News

W kolejnym #PlayAtHome dostaniemy... DLC

W tym miesiącu nieco skromniej, ale przecież za darmo to i ocet słodki.

Sony od marca kontynuuje drugą edycję kampanii #PlayAtHome i w jej ramach dostaliśmy już razem 12 gier (w tym Ratchet & Clank i Horizon Zero Dawn Complete Edition - ta druga zniknie w sobotę o 5:00!).

Już wcześniej zapowiadano, że to nie koniec i w maju oraz czerwcu mamy spodziewać się kolejnych "darmówek". Sony jednak chyba zbyt szybko przyzwyczaiło nas do dawania darmowych gier, więc widząc dziś zapowiedź darmowych paczek DLC niektórzy mogli poczuć zawód. Pytanie, czy powinni? Raczej nie, bo w końcu nigdy nie mówiono, co dokładnie mamy dostać a nasze oczekiwania to jedyne wytwór naszych wyobraźni.

Co zatem trafi do nas w najbliższych dniach? Już 17 maja pobierzemy bez potrzeby posiadania abonamentu PS+ dodatki do Rocket League (pakiet z PS+), Brawlhalla (pakiet Play At Home, ze skórkami Raymana i kilku innych postaci), Destruction AllStars (1100 punktów), MLB The Show 21 (pakiety dodatków), NBA 2K21 (paczka Play At Home z punktami i koszykarzami), Rogue Company (skin Ronina i 200 punktów), World of Tanks/World of Warships (mnóstwo boosterów, statek czy 7 dni abonamentu Premium), Warframe (startowy bundle, z punktami i dopakowaniem na 7 dni).

W późniejszym terminie dodatki dostanie jedynie Call of Duty: Warzone - od 20 maja dostaniemy 5 tokenów podwójnego XP.

Jak widać, gratisami będą głównie rzeczy które we wspominanych grach prędzej czy później znikną, więc jest to akcja nastawiona typowo na promowanie tych gier i zyskanie nowych graczy, lub powrót starych.

Wcześniej wspominano już, że akcja ma potrwać do czerwca. Niestety, dziś Sony nie wróciło do tego tematu i nie do końca wiadomo, czy to już koniec akcji, czy wraz z końcem dostępności wszystkich dodatków (co nastąpi 6 czerwca) pojawi się coś nowego (ostatnia gra?). Warto więc nie zapomnieć o pobraniu dodatków nawet jeśli nie planujecie teraz zagrać w grę - poza Call of Duty (w którym punkty odbierzemy z menu gry, a nie przez DLC), dla większości nie powinny one zniknąć po aktywacji aż do czasu ich zużycia, a do 6 czerwca nie zostało już zbyt wiele czasu.

Prawdopodobnie w kolejnych latach akcja nie wróci, gdyż jej pojawienie się związane było z epidemią koronawirusa - a ta, miejmy nadzieję, skończy się w tym roku.

Poniżej trailer Warframe, jednej z produkcji które dostaną darmowy dodatek:

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 2 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

EA widzi problemy z polskim tłumaczeniem Mass Effect

arrow-right
arrow-right

Studia Sony tworzą łącznie 25 nowych gier

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: