Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955492 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2080 dnia: Czerwca 15, 2006, 21:18:32 pm »
Casper - Hatebreed rządzi, mówiłem raczej o Killswitch.Engage i pochodnych, gdzie mało co da się zrozumieć z wokalu :P.

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2081 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:10:36 am »
Mr. Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi

super kozacki kawałek, tak sie skakac chce, że normalnie mozg w poprzek staje!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2082 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:07:12 am »
Jak chce posłuchac czegoś cichego to Bob Marley, a jak głośnego to Linkin Parka lub Bullet for my valentine... chyba że starsi sie czepiają, że za głosno to musze przejść na Boba :roll: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2083 dnia: Czerwca 16, 2006, 13:51:52 pm »
W tej chwili podszedł mi jakoś albumik "Gasoline" kapeli Theory of a Deadman. Całkiem niezły kawałek nieco cięższego rocka z lekkim ukłonem w stronę klimatów punk-rockowych.
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2084 dnia: Czerwca 16, 2006, 22:18:40 pm »
Bardzo lekkim :wink:. Ci panowie to nawet w Fahrenheitcie na ścieżce byli, ayy?

homesickalien

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2085 dnia: Czerwca 16, 2006, 22:26:59 pm »
a no byli, swoja droga i kawalek i Farenheit to nic ciekawgo

u mnie teraz leci Nirvana - ANPLAGT :lol:  calkiem przyjemne jak jestem bardzo zmeczony :twisted:


Don't
try to tell us what is right for us
we don't give a fuck anyway...

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2086 dnia: Czerwca 16, 2006, 22:38:43 pm »
Były chyba 4 kawałki, na wieży można było zapuścić... a co do gry to nie miejsce na rozmowe, ale napomknę, że jak dla mnie rządzi. Doszedłem także do wniosku, że Transplants jest doskonały na imprezy wszelakie :).

Natomaist obecnie wsłuchuję się w twórczość Horrorpops i Nekromantix czyli psychobilly wciąż rządzi. :wink:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2087 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:04:28 am »

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2088 dnia: Czerwca 18, 2006, 23:37:35 pm »
Zgadza sie Tarniak - byli w Fahrenheitcie i stamtad właśnie sie o nich dowiedziałem, hehe :P . Płyta nie jest w sumie zła, a tak swoją drogą - mam na kompie koło 15 giga muzy, a o niemal każdym zespole jakiego słuchałem/słucham dowiadywałem się ściągając osty z pojedyńczymi ich kawałkami z jakichś gier :lol:  :o . W ogóle jeśli chodzi o ten albumik, to kawałek Santa Monica (ending z gry) tak mi sie zarył w pamięci, że przez kilka dni nie mogłem wyrzucić tego brzmienia z głowy (znacie to uczucie, no nie? :wink: ). Wkurzająca sprawa, a mam tak z różnymi kawałkami niemal non stop :lol: .
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2089 dnia: Czerwca 21, 2006, 19:14:21 pm »
Paraliż Band, Izrael, Dzioło, Koniec Świata - czyli aktualnie jestem pełen życia i optymizmu  8). eby nie było, że zrywam z konwencją którą zaproponowałem wraz z _invictusem, coś jeszcze skrobnę "na edicie" :].

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2090 dnia: Czerwca 21, 2006, 23:31:38 pm »
oj kiepsko Tarniak, załamałeś konwencje, musisz popracować nad metodą lasera ;) :D


ah, btw, za tydzien wpadam do Ciebie;) bedziesz na koncercie?

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2091 dnia: Czerwca 23, 2006, 00:55:17 am »
hmm a to słyszeliście??
http://www.youtube.com/watch?v=y6j3Fu9DES8&search=canon%20rock
koles który to gra jest zarówno autorem tej aranżacji
może muza nie w waszym stylu ale warto zobaczyć i posłuchać bo gość wymiata
DRES GENERATION MEMBER

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2092 dnia: Czerwca 23, 2006, 21:46:30 pm »
Ta, ja jadę 100% po komercji, starej, ale to nie zmienia faktu że jak stwierdził Tarniak, "to kiedyś był pop" :twisted:
Ogólnie, cały Wall Pink Floydów (mówcie co checie ale to JEST najgenialniejsza płta wszechczasów :P) + Nevermind Nirvany, większa część Led Zeppelin II, a reszta głównie różne, wersje studyjna + live Child in Time, Stairway to Heaven i Moby Dick (Bonham w live daje czadu :twisted: ), coś tam Metallici, Beatlesów, Rolling Stonesów i Queenów, plus Dani California RHCP (nie wiem dlaczego ale fajnie się tego słucha :D)

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2093 dnia: Czerwca 24, 2006, 11:00:23 am »
Ja ostatnio w nic się 'wczuć' nie mogę, więc jak kolega wyżej wracam do good ol' stuff-a konkretniej do Mety XD
Matka natura jest suką

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2094 dnia: Czerwca 24, 2006, 12:04:41 pm »
A slucham sobie tego:

Isis - Oceanic oraz Isis - Panopticon

Gatunek: atmospheric sludge metal
Rok wydania: Oceanic - 2002, Panopticon - 2004

Ciezko jest pisac o tym zepsole dla osob, ktore nigdy o nim nie slyszaly, a co dopiero slyszaly ich dokonania. Caly 'wic' bazuje na bardzo ciezkich melodiach, roznorodnych pasazach dzwiekowych, rowniez rozwalajacych wszystko dookola swoja ciezkoscia, wplataniem miedzy to lzejszych motywow + wokale dosc ciezkie do zrozumienia :mrgreen: Generalnie rzecz biorac muzyka ta pobudza mocno wyobraznie i zupelnie sie nie nadaje dla osob, ktore nie maja otwartego umyslu - po prostu nie odnajda piekna w tych dwoch perelkach i tyle. Polecam chociaz zapoznac sie z ta kapelka :)

Nokturnal Mortum - Weltanschauung (po polsku - 'swiatopoglad')

Gatunek: folk black metal (?)
Rok wydania: 2005

Powiem szczerze, ze nie spodziewalem sie takiego albumu po Kniaziu Varggoth'cie, ktory ma na swoim koncie m.in. mocno srednie albumy wydane pod nazwa Mistigo Varggoth Darkestra. Tym razem jednak udalo mu sie stworzyc cos nowego, swiezego - polaczyl mianowicie typowy black metal (choc nie z tak strasznie niezrozumialymi wokalami, jak to niektorzy uskuteczniaja) z muzyka folkowa, uzywa wiec instrumentow dla tego gatunku typowych, np. cytra, dudy czy nawet okaryna! Calosc trwa 75 minut i powiem Wam, ze nawet nie zdarza im sie przez ten czas przynudzac, co sie rzadko udaje. W jednym utworze zastosowano nawet odglosy wojenne z Szeregowca Ryan'a (oblezenie plazy), co doskonale pasuje do klimatu piosenki. Warto obczaic, ponoc jest to ich najbardziej dojrzaly produkt (niestety, innych nie mialem sposobnosci slyszec).

Novembers Doom - The Pale Haunt Departure

Gatunek: Doom metal
Rok wydania: 2005

Jeden z moich ulubionych krazkow. Tym razem tych kilku Amerynkanow zmienilo nieco awangardowy, poprzedni styl grania na nieco inny - bardziej melancholijny, melodyjny, choc dalej trudno przystepny. Z niesamowita latwoscia lacza niebywale ciezkie rytmy z bardzo przyjemnymi dla ucha lagodniejszymi pasazami, co wychodzi im znakomicie - inni mogli by sie od nich uczyc! Dalej ich muzyka jest dosc przygnebiajaca, choc i zdarzaja sie optymistyczniejsze chwile; szczyt depresji osiagaja na 'Collapse of the falling throe', naprawde smutny utwor, polecam go kazdemu w nie do konca dobrym nastroju ;) jednym slowem - cudenko; ponoc juz nagrywaja kolejny album, nie moge sie go doczekac, ciekawe, czy sprosta wymaganiom podniesionym tak wysoko przez The Pale Haunt Departure. Oby tak :D

Poza tym slucham wielu pojedynczych kawalkow roznych zespolow, ale to za duzo by bylo do pisania, gdybym mial wszystkie wymienic ;]

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2095 dnia: Czerwca 24, 2006, 12:40:35 pm »
Ostatnio uspokajam się przy kawałkach Gosi Andrzejewicz ("Pozwól żyć" itp.) :mrgreen:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2096 dnia: Czerwca 24, 2006, 15:56:09 pm »
Cytat: "Ryo"
Ostatnio uspokajam się przy kawałkach Gosi Andrzejewicz ("Pozwól żyć" itp.) Mr. Green


Moja siostra słucha tego na okrągło. Pozwól życ mimowolnie znam na pamięć Oo'

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2097 dnia: Czerwca 24, 2006, 16:06:00 pm »
Cytat: "Mikes"
Cytat: "Ryo"
Ostatnio uspokajam się przy kawałkach Gosi Andrzejewicz ("Pozwól żyć" itp.) Mr. Green


Moja siostra słucha tego na okrągło. Pozwól życ mimowolnie znam na pamięć Oo'


Omg, Gosia Andrzejewicz to jedna z nielicznych rzeczy których KOMPLETNIE nie trawię o_O

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2098 dnia: Czerwca 24, 2006, 16:19:24 pm »
A ja lubie hip -hop i troche czarny rap
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2099 dnia: Czerwca 24, 2006, 19:30:35 pm »
Cytat: "Ryo"
Ostatnio uspokajam się przy kawałkach Gosi Andrzejewicz ("Pozwól żyć" itp.) Mr. Green


Hmm, jeśli to jest ta piosenka, która zaczyna się "mam już dość tych kłamstw, mam już dość tych ooOOokrutnych kłamstw", to sorry, ale tą kobitę  chętnie bym zabił- deskami czy coś, aby nie mogła więcej wyć :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2100 dnia: Czerwca 26, 2006, 13:19:00 pm »

John Frusciante - Curtains

Curtains to najnowszy album Johna Frusciantego, gitarzysty RHCP. Na krążku znajduje się jedenaście piosenek. Żaden z tych utworów nie jest - że tak się wyrażę - ciężki, więc, jeśli jesteś fanem / fanką ostrego brzmienia, to Curtains nie jest dla Ciebie. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki gra John, jest on pełen spokoju, relaksuje. Być może, jego głos nie jest - że tak powiem - mega_super_zajebisty, ale też nie odrzuca. Gorąco polecam (szczególnie fanom RHCP).

selene

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2101 dnia: Czerwca 27, 2006, 21:22:39 pm »
Ostatnio mam zajawke na Bjork ;) Muzyka jedyna w swoim rodzaju... fajny kllimat.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2102 dnia: Czerwca 28, 2006, 14:17:57 pm »

Schizma - XIII
Myślę, że Schizma dla polskiego hardkoru jest tym czym Dezerter dla punku. Wydawnictwo z okazji 13-lecia zespołu po prostu urywa łeb. Kawałki brzmią świeżo, nie tracąc przy tym choćby grama mocy. Jakość nagrań pozwala wreszcie lepiej zrozumieć wokalistę, a co za tym idzie i teksty, których powagi nie można odmówić Schizmie. Dzięki tej płycie cały blok wie, że "hardcore to my, do tej sceny należymy". :wink:

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2103 dnia: Czerwca 28, 2006, 14:31:50 pm »
By Your Side
Młoda (w sumie to stare dziady:D )hc załoga z Bielska...kurcze, jeśli będzie ktoś miał okazję ich zobaczyć "na żywca" to niech się nie zastanawia. POWER! Kapitalny staroszkolny hardcore, dużo melodii (Grajek na gitarze rządzi, cover Coalition też, ale mniej;)), śpiewu i prywatnie "spoko ziomy". Narazie chyba nie mają wydanego śladu audio (pod w/w linkiem można posłuchać), ale ja z niecierpliwością obserwuję Ich twórczość i jej efekty (LP?).

oscyp

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2104 dnia: Czerwca 30, 2006, 20:17:00 pm »
Całkiem smaczne (poza słabym "intrem" :) ) ale powinni coś zrobić żebym był w stanie zrozumiec wokal a nie "ebłełęłełę". a samo granie, ma swoj garażowy urok i energii jest w tym wc**j. jak wyjdzie jakiaś płycizna to łykam, trzbea wspierać, a co!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2105 dnia: Czerwca 30, 2006, 20:32:35 pm »
Od pewnego już czasu A Perfect Circle.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2106 dnia: Czerwca 30, 2006, 20:43:50 pm »
Cytat: "oscyp"
ale powinni coś zrobić żebym był w stanie zrozumiec wokal a nie "ebłełęłełę"

Wokal całkiem zrozumiały jak dla mnie, ale na początku słuchania hc nie rozumiałem ani słowa. Jakość nagrań nie powala, ale samo By Your Side całkiem niezłe, no a płyty oczywiście kupujcie. Wspierajcie mój kochany Mały Wiedeń :*.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2107 dnia: Czerwca 30, 2006, 20:44:40 pm »
Tool - 10000 days
Rob Zombie- rozne ;)

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2108 dnia: Lipca 01, 2006, 00:25:56 am »
Asian Dub Foundation - Frontline
Black Eyed Peas - Elephunk

Bujam sie  :lol:

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2109 dnia: Lipca 01, 2006, 09:40:11 am »
Cytat: "Tarniak"
Jakość nagrań nie powala

powiem Lukowi żeby podpisali kontrakt z BMG ;) :D

Kolejny rodzynek wygrzebany w czeluściach sieci - the thunderboys - hard'punk'n'roll as fak!! Kolejna kapela wirtuoza gitary na scenie hc - Czaji, nie no, masakra kapela, nie spodziewałem się że takie granie mnie wciągnie. Do auta na podryw w sam raz :) Trochę mi się kojaży z motorhead, choć thuderboys'i mi bardziej spodobali (bliźsi sercu są mi :))
czek dys ałt or daj!

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2110 dnia: Lipca 01, 2006, 11:00:44 am »
Eagles of Death Metal - Death By Sexy !

jakiś disko - gejo - rock czy jak to nazwać, ale cudni są, właśnie wydają drugą płyte, a na perkusji gra sam Josh Homme!

http://www.youtube.com/watch?v=cJfPBEDWgRM&mode=related&search=eagles%20of%20death%20metal
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2111 dnia: Lipca 04, 2006, 13:14:51 pm »
W ten weekend zaopatrzylem sie w koncu w nowy album szwedzkiego zespolu The Knife, pod tytulem Silent Shout. Od jakiegos juz czasu meczyl mnie puszczany w TV teledysk z tytulowego singla, a ze plyta wpadla mi w oko gdy wszedlem do sklepu muzycznego, nie bylo sie co zastanawiac.

Niestety zespol The Knife nie jest z tych, ktore sprzyjaja prasie i do niedawna nie gral nawet koncertow. Rodzenstwo, bo to brat i siostra tworza te kapele, nie lubia pokazywac sie publicznie, udzielac wywiadow, pozowac na sesjach zdjeciowych. Ciezko znac The Knife nie mieszkajac w Szwecji lub UK.

Jaki rodzaj muzyki tworza i co mozna uslyszec na Silent Shuot? Muzyka to strasznie syntetyczne i bardzo mroczne brzmienia, z czego to ostatnie tyczy sie raczej tylko najnowszej plyty. Warto po The Knife siegnac jesli lubimy nastrojowe kawalki serwujace nam retro synth. Singiel Silent Shout mozna porownac do niektorych kawalkow Massive Attack.

Wczesniejsza plyta pod tytulem Deep Cuts jest znacznie weselsza i przystepniejsza. Wiecej na niej kawalkow, ktore pojawiac sie moga na komercyjnych listach przebojow i w przeciwienstwie do wiekszej czesci Silent Shout, sa lekkostrawne.

Jesli macie mozliwosc zakupu ktorejkolwiek z plyt The Knife, polecam goraco. Wszyscy milosnicy retro brzmienia i gestych, ciemnych klimatow nie moga sie zawiesc. Ponizej kilka fotek prezentujacych dwa ostatnie albumy, a na koniec link do teledysku Silent Shout na YouTube.

Silent Shout - Awers

http://img106.imageshack.us/img106/1586/dsc007153un.jpg

Silent Shout - CD

http://img106.imageshack.us/img106/5692/dsc007163ix.jpg

Silent Shout - Rewers

http://img106.imageshack.us/img106/1736/dsc007177qq.jpg

Deep Cuts - Awers

http://img106.imageshack.us/img106/6928/dsc007181ik.jpg

Deep Cuts - CD

http://img106.imageshack.us/img106/6865/dsc007191ho.jpg

Deep Cuts - Rewers

http://img106.imageshack.us/img106/687/dsc007205tl.jpg

* * *

Silent Shout - Teledysk @ YouTube [Silent Hout]



Marble House - Teledysk @ YouTube [Silent Shout]

http://www.youtube.com/watch?v=sAu8HYtoFAQ...related&search=

We Share Our Mother's Health - Teledysk @ YouTube [Silent Shout]



Pass This On - Teledysk @ YouTube [Deep Cuts]

http://www.youtube.com/watch?v=TyksmtOms0s...related&search=

Heartbeats - Teledysk @ YouTube [Deep Cuts]

http://www.youtube.com/watch?v=ZatCZ1YWQeI&mode=related&search=the%20knife%20heartbeats

You Take My Breath Away - Teledysk @ YouTube [Deep Cuts]

http://www.youtube.com/watch?v=7yaJSGhneSE...e%20my%20breath

P.S. - Powyzsze teledyski ukazuja dosc dobrze roznice pomiedzy klimatami pierwszej, a drugiej plyty.

P.P.S. - Temat zdublowany i przeniesiony z zamknietego. Zamkniecie uniemozliwia dalsza dyskusje, wiec dubluje mojego posta tutaj.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2112 dnia: Lipca 04, 2006, 19:33:24 pm »
Wyrosłem z jechania czegoś czego nie lubię, więc przejdę od razu do rzeczy. Fotki z Madballa, widać mnie chyba tylko na jednej i to dość słabo, ale widać jaki rozpiździel był. Fajnie poskakać po głowach hardkorom :D.

http://teodork.info/galeria/thumbnails.php?album=144

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2113 dnia: Lipca 04, 2006, 23:02:28 pm »
Cytat: "Kresq"
mm, jeśli to jest ta piosenka, która zaczyna się "mam już dość tych kłamstw, mam już dość tych ooOOokrutnych kłamstw", to sorry, ale tą kobitę chętnie bym zabił- deskami czy coś, aby nie mogła więcej wyć




jak to ujal moj tata - jego ulubiona piosenka, szczegolnie gdy "jedzie na szmacie" i spiewa - kocham tego goscia :]

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2114 dnia: Lipca 05, 2006, 15:44:43 pm »
Burnout 2 OST!

Jezzuu.. jak uszłyszłaem utwór tytułowy to zrobiło mi siue gorąco.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2115 dnia: Lipca 05, 2006, 15:56:10 pm »
Mikes, skad wziac OSTa z Burnout'a 2? Od dluzszego czasu go poszukuje i znalezc nie moge... Dalbys namiary na PW? :)

A zeby offtopa nie bylo... Zasluchuje sie w dyskografii Death i nadal ciezko mi jest powiedziec, ktora z ich plyt jest najlepsza... Trzy pierwsze miazdza swoja brutalnoscia (SBG w szczegolnosci), trzy kolejne sa za to bardziej melodyjne i maja ciekawsze aranzacje, a The Sound of Perseverance to do dzis nie wiem, jak ocenic... Tak czy siak, Chuck byl geniuszem i warto znac wszystkie albumy pod szyldem jego glownej kapeli (Control Denied takze, ale to projekt poboczny)!

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2116 dnia: Lipca 06, 2006, 02:40:33 am »
Ja slucham Rock'a, Metalu, techno tylko a baletach.
Konkretnie:
My dying Bride
Pink Floyd
Anathema
Death
Morbid Angel
Hypocrisy
Opeth
Metallica
Sepultura (stara)
Katatonia
Slayer (stary)
Coldplay
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2117 dnia: Lipca 06, 2006, 22:16:39 pm »
ostanio słucham:kaliber 44 paktofonika molesta Fisz
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


homesickalien

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2118 dnia: Lipca 06, 2006, 23:00:29 pm »
MASSIVEATTACK - maniakalnie juz od 2 dni w kolko :)


Don't
try to tell us what is right for us
we don't give a fuck anyway...

kakasznikow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2119 dnia: Lipca 09, 2006, 12:01:57 pm »
fiufiu sklad ODB'iego Brooklyn Zoo plytka Masters of Zooniverse kosmiczny murzynski oldskul az chce sie zapalicz w beczce gazety geniusz geniusz geniusz!

zoo zoo zoo zoo zoo zoo zoo
haba haba haba