News

Zapowiedziano Mafia Trilogy

Wszystkie trzy gry doczekają się usprawnień. Największych - oczywiście - jedynka.

Od dłuższego czasu mówiło się o przeniesieniu Mafii 2 na konsole ósmej generacji. Wiele wskazywało na ten powrót - przywrócenie do życia oficjalnego konta serii na Twitterze ( Po 2 latach milczenia na oficjalnym Twitterze serii Mafia pojawił się nowy wpis - w podobnym stylu zapowiedziano Crysis Remastered), oraz wyciek oceny gry w koreańskim systemie oceniania. Oficjalnie już okazało się, że dwójka nie będzie jedyną odsłoną w serii, która doczeka się odświeżenia.

Studio Hangar 13 oficjalnie ogłosiło kompilację Mafia Trilogy, której zawartość składa się na Mafię: Definitive Edition, Mafię II: Definitive Edition i Mafię III. Nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja z trójką, lecz pierwsza odsłona w serii ma dostać pełnoprawny remake ze starą ścieżką dźwiękową, rozszerzoną fabułą i rozgrywką, zaś druga dostanie jedynie remaster. Co ciekawe, że w sklepie Microsoftu pojawiły się karty pierwszych dwóch odsłon, w których są zamieszczone pierwsze screeny oraz daty premier. Według tych informacji, jedynka ma pojawić się w sklepach 28 sierpnia tego roku, a dwójka 19 maja. Niestety nie jest to oficjalna informacja, więc lepiej nie nastawiać się od razu na wydanie odświeżeń w te dni.

Mafia Trilogy pojawi się na konsolach PS4, XONE oraz PC na platformach Steam i Epic Games Store. Więcej informacji o trylogii powinniśmy poznać 19 maja o godzinie 18:00, gdyż o tej porze zostanie przedstawiona pełna zapowiedź kompilacji.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Paper Mario: The Origami King zmierza na Switcha

arrow-right
arrow-right

Gameplay z PlayStation 5. Unreal 5 zachwyca! Czy tak będą wyglądać wszystkie gry?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: