Autor Wątek: Forza 4 vs GT5  (Przeczytany 282093 razy)

0 użytkowników i 18 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 01, 2011, 13:16:07 pm »
Dokładnie o gustach się nie dyskutuję. ;)

Wg. mnie brakuję prawie wszystkich tras z FM1, te wymyślone przez Turn 10 w FM1 były GENIALNE. :)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 01, 2011, 13:30:19 pm »
@Unli
Zupelnie sie z Toba nie zgodze ze drift w FM3 jest zjebany przez model jazdy.

W FM3 na kierownicy nie grałem, więc o modelu się nie wypowiem, ale na filmikach drift wygląda bardzo sztucznie. Być może jest symulacyjny, temu nie przeczę, ale wystarczy odpalić dowolny filmik z driftem z FM3 żeby przekonać się jak sztucznie to wygląda. Aczkolwiek to może być już kwestia pracy zawieszenia i samego replay'u.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 01, 2011, 13:48:27 pm »
Spoko, przecież nie mówię, że wszystkim się nie podobają. Wiadomo, że w czyjś gust trafią. Jednak już kilkukrotnie spotkałem się z negatywnym zdaniem odnośnie wymyślonych tras w FM. Sztuką nie jest nawalić "pińcet" różnych zakrętów. Sztuką jest zbudowanie takich układów zakrętów, które będą bawić za każdym razem i zapadną w pamięć oraz zmuszą gracza do masterowania przejazdów.
I ta sztuka wie w wiekszosci przypadkow T10 udala.
Positano, Camino, Fujimi czy Mapple Valley sa kapitalne. Brakuje mi jeszcze Blue Moutain do szczescia.
Z torow wymyslonych przez T10 nie podobaja mi sie tylko 2...Penisula i beznadziejna Sedona.

@Unli
Zupelnie sie z Toba nie zgodze ze drift w FM3 jest zjebany przez model jazdy.
Moim zdanien drift jest swietny...inna sprawa ze wymaga dobrze przygotowanej fury.
Gymkhana w FM daje mase frajdy a to co robia wymiatacze przechodzi moje pojecie.

Ale coz...o gustach sie nie dyskutuje :P

Positano - nudna, nawydziwiana, nieprzemyślana trasa.

Camino - całkiem spoko

Fujimi - mi się nie podoba. Jak dla mnie za szeroka, za bardzo kręta i monotonna

Mapple Valley - fajna trasa, ale za to paskudna graficznie.

Ogólnie podzielam opinie, że wymyslone trasy przez Turn 10 są średnie/kiepskie. Daaaleko im do takich tras jak Grand Valley, Deep Forest, Trial Mountain itp.

Weźmy też przykład tras w mieście New York. Trasa ta w Forzie jest beznadziejna, nudna i w ogóle nic sie nie dzieja. Ta sama miejscówka, to samo miasto i w GT4 mamy bardzo przyjemną trasę.



-----------

Odnośnie driftu to oczywiście w Forzie jest zjebany. Pamiętam jak jechałem mój drugi wyscig w zyciu w Forzie 2, wziąłem koesenig-a, wyłaczyłem wszelkie wspomagacze i jadąc na nieznanej mi trasie, driftowałem bez problemów na każdym zakręcie. Driftowanie w Forzie jest banalne, zdecydowanie zbyt banalne. Pierwszy lepszy wóz (w forzie 2 mogła być nawet przednionapędówka  :lol:) i bez żadnych przeróbek i przygotowywań można driftować jak zawodowiec.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 13:54:44 pm wysłana przez Piter_neo »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 01, 2011, 13:55:56 pm »
piter, zdajesz sobie sprawę, że nazywanie mapple valley brzydką trasą, w kontekście wychwalania trial mountain/deep forest, jest strzelaniem sobie w stopę?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 01, 2011, 13:59:19 pm »
Jak dla mnie najlepsze trasy wymyślone przez Turn 10 to te:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale to wszystko na poprzedniej generacji. 8)

Wiadomość scalona: [time]Lipiec 01, 2011, 13:59:52 pm[/time]
piter, zdajesz sobie sprawę, że nazywanie mapple valley brzydką trasą, w kontekście wychwalania trial mountain/deep forest, jest strzelaniem sobie w stopę?

W kontekście wymyślonych tras z FM1, jak najbardziej ma rację! Wystarczy popatrzeć. :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 01, 2011, 14:33:28 pm »
piter, zdajesz sobie sprawę, że nazywanie mapple valley brzydką trasą, w kontekście wychwalania trial mountain/deep forest, jest strzelaniem sobie w stopę?

Chyba nie miałeś się już do czego dojebać. Wiadome, że Piter pisząc o zajebistości torów z GT5, które wymienił miał na myśli całość, a nie tylko grafę.

PS. Widzę, że zrobiłeś z siebie wielkiego obrońce Forzy.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 01, 2011, 14:55:53 pm »
ktos musi, bo temat nazywa sie Forza 4 vs GT5 a ja tu widze tylko wielki hejt na FM3/4 osob ktore maja ps3 i ogladaja gry z x360 na jutub.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 01, 2011, 15:05:39 pm »
ktos musi, bo temat nazywa sie Forza 4 vs GT5 a ja tu widze tylko wielki hejt na FM3/4 osob ktore maja ps3 i ogladaja gry z x360 na jutub.
Tak się składa, ze tu na forum duża część użytkowników posiada zarówno PS3 jak i XO  :roll: .

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 01, 2011, 15:15:32 pm »
unlimited i boban tez? boban to pro zawodnik, on nie kryje sie z tym ze ocenia to co widzi na youtube

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 01, 2011, 15:21:27 pm »
Ja już nie mam, ale miałem zarówno Xboxa jak i X360. Można sprawdzić. :P

Ps. Jak dla mnie Xbox to o wiele lepsza konsola od X360. :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 01, 2011, 15:40:52 pm »
boban to pro zawodnik...

Dzięki, ale przeceniasz mnie. Raz udało mi się wygrać ligę GT...to nic wielkiego. Mimo wszystko miło, że ktoś docenia. :D

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 01, 2011, 16:39:10 pm »
piter, zdajesz sobie sprawę, że nazywanie mapple valley brzydką trasą, w kontekście wychwalania trial mountain/deep forest, jest strzelaniem sobie w stopę?

Chyba nie miałeś się już do czego dojebać. Wiadome, że Piter pisząc o zajebistości torów z GT5, które wymienił miał na myśli całość, a nie tylko grafę.

PS. Widzę, że zrobiłeś z siebie wielkiego obrońce Forzy.

to dlaczego dopierdala się do grafy w mapple valley?  przecież to bez sensu. szukanie wad na siłę, szczególnie popierając swoją wypowiedź trasami rodem z ps2.

btw. w przeciwieństwie do unli czytasz ten topic i doskonale wiesz, która gra ma dla mnie lepszy model jazdy. tutaj działam jako przeciwwaga dla pustych kilogramów wychwalających ślepo gt5 ponad wszystko.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 01, 2011, 16:46:00 pm »
Jak się dopieprzasz to chociaż konkrety, a nie takie wsiu bziu.. :P

Nie dziwie się że się czepia Mapple Valley, bo są trasy ładniejsze w FM1.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 01, 2011, 16:50:22 pm »
piter, zdajesz sobie sprawę, że nazywanie mapple valley brzydką trasą, w kontekście wychwalania trial mountain/deep forest, jest strzelaniem sobie w stopę?

Chyba nie miałeś się już do czego dojebać. Wiadome, że Piter pisząc o zajebistości torów z GT5, które wymienił miał na myśli całość, a nie tylko grafę.

PS. Widzę, że zrobiłeś z siebie wielkiego obrońce Forzy.

to dlaczego dopierdala się do grafy w mapple valley?  przecież to bez sensu. szukanie wad na siłę, szczególnie popierając swoją wypowiedź trasami rodem z ps2.

btw. w przeciwieństwie do unli czytasz ten topic i doskonale wiesz, która gra ma dla mnie lepszy model jazdy. tutaj działam jako przeciwwaga dla pustych kilogramów wychwalających ślepo gt5 ponad wszystko.
Nie chodzi tylko o samą grafikę w technicznym aspekcie ale wygląd trasy, projekt otoczenia, oświetlenie i "klimat miejscówki".

Maple valley wygląda brzydko głównie przez kolorystykę, mdłe oświetlenie i monotonnie graficzną. Ogólnie grafika w Forza jast raczej plastikowa, nierealityczna, a w przypadku tej trasy rzuca się to jeszcze bardziej w oczy. Cała grafika w tej trasie jest pomarańczowa z brzydkim, przesadzonym oświetleniem (szczególnie w F2 bo w F3 ten aspekt poprawili). Samo otoczenie jest mało ciekawe i monotonne, trasa wiedzie przez brzydki pomarańczowy las.

Grand Valley i Trial Mountain mimo, iż z technicznego punktu widzenia graficznie są średnie to "wyglądają ładnie" - sa to ładne tory, ładne otoczenie, ciekawe miejscówki, trasy te nie sa monotonne, mamy tunele, lasy, skały, trybuny, jeziorka, rzeczki, doliny itp. Trasy sa te bardzo malownicze i przyjazne dla oka.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 01, 2011, 16:52:19 pm »
Piter_Neo czy Ty wogole grales w Forze 3? Chodzi mi glownie o drift czy opierasz swoje opinie na driftcie z czesci drugiej, za ktory jak widze uwazasz po prostu zarzucajaca ci dupe na zakretach. To, ze wylaczyles wspomagacze i ze dupa auta lata na zakretach to nie znaczy stary, ze driftujesz. Bardzo bym chcial zobaczyc jak wyglada drift w twoim wykonaniu w Forzie 3 na drift tunie, bo mniemam, ze takim wlasnie specjalnie pod drift ustawianym autem jechales i na tym bazujesz swoja wypowiedz, ze drift jest beznadziejny i latwy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 17:01:03 pm wysłana przez _ReD_ »

el becetol

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 01, 2011, 16:54:46 pm »
Grand Valley i Trial Mountain mimo, iż z technicznego punktu widzenia graficznie są średnie to "wyglądają ładnie" - sa to ładne tory, ładne otoczenie, ciekawe miejscówki, trasy te nie sa monotonne, mamy tunele, lasy, skały, trybuny, jeziorka, rzeczki, doliny itp. Trasy sa te bardzo malownicze i przyjazne dla oka.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 01, 2011, 17:06:14 pm »
Piter_Neo czy Ty wogole grales w Forze 3? Chodzi mi glownie o drift czy opierasz swoje opinie na driftcie z czesci drugiej, za ktory jak widze uwazasz po prostu zarzucajaca ci dupe na zakretach. To, ze wylaczyles wspomagacze i ze dupa auta lata na zakretach to nie znaczy stary, ze driftujesz. Bardzo bym chcial zobaczyc jak wyglada drift w twoim wykonaniu w Forzie 3 na drift tunie, bo mniemam, ze takim wlasnie specjalnie pod drift ustawianym autem jechales i na tym bazujesz swoja wypowiedz, ze drift jest beznadziejny i latwy.
W Forze 3 grałem mniej (tylko kilkanaście godzin) niż w Forze 2, którą ukończyłem (jezeli można tak powiedzieć). W F3 nie próbowałem driftować, ale robiłem to z łatwością w F2 gdy mi się nudziło podczas wyscigów, które były banalnie łatwe bo się zaczynało jako pierwszy i już tak się jechało do końca.

Wiadomość scalona: [time]Lipiec 01, 2011, 17:07:01 pm[/time]
Grand Valley i Trial Mountain mimo, iż z technicznego punktu widzenia graficznie są średnie to "wyglądają ładnie" - sa to ładne tory, ładne otoczenie, ciekawe miejscówki, trasy te nie sa monotonne, mamy tunele, lasy, skały, trybuny, jeziorka, rzeczki, doliny itp. Trasy sa te bardzo malownicze i przyjazne dla oka.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Co w tym smiesznego bo nie czaję?  :-?

Jak dla mnie to te trasy są bardzo malownicze:



« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 17:18:27 pm wysłana przez Piter_neo »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 01, 2011, 17:10:30 pm »
Która trasa ładniejsza?:

Ta:


czy ta:



 :grin:


tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 01, 2011, 17:27:30 pm »
Uni przecież ty tego nie możesz stwierdzić standard car nie widzisz,torów również nie widzisz (bo kontrolki się świecą)na takie rzeczy według twoje teori (przy prędkości w ogóle torów nie widać)nie zwraca się uwagi. Nie rozumiem tego idziesz w uparte podobnie jak swego czasu broniłes fm3, że mega ,że szał chu**. Wiadom gusta się zmieniają,mi również gt5 pokazało sporo fajnych nowości,ale nie ciśnie mnie na flejm w stronę fm. Ochłon trochę bo jak by nie patrzeć fm4 zapowiada się na kawał dobrego szpila i w pewnym momencie może znów wiatr zawieje w twoją chorągiewkę.     

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 01, 2011, 17:41:24 pm »
Moja chorągiewka jest złamana także nic nie zawieje. :P Poza tym ja nigdy nie mówiłem że FM4 to zła gra, bo to pewnie będzie kawał dobrego szpila. Po prostu wytykam jej wady, patrząc przez pryzmat całej serii, także patrząc przez pryzmat GT5. Gra staję się coraz mniej Motorsport dla mnie. Nie mogę sobie ponarzekać czy bronić idei tytułu tej serii?
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 17:43:24 pm wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 01, 2011, 18:24:21 pm »
Zobaczymy jak nowe Photo-mode w Forza da rade. Czy dorowna GT? :>







standard car nie widzisz,t
A Ty rozpoznajesz? :>

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 01, 2011, 18:25:32 pm »
Czyli co mam przez to rozumieć,że dla ciebie fm4 będzie gorszą grą niż poprzednie części serii,a tym bardziej od gt5  i zdania napewno nie zmienisz(tips:warto w tym momencie trochę się zastanowić). Czy tak tylko z urzędu(posiadam jedynie ps3 a fm4 zalicze w MM) szukasz dziury w wszystkim co ci  twoje upodobania wskażą za nie stosowne w słowie Motosport. Oczywiście możesz narzekać ale nie przez okulary gt5. Z byle czego robisz katastrofę która zaprzepaści jakiekolwiek szansę fm4 na rynku poważnych wyścigów.  lwiek szansę fm4 na rynku poważnych wyścigów. 

Wiadomość scalona: Lipca 01, 2011, 18:42:07 pm
Zobaczymy jak nowe Photo-mode w Forza da rade. Czy dorowna GT? :>







standard car nie widzisz,t
A Ty rozpoznajesz? :>
                         Widze premium car,co w Twoim przypadku nie jest już takie pewne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 18:42:07 pm wysłana przez tninja »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 01, 2011, 18:46:07 pm »
Widze premium car,co w Twoim przypadku nie jest już takie pewne.
No zwlaszcza, ze ta Lancia to standard car.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 01, 2011, 18:56:05 pm »
A skad wiesz, ze to wlasnie Lancie mial na mysli lol?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 01, 2011, 18:57:50 pm »
@ tninja

Nie, po prostu jakbyś grał w FM1/FM2/FM3, to do jasnej ciasnej już by Cię nudziło to że nie dość że zabrali nocne wyścigi i zajebiaszcze trasy, to jeszcze nie chcą spełnić próśb fanów nie powiem już od jak dawna. Poza tym w tym wątku patrze na FM4 przez pryzmat GT5, a także przez jej wcześniejsze odsłony, bo od tego jest ten wątek. DOTYCZY PORÓWNAŃ.

W wątku FM4 staram skupiać się na samej FM4, dając info, video, komentarze.

@ ReD

Może dlatego że nie wspomniał o standard carze(poza tym DTM'y to także standardy)..ale ok przymykamy oko. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 19:03:44 pm wysłana przez Unlimited »

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 01, 2011, 18:58:26 pm »
KKRT mogłeś nie wiedzieć więc wybaczam. Po  pierwsze nie odnosiłem się do twoich fotek gdyż pisze z komórki i (przekatna ekranu to może z 2" a i kompresja obrazów nie pozwala mi dojrzeć twoich fotek).   

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 01, 2011, 19:23:49 pm »


:grin: :grin: :grin:

Odnośnie dyskusji standard cars vs premium, to podczas wyścigu zapewne wielu (jak nie wszyscy) miałoby problem z ich odróżnieniem. Oczywiście nie mówię tutaj o uber kwiatkach rodem z ery PSX'a, bo to akurat niesmaczny żart ze strony PD. Na szczęście totalnych brzydali jest garstka, a reszta standardów prezentuje bardzo dobry poziom. Wiadome, że podczas powtórek łatwiej będzie odróżnić (szczególnie przy stop klatce).

Wiadomość scalona: Lipca 01, 2011, 19:25:36 pm
Która trasa ładniejsza?:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :grin:



No fuck! Niech ktoś mi napisze, że ten drift wygląda realistycznie. :/ Jak to oglądam to mam wrażenie, że te auta są z papieru i ważą tyle co rower.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 19:25:36 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 01, 2011, 20:03:32 pm »
A pro po drifu:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 20:11:09 pm wysłana przez Unlimited »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 02, 2011, 15:24:32 pm »
@ Mrocz

Widze ze Cie zabolalo, teraz bedziesz sobie takie rzeczy na swoj sposob interpretowal, i sie mnie co post czepial, a do wczesniejszego postu jakos nie potrafisz sie odniesc.

@ BD

NIE ZAWRACAM SOBIE TOBA GLOWY, MASZ JAKIES PRYWATNE ALE TO NA PW. Na psx extreme nie pisze bo to dzieciarnia i juz zeszmacone czasopismo. Sprobuj swoje wypociny napisac na punkgamer. Chetnie Cie z chlopakami sprowadzimy na ziemie, i nie bedzie przebacz.


ojjj ile to już razy czytałem w twoich postach,  tak samo jak od roku masz mnie w ignorowanych ale ciągle odpisujesz i odsłaniasz moje posty, debil  :lol:

nie znam punkgamera i nie interesuje mnie to, kolejna strona gdzie trollujesz i się błaźnisz, nic nowego, ciekawe czy tam też dobijesz do 8 banów jak na XO.

Red masz w sporej czesci racje, ale czy nie uwazasz ze gdyby turn 10 dodalo tylko samo oswietlenie, i poprawili modele podczas replayu/gameplayu, a nie dodawalo tych pozostalych zbednych efektow, gra by nie byla lepsza. Przeciez teraz skupia sie to na grafice, ktora i tak nie osiagnie levelu gier na silniejsza konsole jaka jest ps3, a tak mogli by dac cos wiecej co ma sensowne przelozenie na gameplay. Przeciez zamiast tych zbednych bajerow graficznych mogli by dac np. zmienne warunki pogodowe, nie musialy by byc w real time,  mogly by byc ustalone z gory dla konkretnej trasy. W kwestii nocnych wyscigow, oprocz tego co mowiles, dodaj jeszcze liczone w czasie rzeczywistym cienie i wiazki swiatla, moze to ichp hamuje, szczegolnie przy 16 samochodach na trasie, ktore wlasnie dodali.

cholera na tym słabym x360 najlepiej wygląda najładniejsza obecnie gra crysis2, gt5 nie przebiło graficznie fm3, a beta gears of war 3 wygląda lepiej niż beta u3 ale ważne że ps3 jest takie mocne i ma tyle rdzeni do obliczania dziury ozonowej  :lol:

Zbędne bajery graficzne: jeszcze ładniejsze trasy, mistrzowskie oświetlenie, świetne kokpity, 16 samochodów na trasie, nowe shadery, znacznie lepszy dym, samochody przebijające premiumy w gt5 (chociaż podczas samej gry w TPP wątpię), active areo, drzewa poruszane przez wiatr, różne pory dnia...wiadomo że zbędne bo świecąca kontrolka to jest dopiero bajer    :lol:

Coś tam jeszcze dojdzie do tego, T10 mało pokazało, 1 trasa w górach, 1 showroom i kilka samochodów w HD + Nurb GP i Top Gear nagrywany z kamery, kolejne duże info pewnie będzie na GC w sierpniu. Ciekawe czy doczekamy się wyścigów na szutrze i nocnych.
 Obrażanie, jeszcze się nie nauczyliście ? SH16.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 02, 2011, 15:36:57 pm »
cholera na tym słabym x360 najlepiej wygląda najładniejsza obecnie gra crysis2, gt5 nie przebiło graficznie fm3, a beta gears of war 3 wygląda lepiej niż beta u3 ale ważne że ps3 jest takie mocne i ma tyle rdzeni do obliczania dziury ozonowej  :lol:

:lol: :lol: :lol:

Wiesz o tym, że na tegorocznym E3 te Twoje wspaniałe Gears of War 3 nie było nawet nominowane do nagrody najlepszej grafiki i ten tytuł przypadł Uncharted 3? Nieźle, co nie?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 02, 2011, 16:25:55 pm »
@ Mrocz

Widze ze Cie zabolalo, teraz bedziesz sobie takie rzeczy na swoj sposob interpretowal, i sie mnie co post czepial, a do wczesniejszego postu jakos nie potrafisz sie odniesc.

@ BD

NIE ZAWRACAM SOBIE TOBA GLOWY, MASZ JAKIES PRYWATNE ALE TO NA PW. Na psx extreme nie pisze bo to dzieciarnia i juz zeszmacone czasopismo. Sprobuj swoje wypociny napisac na punkgamer. Chetnie Cie z chlopakami sprowadzimy na ziemie, i nie bedzie przebacz.


ojjj ile to już razy czytałem w twoich postach,  tak samo jak od roku masz mnie w ignorowanych ale ciągle odpisujesz i odsłaniasz moje posty, debil  :lol:

nie znam punkgamera i nie interesuje mnie to, kolejna strona gdzie trollujesz i się błaźnisz, nic nowego, ciekawe czy tam też dobijesz do 8 banów jak na XO.

Red masz w sporej czesci racje, ale czy nie uwazasz ze gdyby turn 10 dodalo tylko samo oswietlenie, i poprawili modele podczas replayu/gameplayu, a nie dodawalo tych pozostalych zbednych efektow, gra by nie byla lepsza. Przeciez teraz skupia sie to na grafice, ktora i tak nie osiagnie levelu gier na silniejsza konsole jaka jest ps3, a tak mogli by dac cos wiecej co ma sensowne przelozenie na gameplay. Przeciez zamiast tych zbednych bajerow graficznych mogli by dac np. zmienne warunki pogodowe, nie musialy by byc w real time,  mogly by byc ustalone z gory dla konkretnej trasy. W kwestii nocnych wyscigow, oprocz tego co mowiles, dodaj jeszcze liczone w czasie rzeczywistym cienie i wiazki swiatla, moze to ichp hamuje, szczegolnie przy 16 samochodach na trasie, ktore wlasnie dodali.

cholera na tym słabym x360 najlepiej wygląda najładniejsza obecnie gra crysis2, gt5 nie przebiło graficznie fm3, a beta gears of war 3 wygląda lepiej niż beta u3 ale ważne że ps3 jest takie mocne i ma tyle rdzeni do obliczania dziury ozonowej  :lol:

Zbędne bajery graficzne: jeszcze ładniejsze trasy, mistrzowskie oświetlenie, świetne kokpity, 16 samochodów na trasie, nowe shadery, znacznie lepszy dym, samochody przebijające premiumy w gt5 (chociaż podczas samej gry w TPP wątpię), active areo, drzewa poruszane przez wiatr, różne pory dnia...wiadomo że zbędne bo świecąca kontrolka to jest dopiero bajer    :lol:

Coś tam jeszcze dojdzie do tego, T10 mało pokazało, 1 trasa w górach, 1 showroom i kilka samochodów w HD + Nurb GP i Top Gear nagrywany z kamery, kolejne duże info pewnie będzie na GC w sierpniu. Ciekawe czy doczekamy się wyścigów na szutrze i nocnych.

Po pierwsze, to małolacie zmień ton, debil to możesz mówić sobie sam wiesz komu..

Po drugie, proszę o moderatora o BAN dla ciebie, wszędzie wszystkich obrażasz, i piszesz STEK BZDUR KTÓRYCH NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Nawet nie masz pojęcia o tym o czym piszesz.

Po trzecie, Punkgamer to stara ekipa PSX EXTREME, bez takich troli jak ty które są teraz większością i niestety otoczką tego czasopisma które także się już zeszmaciło.

Po czwarte, ile raz już ci mówiłem że osobiste sprawy to na PW albo możemy to załatwić po męsku, bo zaczynasz mnie wkurwiać. Już ci nie raz powiedziałem że mam gdzieś prawie całe Xboxonline, bo tam oceniacie SIM jeżdżąc na padzie. I tak jest z prawie każdą grą, a wątek SONY jest tam tylko aby drugą konsolę dyskryminować, co nie dziwi biorąc pod uwagę że to forum o Xboxie.

Po piąte, już nie odpiszesz, bo mam nadzieje że dostaniesz bana, ale przecież Ci nie zależy bo jak to mówisz te forum to "TrolOnly" - twoje słowa.

 :evil:
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2011, 16:30:38 pm wysłana przez Unlimited »

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 02, 2011, 17:17:13 pm »
internet serious business :lol:

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 03, 2011, 16:23:19 pm »
@ Mrocz

Widze ze Cie zabolalo, teraz bedziesz sobie takie rzeczy na swoj sposob interpretowal, i sie mnie co post czepial, a do wczesniejszego postu jakos nie potrafisz sie odniesc.

@ BD

NIE ZAWRACAM SOBIE TOBA GLOWY, MASZ JAKIES PRYWATNE ALE TO NA PW. Na psx extreme nie pisze bo to dzieciarnia i juz zeszmacone czasopismo. Sprobuj swoje wypociny napisac na punkgamer. Chetnie Cie z chlopakami sprowadzimy na ziemie, i nie bedzie przebacz.


ojjj ile to już razy czytałem w twoich postach,  tak samo jak od roku masz mnie w ignorowanych ale ciągle odpisujesz i odsłaniasz moje posty, debil  :lol:

nie znam punkgamera i nie interesuje mnie to, kolejna strona gdzie trollujesz i się błaźnisz, nic nowego, ciekawe czy tam też dobijesz do 8 banów jak na XO.

Red masz w sporej czesci racje, ale czy nie uwazasz ze gdyby turn 10 dodalo tylko samo oswietlenie, i poprawili modele podczas replayu/gameplayu, a nie dodawalo tych pozostalych zbednych efektow, gra by nie byla lepsza. Przeciez teraz skupia sie to na grafice, ktora i tak nie osiagnie levelu gier na silniejsza konsole jaka jest ps3, a tak mogli by dac cos wiecej co ma sensowne przelozenie na gameplay. Przeciez zamiast tych zbednych bajerow graficznych mogli by dac np. zmienne warunki pogodowe, nie musialy by byc w real time,  mogly by byc ustalone z gory dla konkretnej trasy. W kwestii nocnych wyscigow, oprocz tego co mowiles, dodaj jeszcze liczone w czasie rzeczywistym cienie i wiazki swiatla, moze to ichp hamuje, szczegolnie przy 16 samochodach na trasie, ktore wlasnie dodali.

cholera na tym słabym x360 najlepiej wygląda najładniejsza obecnie gra crysis2, gt5 nie przebiło graficznie fm3, a beta gears of war 3 wygląda lepiej niż beta u3 ale ważne że ps3 jest takie mocne i ma tyle rdzeni do obliczania dziury ozonowej  :lol:

Zbędne bajery graficzne: jeszcze ładniejsze trasy, mistrzowskie oświetlenie, świetne kokpity, 16 samochodów na trasie, nowe shadery, znacznie lepszy dym, samochody przebijające premiumy w gt5 (chociaż podczas samej gry w TPP wątpię), active areo, drzewa poruszane przez wiatr, różne pory dnia...wiadomo że zbędne bo świecąca kontrolka to jest dopiero bajer    :lol:

Coś tam jeszcze dojdzie do tego, T10 mało pokazało, 1 trasa w górach, 1 showroom i kilka samochodów w HD + Nurb GP i Top Gear nagrywany z kamery, kolejne duże info pewnie będzie na GC w sierpniu. Ciekawe czy doczekamy się wyścigów na szutrze i nocnych.
Po drugie, proszę o moderatora o BAN dla ciebie, wszędzie wszystkich obrażasz, i piszesz STEK BZDUR KTÓRYCH NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Nawet nie masz pojęcia o tym o czym piszesz.

Po czwarte, ile raz już ci mówiłem że osobiste sprawy to na PW albo możemy to załatwić po męsku, bo zaczynasz mnie wkurwiać. Już ci nie raz powiedziałem że mam gdzieś prawie całe Xboxonline, bo tam oceniacie SIM jeżdżąc na padzie. I tak jest z prawie każdą grą, a wątek SONY jest tam tylko aby drugą konsolę dyskryminować, co nie dziwi biorąc pod uwagę że to forum o Xboxie.

śmiać się czy płakać czytając twoje posty  :lol:

2. jakich wszystkich? podaj moje posty gdzie wszystkich obrażam. Czytać ? a to już nie mój problem że masz poważne problemy z czytaniem.

4. a ile razy od roku piszesz że już mi nie będziesz głowy zawracał, po co ci funkcja ignorowania jak jej nie rozumiesz. XO nie masz gdzieś, jak byś miał gdzieś to byś nie dostał 8 banów a może i więcej tam kont miałeś   :lol:

po męsku ?  :rotfl:  Ty nawet pełnoletni nie jesteś.

@boban - widocznie sony znowu posypało kasą. Jak tak się jarasz nagrodami czy nominacjami to czemu w tym temacie nie piszesz o  gt5 które wiele razy było nominowane i wygrywało w kategorii największe rozczarowanie 2010  :lol:

ktoś wcześniej dał zdjęcia z tej trasy na których to wygląda całkiem znośnie ale już podczas gry:

 :rotfl:

sony/PD w gt5p wyłącza serwery  :) śpieszcie się grać online w gry z serii GT, tak szybko odchodzą.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 03, 2011, 16:40:30 pm »
Tak, bo wszyscy zagrywaja sie w GT5P :lol: Dorośnij lepiej :yes_anim:

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 03, 2011, 16:52:50 pm »
niektórzy grają w 3letnie demo za 160zł a teraz jeszcze wyłączą serwery w podziękowaniu, nawet chyba unlimited pisał że chciał porzucić gt5 i grać w gt5p a tu taka niespodzianka  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 03, 2011, 17:20:38 pm »
@boban - widocznie sony znowu posypało kasą. Jak tak się jarasz nagrodami czy nominacjami to czemu w tym temacie nie piszesz o  gt5 które wiele razy było nominowane i wygrywało w kategorii największe rozczarowanie 2010  :lol:

Czekam na link gdzie GT5 zgarnęło nagrodę za największe rozczarowanie roku 2010, bo ja nic takiego nie kojarzę. Być może mylę się. Dlatego też czekam na link.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 03, 2011, 17:32:54 pm »
@ Mrocz

Widze ze Cie zabolalo, teraz bedziesz sobie takie rzeczy na swoj sposob interpretowal, i sie mnie co post czepial, a do wczesniejszego postu jakos nie potrafisz sie odniesc.

@ BD

NIE ZAWRACAM SOBIE TOBA GLOWY, MASZ JAKIES PRYWATNE ALE TO NA PW. Na psx extreme nie pisze bo to dzieciarnia i juz zeszmacone czasopismo. Sprobuj swoje wypociny napisac na punkgamer. Chetnie Cie z chlopakami sprowadzimy na ziemie, i nie bedzie przebacz.


ojjj ile to już razy czytałem w twoich postach,  tak samo jak od roku masz mnie w ignorowanych ale ciągle odpisujesz i odsłaniasz moje posty, debil  :lol:

nie znam punkgamera i nie interesuje mnie to, kolejna strona gdzie trollujesz i się błaźnisz, nic nowego, ciekawe czy tam też dobijesz do 8 banów jak na XO.

Red masz w sporej czesci racje, ale czy nie uwazasz ze gdyby turn 10 dodalo tylko samo oswietlenie, i poprawili modele podczas replayu/gameplayu, a nie dodawalo tych pozostalych zbednych efektow, gra by nie byla lepsza. Przeciez teraz skupia sie to na grafice, ktora i tak nie osiagnie levelu gier na silniejsza konsole jaka jest ps3, a tak mogli by dac cos wiecej co ma sensowne przelozenie na gameplay. Przeciez zamiast tych zbednych bajerow graficznych mogli by dac np. zmienne warunki pogodowe, nie musialy by byc w real time,  mogly by byc ustalone z gory dla konkretnej trasy. W kwestii nocnych wyscigow, oprocz tego co mowiles, dodaj jeszcze liczone w czasie rzeczywistym cienie i wiazki swiatla, moze to ichp hamuje, szczegolnie przy 16 samochodach na trasie, ktore wlasnie dodali.

cholera na tym słabym x360 najlepiej wygląda najładniejsza obecnie gra crysis2, gt5 nie przebiło graficznie fm3, a beta gears of war 3 wygląda lepiej niż beta u3 ale ważne że ps3 jest takie mocne i ma tyle rdzeni do obliczania dziury ozonowej  :lol:

Zbędne bajery graficzne: jeszcze ładniejsze trasy, mistrzowskie oświetlenie, świetne kokpity, 16 samochodów na trasie, nowe shadery, znacznie lepszy dym, samochody przebijające premiumy w gt5 (chociaż podczas samej gry w TPP wątpię), active areo, drzewa poruszane przez wiatr, różne pory dnia...wiadomo że zbędne bo świecąca kontrolka to jest dopiero bajer    :lol:

Coś tam jeszcze dojdzie do tego, T10 mało pokazało, 1 trasa w górach, 1 showroom i kilka samochodów w HD + Nurb GP i Top Gear nagrywany z kamery, kolejne duże info pewnie będzie na GC w sierpniu. Ciekawe czy doczekamy się wyścigów na szutrze i nocnych.
Po drugie, proszę o moderatora o BAN dla ciebie, wszędzie wszystkich obrażasz, i piszesz STEK BZDUR KTÓRYCH NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Nawet nie masz pojęcia o tym o czym piszesz.

Po czwarte, ile raz już ci mówiłem że osobiste sprawy to na PW albo możemy to załatwić po męsku, bo zaczynasz mnie wkurwiać. Już ci nie raz powiedziałem że mam gdzieś prawie całe Xboxonline, bo tam oceniacie SIM jeżdżąc na padzie. I tak jest z prawie każdą grą, a wątek SONY jest tam tylko aby drugą konsolę dyskryminować, co nie dziwi biorąc pod uwagę że to forum o Xboxie.

śmiać się czy płakać czytając twoje posty  :lol:

2. jakich wszystkich? podaj moje posty gdzie wszystkich obrażam. Czytać ? a to już nie mój problem że masz poważne problemy z czytaniem.

4. a ile razy od roku piszesz że już mi nie będziesz głowy zawracał, po co ci funkcja ignorowania jak jej nie rozumiesz. XO nie masz gdzieś, jak byś miał gdzieś to byś nie dostał 8 banów a może i więcej tam kont miałeś   :lol:

po męsku ?  :rotfl:  Ty nawet pełnoletni nie jesteś.

@boban - widocznie sony znowu posypało kasą. Jak tak się jarasz nagrodami czy nominacjami to czemu w tym temacie nie piszesz o  gt5 które wiele razy było nominowane i wygrywało w kategorii największe rozczarowanie 2010  :lol:

ktoś wcześniej dał zdjęcia z tej trasy na których to wygląda całkiem znośnie ale już podczas gry:

 :rotfl:

sony/PD w gt5p wyłącza serwery  :) śpieszcie się grać online w gry z serii GT, tak szybko odchodzą.

Poszło na ciebie kolejne zawiadomienie, widać ostrzeżenie nie robi na tobie wrażenia..więc czas na BAN.

Ps. Mogę zacytować twoje wypowiedzi na temat tego forum z xboxonline(jacy tu są debile i w ogóle jakie to TROLONLY), do tego zobacz jak wszystkich obrażałeś jakiś czas temu w pewnych tematach.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2011, 17:35:44 pm wysłana przez Unlimited »

Jacek84

  • Gość
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 03, 2011, 17:33:27 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza 4 vs GT5
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 03, 2011, 17:51:07 pm »
Pewnie chodziło o -> http://uk.xbox360.ign.com/articles/113/1136938p1.html



O tym wiedziałem, ale przecież 1 miejsce w tym rankingu nie należy do GT5. Dlatego czekam na link gdzie GT5 zostało okrzyknięte największym rozczarowaniem 2010.