News

Xbox nie jest gorszy, też ma swoje zdjęcia

To już nie render, druk 3D czy niewyraźne zdjęcie. To namacalna konsola.

Kilka dni temu mieliśmy wyciek rzekomego PlayStation 5 (ze zdjęciem niskiej jakości, a potem także render:  Obudowa PlayStation 5 - wyciek, czy dzieło drukarki 3D? ;  Domniemany projekt PS5 na renderach. Fan stworzył ciekawą wizualizację), więc ktoś postanowił, że Xbox (Series X) nie może być gorszy, i również dokonał sesji zdjęciowej. Tym razem w lepszej jakości i bez rozmycia, co zwiększa szanse na prawdziwość zdjęcia - zwłaszcza typowa dla takich sprzętów nieco plastikowa naklejka, którą podrobić jest zapewne najtrudniej. Autor zostawił nawet odkryty numer seryjny, więc jeśli zdjęcie jest prawdziwe - współczuję mu kłopotów...

Warto zwrócić uwagę, że porty USB i inne wejścia faktycznie są w innym miejscu, niż pokazało to AMD w trakcie CES 2020, co zresztą jak wiemy było raptem modelem 3D kupionym za 10$. Warto zwrócić uwagę, że jedno z wejść oznaczone jest logiem Xboxa, co oznacza, że przeznaczone będzie na jakiś peryferyjny sprzęt (kompatybilność z zabitym Kinektem, czy przygotowanie do okularów VR od Microsoftu?).

Niestety, nie dostaliśmy zdjęcia góry obudowy, która ma świecić na zielono gdy konsola jest włączona, i jest też ujściem dla ciepłego powietrza, ale zapewne będzie też gromadzić sporo kurzu gdy konsola nie działa - co akurat może być dla konsoli zgubne i wentylację zawsze lepiej robić na bokach.

To co, postawicie takiego Xboxa koło swojego telewizora (bo raczej pod ciężko go zmieścić), czy nie jesteście fanami "głośnika"?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deals With Gold - promocje od 21 stycznia

arrow-right
arrow-right

Little Town Hero zmierza na PS4

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
~skalariX
1579 dni temu

Sesja rozbierana Xa na dywanie ;)

odpowiedz
...
46.175.***.*** • #2
gnysek
1579 dni temu

Do rozbierania tutaj daleko, na rozkręcanie przyjdzie zapewne czas dopiero w listopadzie.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: