News

Magazyn Playstation twierdzi, że trwają prace nad God of War 2

Prace nad kolejną przygodą Kratosa rzekomo już ruszyły.

Official PlayStation Magazine to brytyjskie czasopismo o grach na PlayStation wydawane od 2006 roku. W ostatnim numerze pojawiła się wzmianka dotyczącą kontynuacji jednego z największych hitów Sony - God of Wara.

W tekście marcowego wydania dotyczącego PS5 znajduje się fragment, w którym autor przekonuje, że God of War 2 jest jedną z produkcji zmierzających na następną konsolę Japończyków. Dziennikarz zaznacza, że Santa Monica Studio prowadzi sesje Motion Capture, czyli proces rejestrowania ruchów, które mają stać się animacjami postaci.

Warto nadmienić, że autor wpisu nie podał źródła informacji, a więc równie dobrze może to być i fejk. Niewykluczone, że twórca tekstu bazował na wpisie jednego z animatorów, który ogłosił rozpoczęcie nagrań do Motion Capture. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się zapewne dopiero w przyszłym roku.

God od War z 2018 roku jest rebootem oryginalnej serii o walczących z bogami wojowniku. Tytuł odpowiada o podróży Kratosa i jego syna Atreusa poprzez zimne, nordyckie krainy. Gra zebrała wyśmienite opinie wśród graczy oraz krytyków, dzięki czemu czym udało jej się zdobyć tytuł Gry Roku na gali Game Awards 2018.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Do Animal Crossing zmierzają kolejne nowości

arrow-right
arrow-right

Xbox One X dostanie model oparty na Cyberpunku 2077

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1405 dni temu

Patrzcie, no kto by pomyślał... ;p

odpowiedz
...
77.255.***.*** • #2
GoDlike
1405 dni temu

Hah, zawsze lepiej potwierdzić.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: