Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955504 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2240 dnia: Października 09, 2006, 22:17:37 pm »
Mamy !

Fasolki - BIedronka
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2241 dnia: Października 10, 2006, 17:45:22 pm »
Poets of The Fall. Niedługo będę miał oba albumy, na razie słucham wybranych kawałków. Świetny zespół ^^.

Rad99

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2242 dnia: Października 10, 2006, 18:23:07 pm »
Audioslave-Revelations,od kilku tygodni....po kilka razy dziennie:)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2243 dnia: Października 10, 2006, 18:37:20 pm »
Lostprophets - "Start Something" i " The Fake Sound of Progress"

Cytat: "sambady"
Poets of The Fall. Niedługo będę miał oba albumy, na razie słucham wybranych kawałków. Świetny zespół ^^.


Dokładnie, specyficzny wokal daje radę a piosenki "Lift" z pirwszego albumu i  "Locking Up The Sun" z drugiego wymiatają.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2244 dnia: Października 10, 2006, 18:54:16 pm »
U mnie Castet, Minor Threat, Sick Of It All, The Briefs, Beatsteaks... a dla chillout'u Aggrolites i The Streets.

Pewnie nikomu to nic nie mówi więc zapraszam na www.myspace.com -> Music i tam wszystko jest :D

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2245 dnia: Października 10, 2006, 20:21:21 pm »
Kasia Cerekwiecka "Na kolana"


A tak na serio to:

Fisz, pytka "Na Wylot" - imo najlepszy, obok Łony i OSTR, twórca jeśli chodzi o polski hip hop (reszta się nie liczy nie mówiąc już o zagranicznym, albo - nie daj boże - amerykańskim hh). Zajebiste, jazzowe podkłady; świetne, bardzo "liryczne" teksty i ogólnie całkowicie różni się od tej "elo-hwdp" bandy pedałów z wadą wymowy.

Slipknot, "Iowa" - "People = shit" oraz "I am hated" z tej płytki to klasyki. W sumie nie powinienem tego słuchać, bo jeszcze będę miał kogoś na sumieniu.
I jeszcze powinienem przestać słuchać Myslovitz, bo źle to na mnie działa..

Fak, mam tv włączony i właśnie leci mi jakiś badziew mandaryny z dzieczynkami - baletnicami i tekstami typu "live in harmony", "say together everyday", "we'll make the dream come true"

EDIT: a teraz puścili kalwi i remi... Mogę sobie tu publicznie porzucać mięchem zważywszy na okoliczności i moje tragiczne położenie? Proszę..?


PS. lol, miap być "płytka Na Wylot", a nie "pytka Na wylot"  :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2246 dnia: Października 10, 2006, 21:16:11 pm »
Cytat: "Kresq"
Fisz

13 października jest premiera nowego albumu - "Piątek 13" Fisza i Emade po półtora roku przerwy.
Czekam z niecierpliwośćią, bo lubie twórczość Fisza.


U mnie mixtape numer Raz & Dj. Abdool, który dostałem po zakupie paru wdzianin w Croppie. Typowo luzacka muzyka Numera, który jest spoko ziąą, elo i w ogóle - podoba mi się, zajebiste bity znajdują się na płytce :D.

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2247 dnia: Października 11, 2006, 10:01:39 am »
Ja obecnie "Skye- mind how you go"
DRES GENERATION MEMBER

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2248 dnia: Października 17, 2006, 17:22:07 pm »
Dawno nie umieszczalem tu moich mini-recenzji, tak wiec do dziela  :twisted:

Vedonist - Awaking To Immortality

Gatunek: Technical thrash/death metal
Rok wydania: 2006

Album tej POLSKIEJ kapeli mnie pozytywnie rozczarowal - spodziewalem sie kolejnego odtworczego, malo zachecajacego sluchacza do skupienia uwagi (vide kazdy album Decapitated, kalka na kalce) wydawnictwa, tymczasem w lapy dostalem naprawde porzadna, skomplikowana i prawdziwie techniczna plyte. Warszawiacy wyciskaja wszystko ze swoich instrumentow, ale najbardziej rzucaja sie w uszy (?) gitary - jakie nieslychanie DLUGIE i technicznie zagrane partie solowe oni tu wyczyniaja, to przechodzi ludzkie pojecie (polecam szczegolnie utwor Self-created Martyr i pojedynek na solowki trwajacy blisko 2 minuty - mocne wrazenia gwarantowane); Chuck z DEATH bylby z nich dumny, gdyby mial sposobnosc ich uslyszec :) Perkusja, pomimo dosc dziwnego brzmienia (przynajmniej za pierwszym przesluchaniem) bezproblemowo nadaje tempo utworow, bas jest slyszalny (co jest naprawde rzadkie ostatnimi czasy w muzyce); ogolnie rzecz ujmujac na warstwe muzyczna nie mozna powiedziec zlego slowa. Takowe slowa natomiast nie naleza sie wokaliscie o ksywce Daffy, ktory owszem, growluje calkiem znosnie, ale odstaje pod tym wzgledem od najlepszych tego gatunku; ponadto glos ten jest cholernie monotonny, ja rozumiem, ze ciezko jest cokolwiek zakskujacego tu wymyslec, ale zeby leciec CALY CZAS podczas plyty taka sama barwa i glosnoscia? Panowie, mamy XXI wiek, takie zachowanie by przeszlo jakies 20 lat, temu, nie teraz! Gdyby krazek ten nagrano od nowa z lepszym wokalista (np. z panem Pajakiem z Esqariala badz z Levim z Neolitha) plyta ta z pewnoscia moglaby zgarnac u mnie dyche, gdyz jak napisalem wyzej, muzyka jest z najwyzszej swiatowej polki. Trudno, na lepszy material jeszcze jest szansa, tym bardziej, ze wszyscy czlonkowie sa jeszcze bardzo mlodzi i maja czas na wydanie wielu albumow oraz dlatego, ze Daffy ponoc zostal wywalony z zespolu (ciekawe za co?). Niemniej jednak bardzo goraco polecam zapoznac sie z Vedonistem, zespolem, ktory wnosi choc troche innowacji do nieco skostnialego polskiego death metalowego swiatka.

Na razie to tyle. Jak mnie najdzie wena, dopisze tu wiecej recenzji ;]

homesickalien

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2249 dnia: Października 18, 2006, 00:46:15 am »
Cytat: "Desser"
Dawno nie umieszczalem tu moich mini-recenzji, tak wiec do dziela  :twisted:

Vedonist - Awaking To Immortality

Gatunek: Technical thrash/death metal
Rok wydania: 2006

Album tej POLSKIEJ kapeli mnie pozytywnie rozczarowal - spodziewalem sie kolejnego odtworczego, malo zachecajacego sluchacza do skupienia uwagi (vide kazdy album Decapitated, kalka na kalce) wydawnictwa, tymczasem w lapy dostalem naprawde porzadna, skomplikowana i prawdziwie techniczna plyte. Warszawiacy wyciskaja wszystko ze swoich instrumentow, ale najbardziej rzucaja sie w uszy (?) gitary - jakie nieslychanie DLUGIE i technicznie zagrane partie solowe oni tu wyczyniaja, to przechodzi ludzkie pojecie (polecam szczegolnie utwor Self-created Martyr i pojedynek na solowki trwajacy blisko 2 minuty - mocne wrazenia gwarantowane); Chuck z DEATH bylby z nich dumny, gdyby mial sposobnosc ich uslyszec :) Perkusja, pomimo dosc dziwnego brzmienia (przynajmniej za pierwszym przesluchaniem) bezproblemowo nadaje tempo utworow, bas jest slyszalny (co jest naprawde rzadkie ostatnimi czasy w muzyce); ogolnie rzecz ujmujac na warstwe muzyczna nie mozna powiedziec zlego slowa. Takowe slowa natomiast nie naleza sie wokaliscie o ksywce Daffy, ktory owszem, growluje calkiem znosnie, ale odstaje pod tym wzgledem od najlepszych tego gatunku; ponadto glos ten jest cholernie monotonny, ja rozumiem, ze ciezko jest cokolwiek zakskujacego tu wymyslec, ale zeby leciec CALY CZAS podczas plyty taka sama barwa i glosnoscia? Panowie, mamy XXI wiek, takie zachowanie by przeszlo jakies 20 lat, temu, nie teraz! Gdyby krazek ten nagrano od nowa z lepszym wokalista (np. z panem Pajakiem z Esqariala badz z Levim z Neolitha) plyta ta z pewnoscia moglaby zgarnac u mnie dyche, gdyz jak napisalem wyzej, muzyka jest z najwyzszej swiatowej polki. Trudno, na lepszy material jeszcze jest szansa, tym bardziej, ze wszyscy czlonkowie sa jeszcze bardzo mlodzi i maja czas na wydanie wielu albumow oraz dlatego, ze Daffy ponoc zostal wywalony z zespolu (ciekawe za co?). Niemniej jednak bardzo goraco polecam zapoznac sie z Vedonistem, zespolem, ktory wnosi choc troche innowacji do nieco skostnialego polskiego death metalowego swiatka.

Na razie to tyle. Jak mnie najdzie wena, dopisze tu wiecej recenzji ;]



kazdy by chcial kogos zainteresowac swoimi zainteresowaniami ale nie przesadzajmy z tymi recenzjami bo to troche tak na sile wyszło, przyajmniej dla mnie, takie male szpanerstwo.


Don't
try to tell us what is right for us
we don't give a fuck anyway...

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2250 dnia: Października 18, 2006, 07:43:16 am »
Jakie tam znowu szpanerstwo, poprzegladaj sobie wczesniejsze moje posty w tym temacie, zobaczysz, ze takie mini-recki uskuteczniam od wielu miesiecy i jakos nikomu to nie przeszkadzalo... Poza tym staram sie upowszechniac dosc undergroundowa muzyke, o ktorej malo kto slyszal, a szkoda, bo warto - co w tym zlego? Zreszta ktos w tym temacie napomknal, ze tu trzeba pisac 'troche' wiecej, niz dwa zdania, bo inaczej bylby to najzwyklejszy w swiecie spam.

Dobra, whatever, teraz w sluchawkach rozbrzmiewa 'Ride The Lightning' Metallici, niesmiertelny klasyk, ktory juz raczej nie zostanie pobity :)

homesickalien

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2251 dnia: Października 18, 2006, 14:57:09 pm »
Cytat: "Desser"
Jakie tam znowu szpanerstwo, poprzegladaj sobie wczesniejsze moje posty w tym temacie, zobaczysz, ze takie mini-recki uskuteczniam od wielu miesiecy i jakos nikomu to nie przeszkadzalo... Poza tym staram sie upowszechniac dosc undergroundowa muzyke, o ktorej malo kto slyszal, a szkoda, bo warto - co w tym zlego? Zreszta ktos w tym temacie napomknal, ze tu trzeba pisac 'troche' wiecej, niz dwa zdania, bo inaczej bylby to najzwyklejszy w swiecie spam.

Dobra, whatever, teraz w sluchawkach rozbrzmiewa 'Ride The Lightning' Metallici, niesmiertelny klasyk, ktory juz raczej nie zostanie pobity :)


dobra, nie przegladalem wszesniejszych wypowiedzi i jesli taka ma byc ich forma to spoko , myslalem ze temat jes bardziej aby rozpoznac kto jakie ma gusta.

A co do metallici to najlepsza plyta bez dwuch zdan to plyta pierwsza, przelomowa, czadowa, nie dajaca czasu na wytchnienie no i te gitary !!!


Don't
try to tell us what is right for us
we don't give a fuck anyway...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2252 dnia: Października 23, 2006, 20:06:31 pm »
Aktualnie wsluchuje sie w genialny ost z pierwszej czesci filmu mortal kombat.
Fryty tyty dotknij pyty

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2253 dnia: Października 23, 2006, 20:42:39 pm »
No to ja słucham:

 - Devin Townsend, płytka Ocean Machine (zajebisty progressive rock; przewaga spokojniejszych, klimatycznych kawałków, ale nie tylko)

 - Mudvayne, płytki Lost And Found oraz L.D. 50 (zajebisty progressive metal - świetna gitarka basowa i growl wokalisty)

I tyle. Więcej mi się nie chce pisać. Jak chcecie to przesłuchacie, a jak nie to i tak tego nie zrobicie. Stay sic.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2254 dnia: Października 23, 2006, 22:07:19 pm »
7 seconds(hc punk), Dag Nasty(podwaliny emo/hc punk), Coalition(hc), Bora(hc/mxc), Adolescents(hc punk), Apatia(hc), Comeback Kid(emo/hc) czyli opcja na hardkora :)

A dla chilloutu i stwierdzenia, że kobiety to jednak myślą stereotypowo i chyba mają pecha - Katie Melua.

Heviro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2255 dnia: Października 23, 2006, 22:08:47 pm »
slucham sundtracku z  KH 2  gemialny !

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2256 dnia: Października 23, 2006, 22:27:13 pm »
Mudvayne jest wypas :D

Z LD 50 najbardziej lubię : Dig, Internal Primates Forever, Death Blooms, Nothing to Gein, Cradle, Prod, Under my Skin i Severed.

Z Lost and Found głownie Determined, Pushing through, Happy ? i All That You Are (okładka też jest świetna od tego albumu  :P )

A ostatnio słucham Tool : 10,000 Day's - świetna płytka.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2257 dnia: Października 23, 2006, 22:32:53 pm »
Ja sie ostatnio wkręciłem w END theme z MGS1 tytuł to" The best is yet to come" Super uspokaja. A czasem to "Ghetto Gospel" 2paca.

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2258 dnia: Października 24, 2006, 21:41:59 pm »
Słucham sobie soundtracku z KillBill'a Vol.2

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2259 dnia: Października 25, 2006, 20:56:20 pm »
Łoooooo, co wam powiem:))) Pochytalem od cholery polskich kawalkow z lat 60, 70 i 80 + zakazane piosenki II wojny swiatowej. Kuuuuura, jaki te piosenki maja klimat!!!!!!! Typowo, odskocznia od tego calego komercyjnego chlamu rodem z radia eska. Polecam kazdemu taka podroz w czasie:)
Fryty tyty dotknij pyty

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2260 dnia: Października 26, 2006, 10:51:11 am »
ja słucham teraz:
drugiego albumu billy talenta, całkiem fajne to.
social living od burning spear - bodaj najlepsza ich płyta, prawdziwe roots reggae z zajebistymi tekstami.
necro feat jamey jasta - push it to the limit, klimatyczna piosenka ze świetnym podkładem.

tyle na chwile obecną ;]

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2261 dnia: Października 28, 2006, 12:39:46 pm »
SCHMALETZ- zaszczepił mi to mroowa jak narazie mam tylko 2 kawałki.
Ktos słyszał?

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2262 dnia: Października 28, 2006, 14:07:02 pm »
Dorwałem ja sobie pierwszą część ścieżki z Halo 2, a tam Incubus ze swoją Odyseją. A miło się stało ;]

No i się przesłuchuje ostatni album Katarzyny z Buszu.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2263 dnia: Października 28, 2006, 15:51:19 pm »
Ofer Nisim feat. Maya - "Only You"

syon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-04-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • stay heavy
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2264 dnia: Października 29, 2006, 15:26:58 pm »
Dziś, tylko Dżem i TSA.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2265 dnia: Października 31, 2006, 10:49:40 am »
Tool i Perfect Circle 8)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2266 dnia: Października 31, 2006, 16:12:12 pm »
kur** jakie "mogilne klimaty"... :)

A u mnie Casey Jones http://www.myspace.com/caseyjonesxxx przyjemny, melodyjny sxe hardcore. Fajne przejścia, chórki, naprawdę przyjemna muza.


Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2267 dnia: Listopada 01, 2006, 11:31:02 am »
jak "mogilne" ?? to sa po prostu moje kilmaty, teraz zapodalem Rise Against i juz wiem ze za tydzien mi sie znudzi, a Tool i Perfect Circle moge sluchac do usranej smierci :D

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2268 dnia: Listopada 01, 2006, 14:45:08 pm »
Mogline klimaty to funeral doom metal :D; przyklady - Pantheist, Mournful Congregation, Shape of Despair, Ahab 8) Nie sprawdzac, jak jestescie w dobrym humorze, bo natychmiast sie ow popsuje.

Aktualnie sobie leci plyta Iron Maiden - No Prayer For The Dying (no pun intended, jak to sie mowi), nie rozumiem, czemu recenzenci za piec dwunasta tak jezdza po tym albumie, naprawde nie ma sie do czego przyczepic w nim, a Mother Russia to imho jeden z lepszych utworow Ironow ;)

Poza tym jakis czas temu randomowo wlaczylem sobie St.Anger Metallici (jakby ktos nie wiedzial, w co watpie)... Tez niektorzy przesadzali z wyrokami nad tym krazkiem, dawac 0/10 czy 0/100%? Niedorzecznosc, po prostu co poniektorzy nie rozumieja, ze ten album to 'powrot do garazu', do czasow jakby sprzed Kill'em All, przez co wlasnie zespol zatoczyl kolo (od poczatkowo nieskomplikowanego thrashu, przez KEA, RTL, MOP, AJFA, ere alumow spokojniejszych az znowu dotarli do ich korzeni - czyli radosnego, prostego thrashu. Czy moze w ich wypadku byc gorzej? Moim zdaniem nie, jesli pojda znow kolem, ktore wlasnie zamkneli, czyli calkiem mozliwe, ze czeka nas powrot do muzyki z ery Ride The Lightning czy Master of Puppets... Oby.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2269 dnia: Listopada 01, 2006, 17:30:19 pm »
Od dzisiaj The Analogs, naprawde wspaniała kapela. Polecam wszystkim oi!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2270 dnia: Listopada 03, 2006, 22:32:05 pm »
U mnie na przemian wszystkiego po trochę :wink:. Trochę Yellowcard, trochę WWO, trochę Catch 22, trochę TDF, trochę 50'ego, trochę Gurala i tak daaalej.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2271 dnia: Listopada 04, 2006, 04:00:52 am »
No ja ostatnio mam bzika na punkcie trzech gosci: Trick Daddy, Twista i Lil Jon. Katuje na przemian. Ich wspolny kawalek "Let's go" natomiast mam wszedzie w PSP, 360tce, kompie, aucie i pracy. Moge go sluchac do upadlego. Prawdziwa rewelacja, swietne polaczenie rapu z gitarowym podkladem, jedno z najlepszych jakie slyszalem. Jesli ktos nie widzial lub nie slyszal tu macie link do obczajenia. Polecam.

http://www.hotget.com/videocode/Trick_Daddy-Lets_Go_-_Featuring_Twista__amp_--9377.html

Za kazdym razem jak slysze soloweczke na gitarce pod koniec utworu to az ciary przechodza heheh :)

A Twista to najszybciej rapujacy koles w tej branzy, kazdy wysiada.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2272 dnia: Listopada 04, 2006, 10:19:40 am »
Cytat: "_ReD_"
Katuje na przemian. Ich wspolny kawalek "Let's go" ...


oni plus zprofanowany "Crazy Train" Ozziego Osborna, jak mozna bylo to zrobic klasyce heavy metalu i na dodatek takiemu kawalkowi! a ta solowa o ktorej piszesz, nijak sie ma do oryginalnego wykonania (mimo ze gra dokladnie to samo, to slabizna straszna)

ale tak czy siak nawet im to wyszlo ; )
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2273 dnia: Listopada 04, 2006, 10:21:57 am »
ehh... :cry:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2274 dnia: Listopada 05, 2006, 13:27:39 pm »
Aktualnie:
The Analogs - Poza Prawem (wreszcie!)
Anti Dread - 14 seksistowskich piosenek
Anti Dread - Jeszcze więcej seksistowskich piosenek
Ignite - Best Of 1994 - 2004
Casey Jones - The Messenger
nowy kawałek Eye For An Eye http://efae.and.pl/audio/EyeForAnEye-MinutaCiszy.mp3

i inne.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2275 dnia: Listopada 05, 2006, 14:03:47 pm »
Cytuj
The Analogs - Poza Prawem (wreszcie!)


Racja, wspaniała płytka.
Pieśń aniołów dominuje. Lecz z tego co wiem to ta piosenka pojawila sie na wczesniejszych plytakch ale teraz zostala lekko zmoderniozwana.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2276 dnia: Listopada 05, 2006, 15:17:47 pm »
Ja słucham tylko Immortala!!!!!!!11szatan!!1


Heheheeeee, śmieszą mnie takie kapele.

A na serio to słucham sobie ostatnio:
Tool
Revelation theory
Static-X
Staind
Creed
The Cult
Chris De Burgh'a
Offspringów
Młetaliki
Tori Amos (ten głos... aaaah)
Najlepsze power-symfo-metalowe disco, czyli Nightwish :D
I jak zawsze klasyki rockowej: Doorsi, the who i masa innych.

No i jeszcze takiej pani co się Sasika zwie. niestety nie wydała żadnej płytki a szkoda by bym zanabył. Jabłka, elo.

edit: aaa, no i Coma oczywiście, nieustannie od kiedy ich usłyszałem ;)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2277 dnia: Listopada 05, 2006, 15:40:25 pm »
Immortal to akurat jeszcze nie jest taki strasznie satanistyczny (co ciekawe, najbardziej smieja sie z takowych zepsolow osoby, co nie maja o gatunku bladego pojecia), co innego Satanic Warmaster, Possessed, Enthroned :P Jeden utwor z ich repertuaru bardzo mi sie podoba, mianowicie Mountains Of Might z krazka Blizzard Beasts (oto i skad macie ksywke moda na forum N+ :) ), naprawde potezny i epicki utwor.

A teraz w sluchawkach wala mi sie Kawaleria Szatana polskiego Turbo... Co tu duzo mowic, klasyka nad klasyka, a dwa utwory tytulowe powinny wygrac jakas nagrode w dziedzinie najbardziej chwytliwy teskt piosenki ever XD
Ponadto: dyskografia Mekong Delty (cholernie zapomniany i niedoceniony zespol, a byl on pierwszym techniczno/progresywno thrashowym zespolem na Ziemi, ktory na dodatek wprowadzal elementy symfoniczne do swojej muzyki... No coz, za rok maja wydac nowa plyte, pierwsza od 10 lat, ciekawosc mnie zzera, co z tego wyjdzie... Czasami odslucham cos Opetha, nadal twierdze, ze zepsol ten jest przeceniany i przehype'owany; owszem, maja duzo dobrych kawalkow, ale zaden z nich dotychczas nie rzucil mnie na kolana i nie blagal, bym go przesluchal jeszcze kilkadziesiat razy xD

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2278 dnia: Listopada 05, 2006, 17:34:38 pm »
http://s000.wyslijto.pl/?file_id=92091561291471864042

Jeden kawałek The Analogs na zachęte.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2279 dnia: Listopada 08, 2006, 23:41:51 pm »
IAMX -Spit It Out
http://youtube.com/watch?v=BPNmc71b7iE

Tekst i wokal niszczy  8)