+

Premiera DriveClub szybciej niż myślimy?

Sony obiecało nam już jakiś czas temu, że niedługo otrzymamy oficjalne informacje o mocno spóźnionym DriveClub. Tym czasem dalej musimy posiłkować się nieoficjalnymi ploteczkami, które trafiają do internetu za sprawą tajnych informatorów blisko związanych z projektem, lub internetowych sklepów umieszczających w swojej ofercie dzieło ekipy z Evolution Studios.

DriveClub

Jakiś czas temu Officjal PlayStation Magazine poinformował, że DriveClub może trafić na rynek w dniu 12 czerwca – czyli tuż po zakończeniu growej imprezy w Los Angeles. A dziś informację tę duplikuje Dell na swojej oficjalnej stronie. Sklep umieścił w swojej ofercie DrliveClub, wraz z datą premiery wyznaczoną na dwunasty dzień czerwca. Ile w tym prawdy? Ciężko powiedzieć. Pozostaje nam czekać na wieści od Sony, które powinny trafić do nas jeszcze przed targami E3.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Komentarze

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *