News

Darmowy Horizon Zero Dawn już dostępny

W tę grę nie można nie zagrać.

Nad ranem pojawiła się ostatnia z 10 darmowych gier zapowiedzianych w ramach mracowo-kwietniowych aktualizacji #PlayAtHome. Przypomnę, że Horizon: Zero Dawn Complete Edition (razem z DLC Frozen Wilds) tak samo jak pozostałe 9 gier dostępny jest za darmo i bez wymogu posiadania PS+ - wystarczy tylko wejść w PS Store i dodać grę do biblioteki.

Przypomnę też, że pod koniec marca do pobrania dostaliśmy aż 9 gier (w tym 4 zwykłe, 4 z trybem VR i jedną grywalną w obu wariantach), a są to:
- Abzu
- Enter the Gungeon
- Subnautica
- The Witness
- Rez Infinite (opcjonalnie na PS VR)
- Astro Bot Rescue Mission (tylko PS VR)
- Moss (tylko PS VR i DS4)
- Thumper (tylko PS VR)
- Paper Beast (tylko PS VR i DS4)

Sony przypomniało dziś też, że akcja ma potrwać do czerwca - wydaje się więc, że wciąż możemy liczyć na przynajmniej dwie kolejne duże gry (w marcu był to Ratchet & Clank), a powyższa dziewiątka była raczej dodatkowym jednorazowym bonusem.

Niestety, nie zapowiedziano jeszcze kolejnej gry, ale jeśli ma się ona pojawić w maju, to zapewne w ciągu dwóch tygodni dostaniemy zapowiedź.

Horizon to zdecydowanie najlepsza gra jaką w tym roku Sony udostępniło graczom w ramach darmowych gier (wliczając w to PS+). Pamiętam, że po premierze długo nie mogłem się od przygody Aloy oderwać, ale miałem zbyt wiele innych gier na kupce wstydu, aby wrócić potem do dodatku Frozen Wilds. Teraz to nadrobię, tym bardziej, że podstawową grę przeszedłem na zwykłej PS4, więc grając na PS5 doświadczę zapewne znacznie lepszej jakości obrazu i będzie to okazja odkryć całość nieco na nowo.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Test Drive Unlimited SC z kolejnym teaserem

arrow-right
arrow-right

Luigi dołączy do zestawów LEGO Mario

Komentarze
...
46.22.***.*** • #1
~Railroad
1090 dni temu

> Horizon to zdecydowanie najlepsza gra jaką w tym roku Sony udostępniło graczom w ramach darmowych gier

No to polecam zagrać w Astro Bota. Horizonuda może się przy nim schować :)

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #2
gnysek
1090 dni temu

Moim zdaniem Astro z PS5 jest jeszcze fajniejszy, ale faktycznie to też jest spoko gra (np. momenty w których trzeba wstać z fotela, żeby zajrzeć w wyższe warstwy etapu). Moss też jest świetny, jeśli już o VR mowa. No ale to jednak znacznie mniejsze produkcje i nie dla każdego, bo wymagają PS VR.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: