News

Wormsy Rumble dostaną betę przed premierą

Jak skończy się powrót robaków w trzeci wymiar? Czy święty granat rozbawi nas znów do łez?

Worms to seria która posiada tak wiele wzlotów i upadków, że ciężko się nawet połapać ile części tej gry wyszło (doliczyłem się trzydziestu), bo momentami seria była tak słaba, że można było przegapić kolejne premiery nie ufając już wydawcy. Na dobre tory wrócono z wersją W.M.D, zamiast jednak stabilizacji twórcy znów szaleją z pomysłami.

Worms Rumble, najnowsza odsłona serii to kolejna próba przeniesienia robaków w świat trójwymiaru. Tym razem jednak nie pełnego sandboxa, co mimo szczerych chęci wielokrotnie się nie sprawdziło, a bardziej do znanego np. z serii LittleBigPlanet 2D z głębią. Do tego gra nastawiona jest na potyczki online w czasie rzeczywistym, co ostatecznie przypomina bardziej Fortnite rozgrywający się na stadionach z Rocket League niż turową do tej pory grę.

Różowe kluseczki zmierzają na konsole już 1 grudnia, a jeszcze w listopadzie będzie można zagrać w betę. Co ciekawe, mimo, że gra wyjdzie na PS4 i PS5, beta odbędzie się w dniach 6 - 8 listopada czyli dwa dni przed premierą nowej konsoli, omijając nową platformę i zapewne problemy wieku dziecięcego które wystąpią tam przez pierwsze dni. Sprytnie.

Niestety, próbna wersja dostępna będzie tylko dla posiadaczy PS+. Na razie brak też informacji o wersji na Xboxy. Najnowsze fragmenty gry poniżej.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Level 5 cichaczem zwalnia anglojęzycznych pracowników. Yokai Watch 4 zapewne nie wyjdzie

arrow-right
arrow-right

Mortal Kombat 11 Ultimate i Kombat Pack 2 z datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: