News

Ujawniono nowy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown. Zagramy jeszcze w tym roku

Test Drive Unlimited Solar Crown otrzymało nowy zwiastun z rozgrywką. Twórcy koncentrują się na jeździe terenowej.

Wczorajsze wydarzenie Nacon Connect 2024 przyniosło kilka nowych zapowiedzi. Ujawniono nowy zwiastun GreedFall 2, a sama gra będzie dostępna dla pierwszych graczy jeszcze w tym roku . To jednak niejedyna zapowiedź, ponieważ nowy materiał ze swojej gry przygotowało również KT Racing. Twórcy, którzy wcześniej pracowali nad serią WRC, przygotowują się teraz do powrotu marki – Test Drive Unlimited The Solar Crown.

Na przedstawionym zwiastunie "The Explorer" skupiono się na przedstawieniu jazdy terenowej. Materiał ukazuje różnorodność wyspy Hongkong w bardziej dzikich terytoriach. To trzeci materiał z serii, poprzednie dwa "The Cruiser" i "The Racer" były skoncentrowane kolejno na spokojnej jeździe oraz dynamicznych wyścigach.

Produkcja wciąż nie otrzymała konkretnej daty premiery. Nadchodzący tytuł ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku i będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC za pośrednictwem platformy Steam. Czekacie na nowe TDU, czy może Forza i The Crew wystarczająco zapełniły dziurę na rynku? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 52 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Marzec 2024

arrow-right
arrow-right

Toys for Bob odłącza się od Microsoftu! Twórcy nie wykluczają współpracy w przyszłości

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: