Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Gry z #PlayAtHome i PS+ już dostępne

Marcowe darmoszki czas pobrać! Do wyboru aż 6 pozycji.

Sony wyjątkowo rozpieściło w marcu graczy. Nie dość, że w ofercie PS+ dało grę AAA która nie skończyła jeszcze nawet roku i sprzedała się w ponad 5 milionach kopii (oraz 3 inne gry plus jedną przedłużoną z lutego), to jeszcze osobom które nie posiadają PS+ przyznało jedną grę całkowicie za darmo, bez potrzeby posiadania żadnego abonamentu. Razem oznacza to aż 6 pozycji które można przypisać do konta.

Marcowy PS+ to moim zdaniem jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy miesiąc w historii. W komentarzach na ps-plus.pl wiele osób narzeka jednak, że Final Fantasy VII to tytuł nie dla nich - cóż, wygląda, że jestem już dziś za stary, ale pokolenie które wychowało się na PSX od zawsze uważało tę grę za niemal świętość i jedno z najlepszych dokonań nie tylko ery szaraka, ale w ogóle gier. Na tym samym stopniu podium z tamtych czasów stawia się jedynie pierwszą część Metal Gear Solid i Vagrant Story - wszystkie trzy gry z Japonii. Długość, pokręcona fabuła i elementy walki typowe w jRPG to to co wtedy gracze kochali najbardziej (w MGS oczywiście elementów RPG nie ma).

Narzekać jednak nie powinni też posiadacze PS VR - bo chociaż Sony jeszcze w październiku przyznało, że sprzęt będzie działał na PS5 jedynie w ramach wstecznej kompatybilności, a PS VR 2 uderzy do sklepów dopiero w 2022 roku (więc na razie wypinają się na oba sprzęty) - to ku zaskoczeniu właśnie dla posiadaczy tego "zapomnianego" sprzętu przygotowano w marcu ofertę w postaci Farpoint. Przypominam, że PS VR znalazło przynajmniej 5 milionów nabywców, więc to nie w kij dmuchał. A jeśli posiadacie kontrolery Move i karabin, który jeśli dobrze pamiętam pojawił się już w czasach PS3 i Killzone 3 - to chyba lepszego prezentu tą grą nie można było sprawić.

Jeśli nie pamiętacie, albo przegapiliście - to w marcu dostępne są poniższe gry:

PlayStation Plus

Marzec 2021

Farpoint // Final Fantasy VII Remake // Remnant From the Ashes // Maquette // Destruction AllStars

Przypomnę też, że od dziś w ramach #PlayAtHome dostępny jest za darmo Ratchet & Clank z 2016 roku. Niestety, posiadacze abonamentu PS+ będą zawiedzeni, bowiem grę mogli już załapać w 2018 roku, a jeśli posiadają PS5, to jest ona też dostępna w ramach PS+ Collection. Nie ma jednak się co smucić, Sony zapowiedziało, że to dopiero pierwsza atrakcja i jeśli dobrze rozumuję - do czerwca co miesiąc dostaniemy kolejne tytuły (a zatem jeszcze 2-3). Jest więc nadzieja, że traficie na coś, czego wcześniej nie było.

Wszystkie gry można już pobrać z PS Store, zarówno na konsoli, w aplikacji na telefonach, jak i przez przeglądarkę internetową.

Oczywiście od wczoraj dostępne są też dla posiadaczy trzech generacji Xboxów gry w ramach Games With Gold:

Games With Gold

Marzec 2021

Warface: Breakout // Metal Slug 3 // Vicious Attack Llama Apocalypse // Port Royale 3


Wspomniane gry: Farpoint Final Fantasy VII Remake Remnant From the Ashes Maquette Destruction AllStars Warface: Breakout Metal Slug 3 Vicious Attack Llama Apocalypse Port Royale 3

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 44 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony nagle przypomina sobie o PS VR i zapowiada 6 nowych gier

arrow-right
arrow-right

Nowe części Pokémonów to dziwnie znajome gry

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: