News

Xbox One X dostanie model oparty na Cyberpunku 2077

Zestaw ma ukazać się jeszcze w czerwcu.

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami. Microsoft i CD Projekt Red postanowili podgrzać nieco atmosferę i zapowiedzieli limitowaną edycję konsoli Xbox One X.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition różni się od swego zwykłego modelu jedynie wyglądem, który mocno nawiązuje do świata Cyberpunka i z pewnością będzie nie lada gratką dla fanów. Co ciekawe, konsola ma również świecić w ciemności, natomiast cena pozostaje nieznana. Miłośnicy limitowanych edycji powinni się z zakupem jednak pospieszyć, gdyż dostępne do zamówienia będzie jedynie 45 tysięcy sztuk.

Limitowana edycja Xbox One X ma zadebiutować jeszcze w czerwcu. To dość nietypowa data, gdyż Cyberpunk 2077 ma pojawić się na półkach sklepowych dopiero we wrześniu. Możliwe, że pierwotnie specjalna wersja konsoli miała pojawić się wraz z grą w kwietniu, a teraz gdy data debiutu produkcji została przesunięta konsola i tak musi pojawić się w ustalonym wcześniej terminie. Prawdopodobnie do sprzętu i pada zostanie dodany kod na grę, gdzie po jego wpisaniu do konta zostanie przydzielona wersja cyfrowa tytułu.

Cyberpunk 2077 trafi na półki sklepowe 17 września 2020 roku. Pierwotnie planowano premierę na 16 kwietnia, ale z powodu doszlifowania gry zmieniono termin.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Magazyn Playstation twierdzi, że trwają prace nad God of War 2

arrow-right
arrow-right

Death Stranding na PC opóźniony przez chińskiego koronawirusa

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: