Aktualności
Popularne
BioShock Infinite bez multiplayera
O trybie multuplayer w BioShock Infinite spekulowano od czasu ujawnienia gry, jednak oficjalnie nigdy nie został on zapowiedziany.
Sniper: Ghost Warrior 2 - Świetny gameplay
Ekipa z City Interactive długo milczała na temat Sniper: Ghost Warrior 2, na szczęście dziś możemy oglądnąć króciutki gameplay z gry, które prezentuje naprawdę wysoki poziom.
Wrażenia z gry w World of Tanks
Od dziecka byłem fanem wszelkiego rodzaju sprzętu wojskowego, zbierałem zdjęcia samolotów, okrętów oraz wszelkiego rodzaju uzbrojenia będącego na wyposażeniu wszystkich armii świata, jak też tego z okresu pierwszej i drugiej wojny światowej. Dlatego też z nieukrywanym podnieceniem zainstalowałem World Of Tank. Jeszcze tylko login, hasło i przeżyłem pierwsze i jedyne rozczarowanie. Otóż moim oczom ukazał się garaż, a w nim cztery czołgi do wyboru.
Assassin’s Creed III najładniejszy na PC
Pecetowy Assassin’s Creed III prezentuje się zdecydowanie najlepiej pod względem oprawy wizualnej, zaś potwierdza to poniższe wideo ukazujące wszelakie bajery, których na próżno szukać na konsolach.
