoot 1-3, czyli Vicarious Visions, które wzięło na warsztat dwie pierwsze części. Jak zapowiedział już Tony Hawk, planowane są też części 3+4.

Co by jednak nie mówić o klasyce gier deskorolkowych, każda kolejna część wprowadzała jakieś nowości i pierwsza gra posiadała zdecydowanie najmniej tricków. Dlatego odświeżona wersja dostanie pełen zakres ruchów który znamy z kolejnej części. Nie wskazano dokładnej listy ruchów, ale możemy zakładać że dostaniemy także możliwości które pojawiły się w trzeciej i czwartej odsłonie.


To nie jedyna nowość w remasterze. Ponieważ większość zawodników z oryginału ma dziś między 40 a 50 lat (sam Tony Hawk ma 52 lata...), twórcy postanowili dodać do gry dzisiejszych zawodników, tak, aby młodszym graczom którzy z serią będą mieć do czynienia pierwszy raz nazwiska w grze coś mówiły - najmłodsza zawodniczka ma 18 lat. Wszyscy to osoby z pokoleń które wyrosły na znacznie większej popularności deski którą zawdzięczać można właśnie serii gier od Neversoft. Ba, sam się dziwię, gdy dziś widuję tak dużo dzieciaków z deską na ulicy (tym bardziej dziewczyn) - gdy ja miałem te 10-15 lat na pewno znacznie mniej osób uprawiało ten sport.

W grze pojawią się: Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk (syn Tony'ego Hawka) oraz Tyshawn Jones.
Ze "starej gwardii" w grze zagoszczą z kolei: Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen, Jamie Thomas, Rune Glifberg, Chad Muska oraz, co oczywiste Tony Hawk.
Na wybór zawodników nie będziecie więc na pewno narzekać.

Premiera gry 4 września.

Wypowiedź najmłodszej zawodniczki nt. występu w grze (nie było jej jeszcze na świecie gdy wyszły części 1+2):Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 50 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Skate 4 na pierwszych materiałach - 30.06.2022 23:17
Moda na deskorolki. EA pracuje nad Skate 4 - 29.01.2021 23:28
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na premierowym zwiastunie - 21.08.2020 22:40
Tony Hawk 1+2 wygląda naprawdę dobrze - 14.08.2020 13:43
Tony Hawk 1+2 Remastered dostanie aż 37 nowych utworów - 29.07.2020 23:09
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony cichaczem usuwa możliwość tworzenia wydarzeń i społeczności z PSN

arrow-right
arrow-right

Dziś prezentacja live pada do PS5 - DualSense

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: