Autor Wątek: Dragon Age II  (Przeczytany 65309 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 08, 2011, 03:29:54 am »
The Escapist 5/5

Cytuj
Bottom Line: A pinnacle of role-playing games with well-designed mechanics and excellent story-telling, Dragon Age II is what videogames are meant to be.

Recommendation: Buy it, steal it, beat up your little brother so you can play it.

http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/reviews/8701-Dragon-Age-II-Review

http://dragonage.bioware.com/da2/info/bonus_items/

Bez większego wysiłku można zgromadzić całkiem ciekawy ekwipunek na początek przygody. Mam wszystko  :fake-smile:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 08, 2011, 14:11:38 pm »

http://dragonage.bioware.com/da2/info/bonus_items/

Bez większego wysiłku można zgromadzić całkiem ciekawy ekwipunek na początek przygody. Mam wszystko  :fake-smile:
Ładnie, ładnie- PECETOWE ERPEGI SSĄ!!!(zresztą nie tylko rpg i nie tylko pecetowe)
Fejsiki, srejsiki, jedne z najlepszych itemków w grze, nie do zdobycia tylko odblokowania na kodach (TW2 i Sacred 2 miało to samo). Żal. żal i jeszcze raz żal.
A najgorsze jest to, że takie Irki, które ugrzęzły na bagnach w Demon's Souls jeszcze się z tego cieszą.
(...)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 08, 2011, 14:38:37 pm »
ZA

ZDRO

ŚCISZ!

A prawda jest taka, że sam wolałbym mieć możliwość zdobycia wszystkiego w grze, ale skoro taki model promocji się sprawdza i BioWare na niego stawia, to ja wolę mieć te itemy niż ich nie mieć, zwłaszcza ze odblokowanie większości z nich (póki co wszystkich na PS3) nie wymaga ode mnie żadnego wysiłku. Lepsze to niż później za kasę z PS Store...


Videogameszone.de 87/100

Cytuj
Pro's
- Battle system
- crafting, talent system and inventory
- story

Negative's:
- boring game world design

http://n4g.com/news/716036/dragon-age-2-xbox-360-ps3-review-by-videogameszone

O 18 kończy się embargo, więc wieczorem można spodziewać się wysypu recenzji.

lupinator

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 08, 2011, 14:46:53 pm »
Chyba naszych, bo przecież od dzisiaj napierdalamy.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 08, 2011, 16:59:16 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wszystko fajnie ładnie ale to już przesada.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 08, 2011, 17:02:00 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 08, 2011, 17:15:56 pm »
Kurde jeszcze nie zdazylem zagrac w czesc pierwsza a tu juz druga wyszla lol Nie sadze aby byly jakos fabularnie ze soba polaczone, wiec chyba nic sie nie stanie jak zaczne przygode od drugiej czesci. Teraz odwieczny dylemat Inkow, PS3 czy X0? Ma ktos moze jakies porownanie obu wersji?

nakimushi

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 08, 2011, 17:33:37 pm »
mnie martwi ze ciagle nie ma recek wiekszych serwisow
na neogafie pisza ze gra jest zbugowana strasznie  :-?

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 08, 2011, 18:54:55 pm »
Wie ktos jak sie ma wersja pc na srednich ustawieniach do wersji konsolowej? Tak sie zastanawiam ktora opcje wybrac,za wersja na pc przemawia przedewszystkim cena,mozna dostac za 77zl .

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 08, 2011, 19:41:15 pm »
Wie ktos jak sie ma wersja pc na srednich ustawieniach do wersji konsolowej?
Lekko ladniej wyglada.

Jak nie masz awersji do PC, jak niektore osoby na tym forum, to nawet sie nie zastanawiaj.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 08, 2011, 19:48:27 pm »
Pograłem juz ze 3 godzinki i żadnych bugów nie zauważyłem.Ogólnie jestem mile zaskoczony i gra mnie wciągneła(oczywiście grałem i ukonczyłem jedynkę oraz dodatek). Najbardziej nie pasował mi po demie sposób pokazywania walki. Taki bardziej z GOW -a a nie z klasycznego erpega. Ale po przyzwyczajeniu i ogarnieciu  sterowania,za pomocą aktywnej pauzy mozna cieszyc sie grą. Co do grafiki, to ja nie widze jakiegoś przełomu w porównaniu do jedynki. Czasem jest troszkę gorzej(taka jest przynajmniej moja subiektywna opinia),czasami wyglada ładniej. Z menusów bardzo mi sie podoba system podróży i przemieszczania sie po róznych lokacjach. Swietne jest to,ze możemy w trakcie gry zmienic swój wyglad i za pomoca mikstury zresetowac i od nowa ustawic wszystkie statystyki. Więc jak ktos zaczął np. wojownikiem ze specjalizacją miecza i tarczy i w to ładował punkty, to może jeśli nie jest zadowolony z postaci, zmienic sie w wojownika specjalizujacego się w broni dwuręcznej i bedącego bersekerem.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 01:22:34 am wysłana przez sipap »

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 08, 2011, 20:38:14 pm »
W pełnej wersji na PC dalej nie ma możliwości normalnej walki (takiej jak na konsoli) ?
-----------------

"Not on the PC. Push-to-attack is a console-only feature. It's speculated that this is because Mike Laidlaw hates Maria."
Nadzieja umarła.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2011, 21:00:55 pm wysłana przez Kerth »

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 08, 2011, 21:07:12 pm »
W pełnej wersji na PC dalej nie ma możliwości normalnej walki (takiej jak na konsoli) ?

Sterowanie na konsoli nie jest normalne, tylko uproszczone.

A kiedyś kłóciłem się z pecetowcami, bo mi wmawiali, że gracze konsolowi to ciemniaki i dlatego na konsole nie wychodzą dobre strategie i rpgi. A tu się okazuje, że z taktycznej gry fantasy chce delikwent zrobić slashera.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 08, 2011, 21:20:13 pm »
To nie ja chcę zrobić, jak już to BioWare. Z resztą nie ważne, chodzi mi tylko o to, dlaczego można było dodać tą "uproszczoną" (która jest w zasadzie bardziej skomplikowana, żeby zabić przeciwnika klikamy 20 razy a nie raz, podczas czego nie możemy kontrolować innych postaci niż nasza) opcję na konsole, a na PC się już nie dało? Skoro dali wybór na konsolach to na pc powinien być tym bardziej.

Btw. Signature Edition na PS3 zamówione :)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 08, 2011, 21:40:11 pm »
Jak druga część ma się do pierwszej? Gameplayowo i fabularnie?

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 09, 2011, 00:55:07 am »

Wie ktos jak sie ma wersja pc na srednich ustawieniach do wersji konsolowej?
Lekko ladniej wyglada.

Jak nie masz awersji do PC, jak niektore osoby na tym forum, to nawet sie nie zastanawiaj.

I pewnie tez wersja pc zawita na moim dysku.W koncu jedyna sluszna platforma jesli chodzi o ten gatunek.Troche martwilem sie o wymagania,ale po ograniu dema jestem spokojny.Tak swoja droga jak to jest ze za ta sama gre na ps3/xbox kaza nam placic 189zl a na pc w dystrybucji cyfrowej 77zl.Tak wiem ze sony czy ms jakis tam procent zgarnia ale zeby az taka roznica byla?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 09, 2011, 01:32:02 am »
Imo 2 glowne powody:

- konsole są sprzedawane poniżej kosztów produkcji wiec musza sobie odbijac na grach.

- poprostu dlatego ,ze moga  :evil: na PC skala piractwa jest ogromna wiec jakos musza zachecac ludzi do siegania po oryginaly zamiast odpalac torrenty.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 09, 2011, 02:55:47 am »
na PC skala piractwa jest ogromna wiec jakos musza zachecac ludzi do siegania po oryginaly zamiast odpalac torrenty.
Piractwo nie ma nic do rzeczy.

Wersja elektroniczna za 77zl [a dokladniej skany kluczy] jest kupowana w Azji, pewnie u dystrybutorow. Na polskim EA czy europejskim gry kosztuja okolo 50$, czyli tylko 10$ mniej niz konsolowe.

Poza tym retail i cyfrowa dystrybucja to dwa rozne rynki, w pierwszym maksymalnie ma sie 30% zwrotu za sztuke [tloczenie, opakowania, marza sprzedawcy i dystrybutora], w drugim minimalnie 60% [marza sprzedawcy] - w przypadku sklepu EA maja 100%.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 02:57:34 am wysłana przez KKRT »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 09, 2011, 11:45:09 am »
Tak jak przewidywałem, gra - przynajmniej w wersji na PS3 - dość wyraźnie różni się od dema, ale bynajmniej powodem do zadowolenia to nie jest. Co prawda część tekstur wydaje się ostrzejsza, ale... WYJEBANO MLAA (chyba w ogóle wyjebano AA), spieprzono depth of field, v-sync się sypie, a animacja ma tendencje do częstszych dropów. Summa summarum coś, co było gładkie, miękkie i bardzo przyjemne w odbiorze, trąci teraz tym samym łajnem co Origins. Naprawdę nie rozumiem, jak można schrzanić elementy, które w starym buildzie działały świetnie. Ku*wa, BioWare...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 09, 2011, 11:51:29 am »
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,9224312,Dragon_Age_II___recenzenci_swoje__gracze_swoje.html?bo=1

Po obadaniu badziewnej jedynki na kontynuacje nawet nie mam zamiaru patrzec. Znam jednak wielu, ktorym sie strasznie podobala, a goscie maja podobne growe gusta. I badz tu madrym!

nakimushi

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 09, 2011, 14:51:25 pm »
ja sie narazie wstrzymalem z zakupem
wychodzi kilka innych gier niedlugo wiec zdecyduje co kupic

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 09, 2011, 18:32:50 pm »
Ja wziolem wersje na X0 i z technicznego punktu widzenia gra chodzi dobrze. Nie zauwazylem jakis dropow czy problemow z v-sync, ale moze dla tego tez, ze duzo nie gralem. W sumie to troche zaluje, ze kupilem, bo gra wogole do mnie nie przemawia, wydaje mi sie jakas taka nijaka. Bardziej jestem gra rozczarowany niz oczarowany. Graficznie to straszna bieda, lokacje bez polotu i do tego bardzo proste a krew na postaciach wywoluje smiech politowania. Nie wiem, moze jeszcze zmienie zdanie na temat gry ale poki co jetem strasznie zawiedziony, liczylem na wiecej i lepiej niz jest.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 18:38:35 pm wysłana przez _ReD_ »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 10, 2011, 08:10:52 am »
W jedynkę nie grałem i tak sobie odpaliłem demo dwójki, zeby sprawdzić o co kaman z tą serią.
Sztywne gadki odpalające się co krok, fatalny desing, okropna grafa, plansza w postaci wąskiego korytarzyka. Gameplay: przeciwnicy wyskakujący znikąd do korytarzyka, rozwalić ich, krótki dialog, kilka kroków do przodu, znówu przeciwnicy i powtórka. Jak już miałem dość tego syfu i archaizmów, pobiegłem na pałę do przodu - w pewnym momencie zatrzymała mnie w korytarzyku niewidzialna ściana. LOL.
Crap potworny. A jak czytam, że w full`u pocięli jeszczę grafę (AA) to już brakuje mi słów do skomentowania. Tylko dla fanów?

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 10, 2011, 20:17:06 pm »
Gra doszła i jak na razie całkiem mi się podoba. Mam tylko nadzieję, że trochę się akcja rozkręci za jakiś czas.

BTW zrobiłem konto EA, żeby dostać te bonusowe itemki, próbuję tam dodać swój gametag a tutaj: "Sorry, that PLAYSTATION Network Online ID has already been taken. Please try another one." wtf? Wie ktoś o co kaman? Przecież nie próbuję tworzyć nowego ID tylko użyć już istniejącego.

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 10, 2011, 20:22:40 pm »
W jedynkę nie grałem i tak sobie odpaliłem demo dwójki, zeby sprawdzić o co kaman z tą serią.
Sztywne gadki odpalające się co krok, fatalny desing, okropna grafa, plansza w postaci wąskiego korytarzyka. Gameplay: przeciwnicy wyskakujący znikąd do korytarzyka, rozwalić ich, krótki dialog, kilka kroków do przodu, znówu przeciwnicy i powtórka. Jak już miałem dość tego syfu i archaizmów, pobiegłem na pałę do przodu - w pewnym momencie zatrzymała mnie w korytarzyku niewidzialna ściana. LOL.
Crap potworny. A jak czytam, że w full`u pocięli jeszczę grafę (AA) to już brakuje mi słów do skomentowania. Tylko dla fanów?

W jedynce jedynie Morrigan i pies jakoś przypadli mi do gustu (co do sztywnych gadek). A co do reszty to identyko wygląda to w jedynce. :]

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #225 dnia: Marca 11, 2011, 09:01:31 am »
Zapewne
Cytuj
Jeśli ktoś nie ma takowej możliwości, niechaj rzuci okiem na ów filmik:
już nie doczytałeś.

Filmik był niejako rzuconą kością. Być może jesteś w stanie włączyć go w 1080p. I jeśli nie widzisz (pomimo faktu, iz to zaledwie filmik z yt) różnicy, to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Tak wygląda Twoje 1080PE:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

a tak moje 720p: (co i tak ideałem nie jest)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

I jeśli nadal uważasz, że YT się nadaje do porównań na poziomie różnicy dwóch szczebli (sorki, ale oświetlenie związane z czarami ogniowymi to nie jest różnica o której piszesz), to mi zniczy brakło.
Nie ma "moje/twoje", jest "Nasze".



Dwa ciekawe filmiki:




Wczoraj miło się zaskoczyłem, ponieważ w małym sklepiku z grami widziałem PS3/x0 ver. Gdyby nie to, że chcę chociaż FF XIII ukończyć, a także fakt, iż nie były to edycje limitowane, już bym grał.
Edge wystawiło notę 6/10, ale oni mają zawsze jakieś problemy z ocenami.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #226 dnia: Marca 11, 2011, 14:15:26 pm »
Ja poki co z ta ocena Edge jak najbardziej sie zgadzam :)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #227 dnia: Marca 11, 2011, 14:33:37 pm »
Pograłem w demo, zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z tzw. europejską szkołą rpg. Kuźwa w coś tak durnego i równie głupiego dawno nie grałem. W rynience do przodu z zamkniętymi oczami naparzając X można przejść to demo. Grafika to dno, ale to jeżeli jest jakakolwiek grywalność można przeboleć. Kużwa niech japońce otrząsną się z letargu i zaczną tworzyć wyjebiste gry jrpg takie jak za czasów psx.ps2, bo takie coś jak Dragon Age wywołuje jedynie uśmiech politowania.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #228 dnia: Marca 11, 2011, 15:31:36 pm »
zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z tzw. europejską szkołą rpg.

To źle zrobiłeś, bo te korytarze są raczej inspirowane chociażby FFXIII :lol:

Jak chcesz pograć w prawdziwe zachodnie RPG to musisz się cofnąć do czasów Baldurs Gate'a czy Fallout'a  ;) Teraz cRPG robią pod konsole, żeby hamburgery za dużo mózgu używać nie musieli.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2011, 15:44:07 pm wysłana przez tytacz »

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #229 dnia: Marca 11, 2011, 15:51:37 pm »
zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z tzw. europejską szkołą rpg.

To źle zrobiłeś, bo te korytarze są raczej inspirowane chociażby FFXIII :lol:

Jak chcesz pograć w prawdziwe zachodnie RPG to musisz się cofnąć do czasów Baldurs Gate'a czy Fallout'a  ;) Teraz cRPG robią pod konsole, żeby hamburgery za dużo mózgu używać nie musieli.

Wpis!  Chociaz DA:Origins na PC jeszcze dawalo rade.

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #230 dnia: Marca 11, 2011, 16:10:59 pm »
Jak sobie patrzę na te wielgachne dwuręczne miecze to mi bardziej DA2 właśnie z jrpg się kojarzy :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #231 dnia: Marca 11, 2011, 17:18:18 pm »
Pograłem w demo, zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z tzw. europejską szkołą rpg. Kuźwa w coś tak durnego i równie głupiego dawno nie grałem. W rynience do przodu z zamkniętymi oczami naparzając X można przejść to demo. Grafika to dno, ale to jeżeli jest jakakolwiek grywalność można przeboleć. Kużwa niech japońce otrząsną się z letargu i zaczną tworzyć wyjebiste gry jrpg takie jak za czasów psx.ps2, bo takie coś jak Dragon Age wywołuje jedynie uśmiech politowania.
Ostatnie prawdziwe, porządne cRPG jakie wyszły to Wiedźmin - i w trochę mniejszym stopniu - Dragon Age: Początek. Jeśli chcesz spróbować zachodnią szkołę robienia erpegów, a brak Ci cierpliwości do starszych gier, to powinieneś wypróbować właśnie te dwie pozycje. Jeżeli z kolei nie odpycha Cię grafika 2D, to koniecznie musisz spróbować gry o których wspomniał tytacz (+ Planesacape: Torment oczywiście :grin:).

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #232 dnia: Marca 11, 2011, 18:09:22 pm »
+ Icewind Dale  :P 

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #233 dnia: Marca 11, 2011, 18:15:42 pm »
I Arcanum  :grin:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #234 dnia: Marca 11, 2011, 18:40:30 pm »
I Arcanum  :grin:
To jest ta zaległość, którą muszę nadrobić. Co prawda grałem trochę kiedyś na laptopie, ale był tak słaby, że po godzinie grania wszystko wolniej chodziło, a po kilku nie dało się grać (ram się zapychał). Sprzedawanie przedmiotów również bywało uciążliwe. W pewnym momencie nie wytrzymałem i gra została rzucona w kąt. Ale kiedyś jeszcze dam jej szansę :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #235 dnia: Marca 12, 2011, 06:32:05 am »
I Arcanum  :grin:
To jest ta zaległość, którą muszę nadrobić. Co prawda grałem trochę kiedyś na laptopie, ale był tak słaby, że po godzinie grania wszystko wolniej chodziło, a po kilku nie dało się grać (ram się zapychał). Sprzedawanie przedmiotów również bywało uciążliwe. W pewnym momencie nie wytrzymałem i gra została rzucona w kąt. Ale kiedyś jeszcze dam jej szansę :)
Warto, bo praktycznie jedyną jej wadą jest grafika gorsza niż w Fallout 2.

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #236 dnia: Marca 12, 2011, 12:31:24 pm »
DA2 brzmi jak dla mnie coraz lepiej, na róznych forach czytałem i jakoś negatywne oceny znacznie przeważają. Najbardziej rozjebał mnie komentarz co do zmiany designu w grze, jakoby darkspawn teraz wyglądali i zachowywali się jak kitowcy z power rangers.  :lol:

Teraz MUSZĘ demo sprawdzić. :]

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #237 dnia: Marca 12, 2011, 13:04:41 pm »
Wątpię aby Bioware zrobiło słabą grę, pewne jest natomiast, że idą w złym kierunku. W demo co prawda jeszcze nie grałem, ale i tak mam nadzieję, że sprzeda się dużo gorzej niż jedynka. Zbytnie uproszczanie gier należy potępiać, szczególnie jeśli tyczy się to gier RPG, które z założenia mają być rozbudowane.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #238 dnia: Marca 12, 2011, 23:40:21 pm »
akoby darkspawn teraz wyglądali i zachowywali się jak kitowcy z power rangers.  :lol:

Teraz MUSZĘ demo sprawdzić. :]
Dokładnie tak to wygląda, jeśli chodzi o Hurloki. :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #239 dnia: Marca 13, 2011, 20:31:16 pm »
Pograłem w demo, zaznaczam, że był to mój pierwszy kontakt z tzw. europejską szkołą rpg. Kuźwa w coś tak durnego i równie głupiego dawno nie grałem. W rynience do przodu z zamkniętymi oczami naparzając X można przejść to demo. Grafika to dno, ale to jeżeli jest jakakolwiek grywalność można przeboleć. Kużwa niech japońce otrząsną się z letargu i zaczną tworzyć wyjebiste gry jrpg takie jak za czasów psx.ps2, bo takie coś jak Dragon Age wywołuje jedynie uśmiech politowania.
Z tym X to tylko tak na początku i przy niskim poziomie trudności.

DA2 brzmi jak dla mnie coraz lepiej, na róznych forach czytałem i jakoś negatywne oceny znacznie przeważają. Najbardziej rozjebał mnie komentarz co do zmiany designu w grze, jakoby darkspawn teraz wyglądali i zachowywali się jak kitowcy z power rangers.  :lol:

Teraz MUSZĘ demo sprawdzić. :]
Ale już Qunari prezentują się znacznie posępniej.




Jak tak dalej pójdzie, to przy kolejnej części otrzymają z miejsca angaż jako przeciwnicy w kolejnym D* Souls.