News

Zawody Mario Kart 8 Deluxe dla graczy z Polski

Nagrody może nie wyrywają z kapci, ale do ich wygrania takowych w ogóle nie trzeba ściągać...

Mario Kart 8 Deluxe to pewnego rodzaju fenomen. Ta konwersja wydanej w 2014 roku na Wii U gra otrzmała swoją konwersję na Switcha w 2017 roku - i mimo obecności na rynku już 8 lat (a 5 na Switchu) w ogóle się graczom nie nudzi, notorycznie okupując TOP 10 sprzedawanych gier w e-shopie, spadając na dalsze miejsca jedynie gdy wyjdzie jakaś inna gra z wąsatym hydraulikiem. Ba, nudzi się graczom tak mało, że dostała właśnie nowe DLC z 48 trasami, które mają zostać wydane w 6 falach, między marcem tego roku a końcem 2023.

Na pewno wszystkich fanów ucieszy więc informacja, że w sobotę, 16 kwietnia, odbędzie się turniej MK8D. Udział w nim wezmą gracze z Czech, Węgier, Polski i Słowacji - a dla najlepszych przygotowano nagrody. Zwycięzca otrzyma wyjątkowe etui na konsolę Nintendo Switch - "Seasonal Circuit", a zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają po 2000 Gold Points oraz markową odzież (2000 GP to równowartość 100zł do wydania w eShopie).

Nintendo Direct - zalew gier zmierzających na Switcha!

To jak E3 w lutym. Aż ciężko wymienić wszystko, co zapowiedziało Nintendo.

Czytaj dalej »

Nagrody nie są więc może jakieś ogromniaste - zwłaszcza, że podzielone będą na aż 4 kraje, ale wystarczy 16 kwietnia, o godzinie 16:00, wpisać kod 4249-8828-5483 w trybie mistrzostw online i między 16 a 17:30 będziemy mogli brać udział w zabawie! Oczywiście do wzięcia udziału wymagane są gra Mario Kart 8 Deluxe, konsola i abonament Nintendo Switch Online, wygląda natomiast, że nie jest wymagane DLC (stąd też pewnie nagrody o wartości równej jego cenie).

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Max Payne 1 i 2 dostaną remake

arrow-right
arrow-right

Kolejny Tomb Raider w drodze

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: