News

Zwiastun premierowy GRID

Najnowsze wyścigi od Codies trafiły już do pierwszych graczy, a reszta zagra w piątek.

Polski oddział Koch Media podesłał premierowy trailer GRIDa, który w edycji Ultimate zawitał już do graczy, a Ci którzy aż tak nie szaleją i kupują zwykłe wydanie zagrają w piątek.

GRID powinien być obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów wyścigów, którym nocne harce w nielegalnych wyścigach w Need For Speedach to zbyt arcadowa rozrywka, a Gran Turismo jest zbyt sterylne i wymaga zbyt wielu godzin na doszlifowanie formy. Z pierwszych trailerów i opinii graczy wynika, że szykuje się kawał naprawdę dobrej gry, z wyglądu nie tak sterylnej jak właśnie GT, a bardziej dynamicznej i kolorowej, z odrobiną szaleństwa i całkiem dobrym sterowaniem, a najbardziej wychwalane było agresywne AI.

O dziwo jednak recenzenci zdają się nie podzielać tego zdania, gdyż na Metacritic średnia ocen wynosi obecnie raptem 73 (z rozrzutem od 90 do 50) na PS4 i 78 na Xboxie. Oceny użytkowników są dostępne dla Xboxa (9/10) i PC (8/10), wyraźnie widać więc, że gracze są bardziej zadowoleni, a i opinie które spływały od ludzi będących chociażby na gamescomie wskazywały, że szykuje się niezła produkcja.

Platformy:
Gry:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Promocje na gry VR w PS Store

arrow-right
arrow-right

Deals With Gold - 8 października

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: