Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 955512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2320 dnia: Stycznia 02, 2007, 22:17:55 pm »
Ja polceam wydać kase na płytę Billy Talent, nad Billy Talent II polecam się zastanowić...

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2321 dnia: Stycznia 02, 2007, 22:28:33 pm »
Dzieki, juz wiem na co zbierac  :) Btw - sa jakies informacje na temat nowej plyty Kaiser Chiefs?

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2322 dnia: Stycznia 03, 2007, 17:10:49 pm »
Aktualnie to piosenka "Hair" z musicalu Hair :).
A z lepsiejszych rzeczy:

Bad Brains - Rock For Light (im więcej wiem o Bad Brains tym bardziejta nazwa wydaje mi się do nich adekwatna, radykalnie religijny rastafarianie, grający hardcore punk w połączeniu z reggae :D)

Suicidal Tendencies - Suicidal Tendencies - debiutancka płyta kolejnego "rozrubowego" zespołu (jakieś wyroki, konflikty z prawem i w ogóle). Co ciekawe na tej płycie znajdziemy po prostu hardcore punk, a na następnych jest już raczej hard rockowo, co cholernie dziwi, bo czuli się dobrze w tym, prekursirskim wówczas gatunku. No cóż, czasami lubię posłuchać "How will i laugh tommorow...", ale brakuje tam tej hardkorowej zadziorności i punkowego zęba... bywa...Jeszcze bardziej dziwi, że to jedni z prekursorów (m.in obok Black Flag) szeroko pojmowanego skate-punka :D. BTW. Bad Brains zdecydowali, że na scenie hardcore punk jest za dużo gejów i chcieli grać reggae, aż w końcu się rozpadli. What a pity :(.

No i cały czas mam w głowie piosenkę Crass - Banned From The Roxy :).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2323 dnia: Stycznia 03, 2007, 19:28:46 pm »
Guitar Hero I&II OST - nie muszę mowic jaka genialna to muzyka nie? ;)
OST z tych gier idealnie trafił w moje guusta, piosenki które mi się nie podobają mogę zliczyć na palcach jednej ręki, a z najlepsze troche bym wymieniał m.in:
Misirlou
Heart-shaped box
take me out
no one knows
killer queen
hangar 18
freebird
ziggy stardust
Message in a bottle
I wanna be sedated

 :mrgreen:

mateo

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2324 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:47:56 pm »
Ale ta piosenka mnie WESSSSSSAŁA  :shock:  :D
http://www.mp4.com.pl/index.php?str=linkif&teksty=2539
Akurat - droga długa jest !
Ehh potańczyć sobie taki kawałem z dziewczyną  
To by było coś  :lol:


A to czego na co dzień słucham  :)
http://www.visions-of-memories.com/videos/Felix%20Kroecher%20at%20MAYDAY.wmv
Sciągnijcie ten teledysk , prosze !
Ciekawe czy polubicie ...schranz...
Felix Krocher  :twisted:   (Gatunek- Schranz/HardTechno)
Dont stop pop that pussy , ehh co za sieka  :wink:

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2325 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:04:20 pm »
Ja slucham dobrego polskiego rapu i hip-hopu m.in.Zipera,Wlodi,Hemp Gru,WWO,Molesta i jeszcze wiele innych.
Ale powtarzam prawdziwego :wink:



Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2326 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:11:46 pm »
Cytat: "mateo"
Ale ta piosenka mnie WESSSSSSAŁA Shocked Very Happy
http://www.mp4.com.pl/index.php?str=linkif&teksty=2539
Akurat - droga długa jest !
Ehh potańczyć sobie taki kawałem z dziewczyną
To by było coś Laughing

Bleeee :? Bielsko-Biała, jak zawsze, przeprasza za Akurat i Zabili Mi Żółwia.

thorusx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2327 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:13:34 pm »
Ostatnio Mad World, a to dlatego że po pierwsze kojarzy mi się z genialnym Gears of War, a po drugie pasuje do mojego obecnego stanu umysłu;)

mateo

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2328 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:36:07 pm »
Bleeee :? Bielsko-Biała, jak zawsze, przeprasza za Akurat i Zabili Mi Żółwia.

Sorry człowieku
A co ty wiesz o czym Bielko Biała decyduje  :lol:
Są dwa powody tego co napisałeś
-nie nawidzisz tego zespołu
-albo seryjnie masz żal....co do tego zespołu !
Co ta ekipa takiego zrobiła ? Co ?
Ta piosenka jest !Mega Przyjemna!
Ja się nie wstydze  :)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2329 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:40:49 pm »
Przeprasza, bo Akurat i Zabili Mi Żółwia są jak Blog 27 w muzyce alternatywnej. Średnia wieku na koncertach to 14 lat, bo "na statku miłości wpływaj na ludzi" i "esy floresy fantasmagorie".  :cry:

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2330 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:03:06 pm »
Cytat: "Tarniak"
Przeprasza, bo Akurat i Zabili Mi Żółwia są jak Blog 27 w muzyce alternatywnej. Średnia wieku na koncertach to 14 lat, bo "na statku miłości wpływaj na ludzi" i "esy floresy fantasmagorie".  :cry:



Na statku sympatii ;].
Przesadzasz ziom, wiele piosenek mają naprawdę bardzo fajnych, dodatkowo fajnie bawi się przy takiej muzyce. Wiesz, o gustach sie nie dyskutuje.
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2331 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:09:14 pm »
Cytat: "matek666"
Przesadzasz ziom, wiele piosenek mają naprawdę bardzo fajnych, dodatkowo fajnie bawi się przy takiej muzyce

Tylko po co skoro jest milion piosenek "naprawdę bardzo fajnych" przy których "dodatkowo świetnie się bawi", choićby Konopiansi. Zresztą najlepiej to ja sie bawię do starych numerów, Elvis, te sprawy. Ale Akurat i ZMŻ to jest ku*wa dno i niziny i BB wciąż przeprasza!

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2332 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:27:52 pm »
Ale miś, nie możesz zrozumieć że niektórym się to podoba :)? Niektórzy lubią tekno, inni hc punk, jeszcze inni własnie takie radosne alternatywne pogrywania. Proste ;].


Skarżysko przeprasza za Happysad :P. :oops:
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2333 dnia: Stycznia 03, 2007, 23:04:51 pm »
Cytuj
Skarżysko przeprasza za Happysad Razz. Embarassed


Cytat: "matek666"
iektórzy lubią tekno, inni hc punk, jeszcze inni własnie takie radosne alternatywne pogrywania. Proste ;].


:) :*

Enyłej to nie zmienia faktu, że to shit i mam prawo pisać, ze Bielsko przeprasza za tych buców. :D A Polska przeprasza jeszcze za Behemota i Vadera :D

mateo

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2334 dnia: Stycznia 03, 2007, 23:50:43 pm »
Tak jak komercyjne ŁZY !
Biedni anty fani
Ludzieee przestańcie  :?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2335 dnia: Stycznia 04, 2007, 00:04:36 am »
Najlepiej przeprośmy za wszystko, co tylko się lepiej sprzedaje, bo to przecie komercja.
Niech żyją artyści, którzy są biedni i nikt o nich nigdy nie słyszał :roll:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_invictus

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2336 dnia: Stycznia 04, 2007, 13:52:30 pm »
Cytat: "Tarniak"
A Polska przeprasza jeszcze za Behemota i Vadera

to był żart, no nie? :)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2337 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:20:34 pm »
Cytat: "Mr_Zombie"
ajlepiej przeprośmy za wszystko, co tylko się lepiej sprzedaje, bo to przecie komercja.
Niech żyją artyści, którzy są biedni i nikt o nich nigdy nie słyszał Rolling Eyes

A gdzie ja napisałem o komercji? Toż jest 486479365 więcej komercyjnych zespołów o niebo lepszych od Akurat i ZMŻ :roll: więc argument raczej słaby.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2338 dnia: Stycznia 04, 2007, 21:52:58 pm »
W tej chwili slucham
 8) De La Soul - 'Respect'
El-P (formerly of Company Flow) - 'Everything Must Go'
Jedi Mind Tricks feat. Ill Bill - 'Heavy Metal Kings'
Strong Arm Steady feat. Talib Kweli - 'On Site'
Music For Life feat. Hi Tek & Common & NaS
i caly czas czekam na Middle Passage IMMORTALA :roll:

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2339 dnia: Stycznia 04, 2007, 22:23:34 pm »
Cytat: "Heviro (Fanboy BDG)"
Kojaca mieszanka korna Linkin parku , i system of a down  miodzio

Heh, ja również jestem zwolennikiem takiej "mieszanki" :D Linkin Park- Reading my eyes. Na Summer Sonic wyszło nieźle :P  

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2340 dnia: Stycznia 06, 2007, 16:06:38 pm »
Ostatnio wybrałem się do EMPiKu, by wydać pieniądze, które dostałem na Gwiazdkę. ;) Gdy tylko wszedłem do sklepu, od razu skierowałem się w stronę stoiska z płytami. Po chwili natknąłem się na nowy album Fisza. Jego tytuł to "Piątek 13". Cena była OK, trzydzieści złotych, więc wziąłem. Jednak uznałem, że trochę głupio będzie wyjść z jedną płytą pod pachą, więc kontynuowałem poszukiwania. Wtedy w ręce wpadł mi pierwszy album Comy - "Pierwsze wyjście z mroku", a parę minut później drugi - "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków". Ich cena też była w miarę wporządku, więc bez zastanowienia chwyciłem je i polazłem do kasy. Wychodząc ze sklepu, nie mogłem doczekać się momentu, kiedy będę mógł wsadzić płytę do odtwarzacza, spokojnie usiąść w fotelu, a potem założyć słuchawki i oddać się wspaniałej muzyce (słowa mojego przyjaciela: "Stary, teraz to masz dopiero audiotekę" ;) ). Teraz, kiedy już jest po wszystkim, mogę co nieco o tychże albumach powiedzieć.

Fisz - Piątek 13


Od kiedy tylko pamiętam Fisz był jednym z polskich raperów, których twórczość nie przyprawiała mnie o mdłości. Obecnie, w czasach gdzie pełno jest różnego rodzaju pseudohiphopowców, Fisz jest tym, kogo bardzo chętnie się słucha. Nowy album jest po prostu świetny. Bity, mimo że, nie jakoś strasznie ambitne, wpadają w uchu. Słowa... Hm. Fisz jest ironiczny, strasznie ironiczny. Wyśmiewa praktycznie wszystko, co tylko można. Od zwykłych ludzi (np. "Imitacie") po polityków (np. "Goryl"). Bardzo podoba mi się to, że artysta nie musi używać "brzydkich słów" po to, by pokazać nam wszystkim, jak jest naprawdę. On jest dosadny. I wystarczy. W każdym razie, polecam. Jeśli ktoś szanuje Fisza, to koniecznie musi zakupić jego nową płytę.

Coma - Pierwsze wyjście z mroku


O Comie dowiedziałem się dzięki mojemu przyjacielowi, z którym kiedyś rozmawiałem o polskiej scenie rockowej. W pewnym momencie zaczęliśmy rozmawiać o jakimś polskim zespole, pochodzącym z Łodzi. Był to pierwszy raz, kiedy "podałem rękę" Comie. Postanowiłem ściągnąć kilka ich piosenek, m.in. "Spadam" i "Skaczemy". Byłem mile zaskoczony. Już wtedy chciałem kupić ich pierwszy album, ale nie było mnie stać. Dzięki Bogu, mój portfel wypełnił się banknotami 24. XII 2006r. A skoro w czasie świąt nie chciało mi się wychodzić z domu na zakupy, więc zrobiłem to dopiero teraz. ;)
Co do samej płyty... Muzyka jest genialna. Moim zdaniem, niewiele odbiega od światowego poziomu. Słuchając "Spadam", czy "Zbyszek" nie raz, nie dwa wydawało mi się, że w discmanie siedzi płyta, np. Disturbed, a nie "biednej" polskiej kapeli. Co tu dużo mówić - geniusz! Gitara, bas, perkusja - miód. A teksty dają do myślenia. Jest kilka wersów, które chyba nigdy nie wypadną z mojej pamięci (np. "Spadam pomiędzy zdania, w niedorzeczności bez wahania").
Coma sprawiła, że zacząłem myśleć nieco inaczej o tym, co dzieje się w polskiej muzyce. Pomimo że, Polska jest pełna "prawie jak artystów", są też "teamy", które powinno się poznać. :)

Coma - Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków


Druga płyta Comy została wydana w połowie poprzedniego roku. Zdobyła mnóstwo pozytywnych ocen. Postanowiłem ją kupić. Czy jest lepsza od pierwszej? Wydaje mi się, że jest bardziej nastrojowa i ostrzejsza. Fajnym akcentem jest dodanie intra, które przypomina trailer jakiegoś horroru. :) Fortepian, który przygrywa w tle brzmi naprawdę strasznie. Po niecałych dwóch minutach, zaczyna się pierwszy utwór, którego tytuł brzmi tak samo, jak i tytuł albumu. I jakie jest pierwsze wrażenie? Przyjemne (jeśli w ogóle można tak powiedzieć). Z kolejną piosenką jest coraz lepiej.  Polecam.

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2341 dnia: Stycznia 06, 2007, 17:00:14 pm »
Teksty Comy są pseudo-głębokie i polegają na zbitkach metafor, które brzmią "grubo". Kiedyś sprzeczałem się, na korzyść Comy, ale niestety przytoczone niektóre wersy sprawiły, że brakło mi argumentów. Co prawda nic tam ciekawego w ich muzyce nie widzę (co kto lubi), ale od razu mówię, że zespół, a raczej wokalista to butny "gwiazdor". Przynajmniej za takiego się uważa, robiąc sobie rpzerwy w trakcie koncertu, ot tak. Wiem, bo byłem. Osobiście Comy nie polecam, za to powyższego Fisza jak najbardziej :D.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2342 dnia: Stycznia 06, 2007, 19:24:10 pm »
Hmm, posłucham jeszcze kilka razy i znowu się wypowiem. Może zmienię zdanie. ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2343 dnia: Stycznia 07, 2007, 00:01:19 am »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2344 dnia: Stycznia 07, 2007, 00:34:26 am »
Rites of Spring.
Legenda emocore'u - wspaniałe teksty, znakomity wokal i ogólnie miodzik. Try it.
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2345 dnia: Stycznia 07, 2007, 01:11:14 am »
Cytat: "Tarniak"
Teksty Comy są pseudo-głębokie i polegają na zbitkach metafor, które brzmią "grubo".
Do mnie trafiają te teksty. One są trudne w zrozumieniu nawet po kilkukrotnym przesłuchaniu ale nie są pseudo-głębokie. Co kto lubi i co kto jak odbiera to sprawa indywidualna. Wygłaszanie tego co powiedziałeś jako jedyny fakt jest raczej nie na miejscu bo to tylko twoje własne zdanie. Musisz wiedzieć że sam zespół jak i jego lider są doceniani przez baaaaardzo wieli ludzi od zwykłych słuchaczy, poetów czy krytyków sztuki (tych normalnych a nie stereotypowych bankietowców z otyłością).
Cytat: "Tarniak"
a raczej wokalista to butny "gwiazdor".
Tu akurat masz sporo racji ale kolesiowi który z przeciętności wybił się na szczyt, zarówno sławy jak i kasy, może troche odwalić. Ja pamiętam przezajebisty wywiad Makaka z Roguckim, koleś jest na prawde spoko, dosyć radykalny ale miło się tego wszystkiego słuchało. Tylko za dużo amfy chłopak wciąga...  :?

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2346 dnia: Stycznia 07, 2007, 01:31:08 am »
Moonlight Densetsu z Sailor Moon :lol: poważnie XD
A międzyczasie http://shi-chan.tokimi.net/gokuOST/caramba-hubba_hubba_zoot_zoot.mp3
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2347 dnia: Stycznia 07, 2007, 09:42:48 am »
Cytuj
Wygłaszanie tego co powiedziałeś jako jedyny fakt jest raczej nie na miejscu bo to tylko twoje własne zdanie.

Problem w tym, że to nie tylko moje zdanie. W tym wszystkim brakuje spójności,a Rogucki to nie Leopold Staff... a btw to "niefajne" kiedy artyście w du*ie się przewraca po nagraniu 2ch płyt... Ile można jechać na jednej setliście...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2348 dnia: Stycznia 09, 2007, 21:15:04 pm »
No mnie ostatnio nalecialo na Soundtracki i tak sobie slucham: Gladiator, Kingdom of Heaven, Black Hawk Down. Nic wielkiego ale swietnie relaksuje no i mila odmiana od codziennosci.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2349 dnia: Stycznia 09, 2007, 23:16:33 pm »
Cytat: "_ReD_"
Black Hawk Down

Dobry wybór. Też miałem kiedyś przyjemność posłuchać tego ST i przyznaję, że bardzo dobra muzyka i - tak jak wspominałeś - relaksuje :).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2350 dnia: Stycznia 10, 2007, 23:19:26 pm »
Black Hawk Down - nie wsłuchiwałem się w wiele utworów, ale rozbroił mnie "Gortoz a Ran J'Attends". Wzruszający, i jeżeli akurat człowiek jest przygnębiony, ma doła to nie ma możliwości, żeby ten kawałek go nie ruszył.
PSN ID: WojtqGO

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2351 dnia: Stycznia 10, 2007, 23:28:32 pm »
The Pillows, soundtrack FLCL O.o'

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2352 dnia: Stycznia 11, 2007, 23:30:19 pm »
The White Stripes - "Get Behind Me Satan"
Kilka kawałków jest świetnych, kilka takich sobie, a kilka do dupy. Czyli ogólnie tak sobie, ale takie kawałki jak "Blue Orchid", "Forever For Her (Is Over For Me)", "My Doorbell" czy "The Denial Twist" sprawiają, że jestem w stanie posłuchać tej płytki


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2353 dnia: Stycznia 12, 2007, 14:34:19 pm »
Tylko i wyłącznie Iron Maiden :D A ostatnia płyta "A Matter of Life and Death" pokazała, że Ironi, pomimo bardzo dojrzałego wieku  :wink:  nadal potrafią grać swietnie grać. Jedyna słaba piosenka na nowym albumie to "Out of the Shadow"

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2354 dnia: Stycznia 12, 2007, 15:47:12 pm »
Cytat: "Snake_Plissken"
Tylko i wyłącznie Iron Maiden Very Happy A ostatnia płyta "A Matter of Life and Death" pokazała, że Ironi, pomimo bardzo dojrzałego wieku

Pech chciał, że w podobnym czasie wyszła też płytka Motorhead, która dziadów z ajon mejden, zjada na śniadanie. Pytanie za 200 punktów, czy IM, robi jakieś zawody na najdłuższą i najnudniejszą solówkę? Bo jak tak, to wróżę im pewne zwycięstwo :D.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2355 dnia: Stycznia 12, 2007, 17:18:38 pm »
Cytat: "Tarniak"
Pech chciał, że w podobnym czasie wyszła też płytka Motorhead, która dziadów z ajon mejden, zjada na śniadanie. Pytanie za 200 punktów, czy IM, robi jakieś zawody na najdłuższą i najnudniejszą solówkę? Bo jak tak, to wróżę im pewne zwycięstwo :D.


Solówka z Brave New World zrywa beret podobnie jak z The Mercenary i wielu innych piosenek  :wink:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2356 dnia: Stycznia 12, 2007, 17:41:29 pm »
Tylko zasadniczo to powinno być tak: piosenka > solówki, a u majdanków to jest solówka > piosenki... :D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2357 dnia: Stycznia 12, 2007, 18:46:58 pm »
Ja szczerze powiedziawszy nienawidzę Ironów. Dla mnie to muzyka historyczna. Rozumiem, ze na początku lat 90 można było tego słuchać ale teraz dla mnie ta muzyka jest wręcz komiczna. Tak samo wszystkie te Hammerfall-e, Behemot-y i tym podobne metale. Piski wokalistów takich zespołów są nie do zniesienia- to ma być metal? Gościu wyje jak jakaś baba. Tak samo 'image' tych gości jest dla mnie prześmieszny. Typki w przyciasnych skórzanych spodniach z długimi włosami udający mrocznych twardzieli. Tragedia
Taka muzyka jest zdecydowanie nie dla mnie:
http://youtube.com/watch?v=DXNh_WRT4QI
http://youtube.com/watch?v=nXujtB_kaqw
To jest bardziej śmieszne niż poważne.

ps: piszę swoją opinię na temat takiej muzyki, każdy może słuchać czego chce. Kwestia gustu i upodobań.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2358 dnia: Stycznia 12, 2007, 19:16:24 pm »
Dobrze, że uprzedziłeś, bo inaczej pewnie byłoby źle :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2359 dnia: Stycznia 12, 2007, 23:44:20 pm »
Cytuj
Dobrze, że uprzedziłeś, bo inaczej pewnie byłoby źle

Dlaczego? Ja tam sie zgadzam, a to ja w tym topicu jestem największym napinaczem :lol:  8)  :twisted:. Powróciłem do dyskografii The Distillers i 'Don't mess with the hard punx' Districtu. Tytułem płyty nie należy się sugerować :D. Ano i jeszcze dzięki youtube'owi odrodziły się moje marzenia co do występu Beatsteaks na żywo :D.

District - I crisis. [punk77]
Beatsteaks - Let Me In [rock]
Beatsteaks - We Have To Figure It Out Tonight [rock]
Beatsteaks - Atomic Love [rock]
7Seconds - Young Till I die (kurde, tyle lat, a oni wciąż mają tyle energii na dzień dzisiejszy :D) [hardcore punk as fuck :)]
Social Distortion - Don't Drag Me Down (jeden z najważniejszych zespołów lewicującego punk rocka) [punk]
Misfits - Scream! (teledysk genialnego, co prawda popierającego conservative punx, zespołu) [horror punk]
The Briefs - Ouch Ouch Ouch (gdyby tworzyli swoje '77' w latach siedemdziesiątych to wygryźli by Ramonesów :D) [punk77]