News

Wyciekły screeny z Baldur's Gate 3. Prezentacja gry ma odbyć się dzisiaj

Ale dla nas im wcześniej tym lepiej.

Temat Baldur's Gate 3 za sprawą niedawnego ogłoszenia pokazu na PAX East stał się bardzo gorący —  Baldur's Gate 3 pojawi się na PAX East. Już za tydzień poznamy gameplay tytułu. Po długim okresie oczekiwania gracze dostali szansę na zobaczenie nie tylko trailerów, ale także samego gameplayu, jaki to właśnie dziś miał zostać o godzinie 21 naszego czasu pokazany.

Okazuje się, że na ujrzenie, chociażby samych screenów z produkcji nie będziemy musieli czekać, gdyż takowe wyciekły dzisiaj za pośrednictwem francuskiej strony jeuxactu.com .

Choć materiały dostępne były jedynie przez krótką chwilę, to w internecie nic nie ginie. Internautom szybko udało się je pobrać i reuploadować na kolejne serwisy hostingowe, dzięki czemu możemy oglądać je w całej okazałości.

Na zrzutach zobaczymy między innymi dialogi oraz interfejs produkcji. Grafika jak na produkcję tego studia wygląda świetnie, prezentując bliższy realizmowi styl graficzny niż w chociażby w innym RPG-u Larian Studios — Divinity: Original Sin 2. Modele i tekstury postaci wyglądają na bardzo dopracowane, co od razu wskazuje, iż mamy do czynienia z grą klasy AAA. Potwierdziły się też wcześniejsze przypuszczenia graczy o zachowaniu izometrycznego rzutu w tytule, lecz jak twierdzi założyciel studia, wciąż możemy się spodziewać pewnych nowości w zakresie mechanik produkcji.

Galeria

Baldur's Gate 3 to przedstawiciel legendarnej na pecetach serii Baldur's Gate, przez wielu uważanej za jedne z najlepszych gier wszechczasów. Tytuł ma najpierw trafić na PC i Google Stadia, a następnie może ukazać się również na konsolach.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ostatnia szansa na wypróbowanie Nioh 2. Otwarta beta potrwa 3 dni

arrow-right
arrow-right

Horizon Zero Dawn na PC w ofercie Amazonu. Gra niedługo trafi do sklepów?

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1608 dni temu

Totalnie zatraciło magię BG :/

odpowiedz
...
46.175.***.*** • #2
gnysek
1608 dni temu

Rozumiem, że gameplayowo, bo fabularnie to ciężko na razie stwierdzić.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: