Aktualności
Popularne
Metal Gear Solid: Ground Zeroes z otwartym światem i sporą ilością loadingów
Powiedzmy sobie szczerze, Hideo Kojima nie należy do zbyt rozmownych osób, a już w szczególności jeżeli trzeba gadać o Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Ekipie z redakcji Eurogamera udało się jednak sprytnie podejść Hideo dzięki czemu uzyskali jedną, bardzo istotną informację odnośnie Metal Gear Solid: Ground Zeroes.
World of Warcraft w przerwie M jak Miłość
Blizzard robi co może, aby jeszcze przed premierą dodatku Mists of Pandaria sprzedać jak najwięcej sztuk.
Raiden królem męskości, czy kiczu?
Nie raz spotkałem się z opinią, że Raiden wygląda jak męska prostututka.
Prezentacja nowych jednostek w Heart of the Swarm
My wciąż czekamy na zaproszenia do zamkniętych beta-testów StarCraft II: Heart of the Swarm, które powinny trafić na Stary Kontynent jeszcze w tym miesiącu.
Nowe mordy i mordki w Tekken Tag Tournament 2 (update)
Pewien gość, który jakimś cudem otrzymał swoją kopię Tekken Tag Tournament 2 donosi, że na płycie z grą znalazło się aż sześciu niezapowiedzianych do tej pory wojowników. Większość postaci debiutowało już w zeszłym odsłonach serii, pojawiły się jednak dwa "rodzyny", których na próżno szukać w innych Tekkenach.