1

Drive Club – wiemy kiedy będzie, wiemy co dla Plusowiczów

Drive Club na szczęście nie dołączy do The Last Guardian i w końcu poznaliśmy datę premiery. 8 października gra wyląduje na półkach sklepów, oraz w wersji PS+. Ta druga będzie ograniczona do jednej trasy i kilku samochodów, ale każdy jej posiadacz będzie mógł kupić pełną wersję ze zniżką 25%. Po płaczu ze strony graczy, Sony obiecało także, że ta wersja będzie działać również po wyczerpaniu abonamentu. Trailerek w rozwinięciu.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

1 komentarz:

  • To ja chyba czegoś nie zrozumiałem bo w PSstor jest wersja dla plusowiczów za 169zł, oraz season pass za 104zł. A gdzie jest ta osławiona darmowa wersja z jedną trasą i kilkoma samochodami, za darmo dla plusowiczów, bo jakoś jej nie widzę… a wszyscy plusowicze na ps4 od miesiąca mówią tylko o tym (i nie ma się co dziwić jak ps3 dostaje w plusie cały czas wypasione tytuły, a ps4 jakąś 8bitową kupę).

    Cytat

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *