Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2742083 razy)

0 użytkowników i 112 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8720 dnia: Listopada 20, 2008, 12:29:02 pm »
Porównywać grę ekskluzywną (czyli praktycznie bez ograniczeń sprzętowych) na PC do gry konsolowej. Respekt i szacunek dla Was ludzie.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 12:31:12 pm wysłana przez Chris »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8721 dnia: Listopada 20, 2008, 12:31:34 pm »
Nie, nie, porównywać Crysisa w singlu do bety multi Killzone 2, to jest "miszczostwo" świata :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8722 dnia: Listopada 20, 2008, 12:48:54 pm »
Zombie/Londek , bez komentarza....Nie będę się powtarzał , Chris/Wooyek chyba jasno napisali.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 12:52:19 pm wysłana przez Jurass »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8723 dnia: Listopada 20, 2008, 12:58:08 pm »
Zombie/Londek , bez komentarza....Nie będę się powtarzał , Chris/Wooyek chyba jasno napisali.


No tak, ale jakos nikogo nie bawi wyciaganie HR czy KZ2 w porownaniach z GoW2, ktore jeszcze nie wyszlo... filmik z KUF 2 zkwitowales render, wiec o czym my tu gadamy, moge tak samo powiedziec o filmikach z HR i czesc materialow z KZ2, bo przeciez beta multi wyglada biednie :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8724 dnia: Listopada 20, 2008, 12:58:28 pm »
Chris/Wooyek chyba jasno napisali.

Tak. Ale jednocześnie Chris napisał, że głupotą jest porównywać Crysisa na PC z produkcją na konsole, tymczasem to Ty napisałeś, że K2 przebija (przebije) Crysisa pod względem grafiki, więc, cytując Ciebie, "bez komentarza".
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8725 dnia: Listopada 20, 2008, 13:04:10 pm »
Chris/Wooyek chyba jasno napisali.

Tak. Ale jednocześnie Chris napisał, że głupotą jest porównywać Crysisa na PC z produkcją na konsole, tymczasem to Ty napisałeś, że K2 przebija (przebije) Crysisa pod względem grafiki, więc, cytując Ciebie, "bez komentarza".
Ironia ?

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8726 dnia: Listopada 20, 2008, 13:07:38 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8727 dnia: Listopada 20, 2008, 13:11:24 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8728 dnia: Listopada 20, 2008, 13:12:31 pm »
Zombie/Londek , bez komentarza....Nie będę się powtarzał , Chris/Wooyek chyba jasno napisali.


No tak, ale jakos nikogo nie bawi wyciaganie HR czy KZ2 w porownaniach z GoW2, ktore jeszcze nie wyszlo... filmik z KUF 2 zkwitowales render, wiec o czym my tu gadamy, moge tak samo powiedziec o filmikach z HR i czesc materialow z KZ2, bo przeciez beta multi wyglada biednie :)
Aha , czyli singlowa pre alpha KZ2 z  jakiś tam targów czy też koleś prezentujący HR ( ten filmik po francusku) to wg Ciebie rendery? Czy może nie w smak jest ,że beta multi KZ2 chodzi o niebo lepiej (i wygląda) niż multi GOW2 w pełnej wersji?

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8729 dnia: Listopada 20, 2008, 13:14:01 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.

Ujawnij nam w takim razie, co Ciebie zachwyca ?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8730 dnia: Listopada 20, 2008, 13:15:08 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:
...
Ja jestem PC-towcem; myślałem, że jest to rzecz wiadoma na tym forum (specyficzny ze mnie przypadek).
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 13:16:42 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8731 dnia: Listopada 20, 2008, 13:16:15 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:
...
Ja jestem PC-towcem.

Więc chyba pomyliłeś "sajty", co nie ?  :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8732 dnia: Listopada 20, 2008, 13:17:04 pm »
Ujawnij nam w takim razie, co Ciebie zachwyca ?

Dopisuję się. Bardzo chciałbym wiedzieć.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8733 dnia: Listopada 20, 2008, 13:20:23 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.
Ochy mówisz? Polecam ten wątek , tak samo nie rozumiem.
A co do Krzyżowców od Koreańczyków : witający nas napis "edited" w trzech językach jest raczej klarowny , czy miałeś przyjemność oglądać inny materiał ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 13:25:22 pm wysłana przez Jurass »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8734 dnia: Listopada 20, 2008, 13:26:06 pm »
bo przeciez beta multi wyglada biednie :)
Skoro beta K2 wygląda biednie, to w takim razie żadna gra nie jest ładna. :-o

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8735 dnia: Listopada 20, 2008, 13:27:22 pm »

Więc chyba pomyliłeś "sajty", co nie ?  :D

Ja? Nie?
Nie zauważyłem nigdzie napisu "Pc-towcom wstęp wzbroniony".

Jest to forum o grach? Jest.
Większość obecnych gier multiplatformowych wychodzi również na PC? Wychodzi.
Jest to więc dobre źródło o grach na PC, ale i źródło o innych grach, które mogę wypróbować u znajomych na konsolach? Tak.

Więc w czym problem?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8736 dnia: Listopada 20, 2008, 13:29:10 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.

Ujawnij nam w takim razie, co Ciebie zachwyca ?

Co mnie zachwyca ?! No coz dobre gry, wyobraz sobie ze GoW nie jest dla mnie wyznacznikiem jakosci, nawet nie skonczylem pierwszej jego czesci, a w multi zagralem gora 5-6 meczy. Zachycaja mnie gry pokroju Fable, Jade Empire, Age of Empires, epickie Halo, HL i HL2, Zelda, Metroid, SMS, WipeOut czy imo. najlepszy wyscig ever to PGR3-4, te gry mnie zachwycaja bo przykuwaja mnie do TV na wiele godzin. Ostatnio CrackDown mnie przyciagnal do konsoli na wiele godzin, co np. GTA nigdy sie nie udalo. Wyobraz sobie ze Assassins Creed i BioShock ida na sprzedaz bo wogole mi nie podeszly - w obie gry pogralem ok. 30-50 minut. Mam swoj gust i mowie co mi sie podoba a co nie. Nie podoba mi sie KZ2, MGS4, GTA4, GT5, BioShock, Assassins Creed, DMC4, Ninja Gaiden 2, DOA, Grid, NFS'y, BurnOut itp. tak jak pisalem nie jestem fanem marki, ale kocham dobre gry, a ze kazdy z nas ma unikalny gust, wiec nie podoba wszystko, mimo ze dla niektorych moze to byc "The Best Game Ever". Mam PSP'eka zagrywam sie w WipeOuta, naprawde lubie ta serie, tak samo jak lubilem Tekkena, ale nie jednokrotnie pisalem, ze tylko do czesci 3 na PSX i TTT na PS2, ostatnie udane czesci tej serii, gralem w to z Marcepanem godzinami, podobnie w  PES'a na PS2. Wiec chlopie nie w mawiaj mi czegos, dyskusja jest o stronie technicznej KZ2, niektorzy pisza, ze gra jest najladniejsza i wogole, ja tego nie widze, mi sie nie podoba, dla mnie jest wiele gier prezentujacych lepszy poziom, screeny z multi ktore wrzucalem kilka stron wczesniej wygladaja biednie, jest to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac, ale nie zarzucaj mi prosze stronniczosci, bo jest to nie prawda.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8737 dnia: Listopada 20, 2008, 13:31:34 pm »

Więc chyba pomyliłeś "sajty", co nie ?  :D

Ja? Nie?
Nie zauważyłem nigdzie napisu "Pc-towcom wstęp wzbroniony".

Jest to forum o grach? Jest.
Większość obecnych gier multiplatformowych wychodzi również na PC? Wychodzi.
Jest to więc dobre źródło o grach na PC, ale i źródło o innych grach, które mogę wypróbować u znajomych na konsolach? Tak.

Więc w czym problem?

Ten temat w takim razie jest idealny dla Ciebie, ciekawe tylko czemu tak mało sie tam udzielasz  :smile:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8738 dnia: Listopada 20, 2008, 13:34:41 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.
Ochy mówisz? Polecam ten wątek , tak samo nie rozumiem.
A co do Krzyżowców od Koreańczyków : witający nas napis "edited" w trzech językach jest raczej klarowny , czy miałeś przyjemność oglądać inny materiał ?

Zapomniales dodac ze po EDITED pisze ACTUAL IN-GAMEPLAY, a edited, rownie doobrze sie odnosi do ujec kamer uzytych w filiku ( z ktorych nie dalo by sie grac) muzyki ( w grze bedzie bardziej epicka) czy momentow gdzie na obraz nalozony jest filtr a'la termowizor. Ale ty wiesz lepiej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8739 dnia: Listopada 20, 2008, 13:36:34 pm »
Zapomniales dodac ze po EDITED pisze ACTUAL IN-GAMEPLAY, a edited, rownie doobrze sie odnosi do ujec kamer uzytych w filiku ( z ktorych nie dalo by sie grac) muzyki ( w grze bedzie bardziej epicka) czy momentow gdzie na obraz nalozony jest filtr a'la termowizor. Ale ty wiesz lepiej.
Tak ,wiem lepiej:rownie doobrze nie oznacza ,że musi ,a teraz pewnie Cię zaskoczę , ale dla KUF:C  pożyczałem x-boxa, , muzyka nie będzie bardziej epicka bo była dokładnie taka sama (podczas starć leciały te ostre bity), te ujęcia kamer też były jako takie cut scenki podczas walki (coś na wzór limitów czy specjali od summonów w serii FF), czyli w tych dwóch przypadkach skreślamy "edited". Więc do czego odnosi się to nieszczęsne stwierdzenie?
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 13:51:46 pm wysłana przez Jurass »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8740 dnia: Listopada 20, 2008, 13:41:16 pm »
Ten temat w takim razie jest idealny dla Ciebie, ciekawe tylko czemu tak mało sie tam udzielasz

Ponieważ większość z typowych fps'ów czy rts'ów na PC mnie nie interesuje, a dla gier multiplatformowych tematy są już dawno załozone, i dużo bardziej rozwinięte, w działach z PS3 czy X0; dlaczego wiec mam pisać w temacie o Mass Effect w "PeCetowej Enklawie", skoro mogę o nim dyskutować w dziale z X0, gdzie odpowie mi więcej osób? Dlaczego mam tam pisać o DMC4, kiedy w dziale konsolowym udziela się dużo więcej ludu?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8741 dnia: Listopada 20, 2008, 13:45:49 pm »
Do czego to doszło żeby klocarze wyciągali jako działa przeciwko PS3...gry pecetowe :lol:

Ja jestem graczem nie identyfikuje sie z jedna marka, nie mam takich problemow jak niektorzy i dlatego nie rozumie tych ochow nad KZ2... bo widzialem sporo materialow z tej produkcji i mnie nie zachwycilo.

Ujawnij nam w takim razie, co Ciebie zachwyca ?

Co mnie zachwyca ?! No coz dobre gry, wyobraz sobie ze GoW nie jest dla mnie wyznacznikiem jakosci, nawet nie skonczylem pierwszej jego czesci, a w multi zagralem gora 5-6 meczy. Zachycaja mnie gry pokroju Fable, Jade Empire, Age of Empires, epickie Halo, HL i HL2, Zelda, Metroid, SMS, WipeOut czy imo. najlepszy wyscig ever to PGR3-4, te gry mnie zachwycaja bo przykuwaja mnie do TV na wiele godzin. Ostatnio CrackDown mnie przyciagnal do konsoli na wiele godzin, co np. GTA nigdy sie nie udalo. Wyobraz sobie ze Assassins Creed i BioShock ida na sprzedaz bo wogole mi nie podeszly - w obie gry pogralem ok. 30-50 minut. Mam swoj gust i mowie co mi sie podoba a co nie. Nie podoba mi sie KZ2, MGS4, GTA4, GT5, BioShock, Assassins Creed, DMC4, Ninja Gaiden 2, DOA, Grid, NFS'y, BurnOut itp. tak jak pisalem nie jestem fanem marki, ale kocham dobre gry, a ze kazdy z nas ma unikalny gust, wiec nie podoba wszystko, mimo ze dla niektorych moze to byc "The Best Game Ever". Mam PSP'eka zagrywam sie w WipeOuta, naprawde lubie ta serie, tak samo jak lubilem Tekkena, ale nie jednokrotnie pisalem, ze tylko do czesci 3 na PSX i TTT na PS2, ostatnie udane czesci tej serii, gralem w to z Marcepanem godzinami, podobnie w  PES'a na PS2. Wiec chlopie nie w mawiaj mi czegos, dyskusja jest o stronie technicznej KZ2, niektorzy pisza, ze gra jest najladniejsza i wogole, ja tego nie widze, mi sie nie podoba, dla mnie jest wiele gier prezentujacych lepszy poziom, screeny z multi ktore wrzucalem kilka stron wczesniej wygladaja biednie, jest to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac, ale nie zarzucaj mi prosze stronniczosci, bo jest to nie prawda.

oO
Cytat: LoNdEk
Co mnie zachwyca ?! No coz dobre gry
Cytat: LoNdEk
Nie podoba mi sie KZ2, MGS4, GTA4, GT5, BioShock, Assassins Creed, DMC4, Ninja Gaiden 2, DOA, Grid, NFS'y, BurnOut itp.

Rozumiem, że KZ2, MGS4, GTA4, BioShock, AC to są złe gry ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 13:47:55 pm wysłana przez murdock »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8742 dnia: Listopada 20, 2008, 13:58:02 pm »
Rozumiem, że KZ2, MGS4, GTA4, BioShock, AC to są złe gry ;]

Kupilem Bio, AC sprobowalem GTA4 i nawet probowalem sie zmusic do poprzednich czesci MGS'a i ni ch*j mi nie podeszly, podobnie jak jRPG - dlatego leje na wszystkie FF, LO, BD, SO itp. to nie dla mnie, np. teraz najbardziej przezemnie oczekiwana gra jest Halo Wars - od tworcow AoE. Ja nie mowie, ze te gry, ktore wymienilem sa zle, poprostu mi nie podeszly. Martwie sie, ze po poczatkowych zachwytach FarCry2 zskonczy podobnie jak AC czy Bio = kurzac sie pol roku na polce :/
: Listopad 20, 2008, 13:52:32 pm
Zapomniales dodac ze po EDITED pisze ACTUAL IN-GAMEPLAY, a edited, rownie doobrze sie odnosi do ujec kamer uzytych w filiku ( z ktorych nie dalo by sie grac) muzyki ( w grze bedzie bardziej epicka) czy momentow gdzie na obraz nalozony jest filtr a'la termowizor. Ale ty wiesz lepiej.
Tak ,wiem lepiej:rownie doobrze nie oznacza ,że musi ,a teraz pewnie Cię zaskoczę , ale dla KUF:C  pożyczałem x-boxa, , muzyka nie będzie bardziej epicka bo była dokładnie taka sama (podczas starć leciały te ostre bity), te ujęcia kamer też były jako takie cut scenki podczas walki (coś na wzór limitów czy specjali od summonów w serii FF), czyli w tych dwóch przypadkach skreślamy "edited". Więc do czego odnosi się to nieszczęsne stwierdzenie?

Jurass a nie pomyslales, moze ze edited - odnosi sie do tego, ze calosc to jest posklejane z kilku "scen" dzielo ?! Nie mamy tam tzw. ciaglaosci akcji, sa wyciete i zlozone w jedno rozne sceny - do tego juz poprzedni KUF na XO wygladal niezle, wiec dlaczego ten nie ma byc ladniejszy!? Kolejna sprawa, na jakiej podstawie mam wierzyc tobie a nie developerom!? ZONK!
: Listopad 20, 2008, 13:54:51 pm
Juz wiadomo, ze kolejna generacja zaskoczy moca:

http://wiadomosci.onet.pl/1864988,18,pierwszy_superkomputer_osobisty,item.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8743 dnia: Listopada 20, 2008, 13:58:41 pm »
Czy tam, gdzie mieszkasz, nie ma nigdzie wypożyczalni gier? Na zagranicznych forach bardzo często mówi się o wypożyczaniu gier, by sprawdzić, jak komuś podpasują; więc skoro masz taki, hmm... problem z określeniem od razu, czy dana gra będzie Ci się podobała czy nie, to nie lepiej najpierw ją wypożyczyć i wypróbować?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8744 dnia: Listopada 20, 2008, 14:01:35 pm »
CZŁOWIEKU! Nie wpier*alaj się w dyskusję o czysto technicznych aspektach, skoro Cię to nie interesuje/jesteś ślepy/nie masz o tym pojęcia! Na prawdę Twój spaczony/mocno subiektywny gust nie jest wyrocznią w temacie, która gra jest ładna, a która nie! To, że Ciebie jakiś tytuł nie przykuł do telewizora, nie znaczy, że ma słabą grafikę! Killzone 2 graficznie kopie zad i choćby miał najbardziej zje*any gameplay, wizualnych odczuć to nie zmienia, a jeśli ktoś uważa, że Killzone 2 (z resztą MGS4, Bioshock, GTA4 czy AC również) wygląda źle/niespecjalnie/nie zachwyca, zwyczajnie jest ślepy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8745 dnia: Listopada 20, 2008, 14:05:07 pm »
Czy tam, gdzie mieszkasz, nie ma nigdzie wypożyczalni gier? Na zagranicznych forach bardzo często mówi się o wypożyczaniu gier, by sprawdzić, jak komuś podpasują; więc skoro masz taki, hmm... problem z określeniem od razu, czy dana gra będzie Ci się podobała czy nie, to nie lepiej najpierw ją wypożyczyć i wypróbować?

Sa wypozyczalnie, to jest Londyn, tu jest wszystko :) ale nie o to chodzi, ja nie mam czasu grac, CrackDown, dobre 2 miesiace lezal na polce zanim zostal uruchomiony i juz tak od kilku tyg. go przechodze... pewnie w ok. nowe roku go skoncze.
: Listopad 20, 2008, 14:02:38 pm
CZŁOWIEKU! Nie wpier*alaj się w dyskusję o czysto technicznych aspektach, skoro Cię to nie interesuje/jesteś ślepy/nie masz o tym pojęcia! Na prawdę Twój spaczony/mocno subiektywny gust nie jest wyrocznią w temacie, która gra jest ładna, a która nie! To, że Ciebie jakiś tytuł nie przykuł do telewizora, nie znaczy, że ma słabą grafikę! Killzone 2 graficznie kopie zad i choćby miał najbardziej zje*any gameplay, wizualnych odczuć to nie zmienia, a jeśli ktoś uważa, że Killzone 2 (z resztą MGS4, Bioshock, GTA4 czy AC również) wygląda źle/niespecjalnie/nie zachwyca, zwyczajnie jest ślepy.

Oj Irasku, przeciez pisalem wczesniej ze AC wg. jest ladny - duzy swiat, dobra nimacja itp. I prosze ty sie oburzaj, to jest moje zdanie, ja w ocenie grafiki i gier patrze na inne aspekty. I prosze nie zachowuj sie jak "burak" przeklinajac jak jakis cham, bo uwazam, ze stac cie na wiecej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8746 dnia: Listopada 20, 2008, 14:07:38 pm »
Jurass a nie pomyslales, moze ze edited - odnosi sie do tego, ze calosc to jest posklejane z kilku "scen" dzielo ?! Nie mamy tam tzw. ciaglaosci akcji, sa wyciete i zlozone w jedno rozne sceny - do tego juz poprzedni KUF na XO wygladal niezle, wiec dlaczego ten nie ma byc ladniejszy!? Kolejna sprawa, na jakiej podstawie mam wierzyc tobie a nie developerom!? ZONK!




Sorry ,ale zaczynasz tworzyć :Jurass a nie pomyslales, moze ze edited - odnosi sie do tego, ze calosc to jest posklejane z kilku "scen" dzielo ?!, czyli to jest TRAILER, teraz przeczytaj co pisze przed tym filmikiem i powiedz mi jaki sens ma  pisanie że ten trailer jest trailerem???
Skoro więc ta gra ma niby tak wyglądać ,to po co pisać coś o edytowaniu aktualnego "gejmpleju"?


Kolejna sprawa, na jakiej podstawie mam wierzyc tobie a nie developerom!? ZONK!-nie wiem do czego pijesz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 14:13:18 pm wysłana przez Jurass »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8747 dnia: Listopada 20, 2008, 14:11:34 pm »
LoNdEk, czy Ty sobie nie zdajesz sprawy, że sadzisz pierdoły w stylu "moim zdaniem, subiektywnie maluch ma lepszy silnik od Ferrari"? W grafice są pewne standardy i nie można sobie dowolnie hasać po temacie "w to mi się dobrze grało, więc jest ładne, a to mnie nie przykuło do telewizora, więc jest brzydkie"  :x

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8748 dnia: Listopada 20, 2008, 14:17:54 pm »
teraz przeczytaj co pisze przed tym filmikiem i powiedz mi jaki sens ma  pisanie że ten trailer jest trailerem???
Skoro więc ta gra ma niby tak wyglądać ,to po co pisać coś o edytowaniu aktualnego "gejmplaju"?

Ma to taki sens, jak pisanie przy concept-trailerach, że jest to render; albo pisanie na niektórych trailerach gier, które wyjdą dopiero po paru miesiącach, że jest to "work in progress"; albo pisaniu, że prezentowany gameplay jest wzięte prosto z gry (in-engine) - stwierdzanie oczywistych faktów :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8749 dnia: Listopada 20, 2008, 14:28:04 pm »
teraz przeczytaj co pisze przed tym filmikiem i powiedz mi jaki sens ma  pisanie że ten trailer jest trailerem???
Skoro więc ta gra ma niby tak wyglądać ,to po co pisać coś o edytowaniu aktualnego "gejmplaju"?

Ma to taki sens, jak pisanie przy concept-trailerach, że jest to render; albo pisanie na niektórych trailerach gier, które wyjdą dopiero po paru miesiącach, że jest to "work in progress"; albo pisaniu, że prezentowany gameplay jest wzięte prosto z gry (in-engine) - stwierdzanie oczywistych faktów :/
Piszemy więc o tym samym, czyż nie?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8750 dnia: Listopada 20, 2008, 14:31:07 pm »
Tak, tyle że ja piszę to w odniesieniu, że jest to po prostu montaż scen z gry (czyli właśnie stwierdzenie oczywistego faktu - trailer jest trailerem), Ty - że to nie pochodzi prosto gry, bo inaczej nikt by nie pisał "edited".
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8751 dnia: Listopada 20, 2008, 14:35:10 pm »
Tak, tyle że ja piszę to w odniesieniu, że jest to po prostu montaż scen z gry (czyli właśnie stwierdzenie oczywistego faktu - trailer jest trailerem), Ty - że to nie pochodzi prosto gry, bo inaczej nikt by nie pisał "edited".
Więc nie piszemy o tym samym, podzielasz zdanie Londka ,że trailer jest trailerem.W takim razie mam jedno zasadnicze  pytanie : po co pisać o czymś co jest oczywiste?
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 14:37:51 pm wysłana przez Jurass »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8752 dnia: Listopada 20, 2008, 14:42:58 pm »
-_-

No przecież napisałem post wyżej. Na wielu trailerach znajdziesz info "WIP", na concept-trailerach że to jest concept-trailer (w przypadku MS, K2 czy H3 kilka lat temu tego zabrakło, i wiele osób wierzyło, że te filmiki pochodzą z właściwych gier), na niektórych trailerach znajdziesz info, że wszystko co jest tam zawarte pochodzi z gry.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8753 dnia: Listopada 20, 2008, 14:55:08 pm »
-_-

No przecież napisałem post wyżej. Na wielu trailerach znajdziesz info "WIP", na concept-trailerach że to jest concept-trailer (w przypadku MS, K2 czy H3 kilka lat temu tego zabrakło, i wiele osób wierzyło, że te filmiki pochodzą z właściwych gier), na niektórych trailerach znajdziesz info, że wszystko co jest tam zawarte pochodzi z gry.
No spoko , na jednym trailerze napiszą ,że "work in progres" , na drugim "concept-trailer ",  a na tym jasno i wyraźnie napisali,że trailer jest trailerem...........

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8754 dnia: Listopada 20, 2008, 14:55:23 pm »
http://www.gran-turismo.com/en/sp/d2788.html

Four PS3's were also used in this demonstration. The frame rate of a single PS3 is 60fps, or 1/60 of a second, but by having four PS3's draw an image four times within this 1/60 of a second, a frame rate of 1/240 of a second is made possible.  8)

« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 14:57:13 pm wysłana przez murdock »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8755 dnia: Listopada 20, 2008, 14:58:07 pm »
Dobra, sklejamy 4 PS3 taśmą.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8756 dnia: Listopada 20, 2008, 15:07:28 pm »
jak napisze, że PS3 rządzi, to będę fanboyem/pieskiem SONY !?  :???:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8757 dnia: Listopada 20, 2008, 15:08:07 pm »
Dobra, sklejamy 4 PS3 taśmą.
Do odpalenia Crysisa (jakże często tutaj przytaczanego) w 60fps na fullu też są potrzebne 2 radeony  :cool:

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8758 dnia: Listopada 20, 2008, 15:09:12 pm »
Dobra, sklejamy 4 PS3 taśmą.
Do odpalenia Crysisa (jakże często tutaj przytaczanego) w 60fps na fullu też są potrzebne 2 radeony  :cool:

Dwa ale nie jedno rdzeniowe trzeba zaznaczyć  8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8759 dnia: Listopada 20, 2008, 15:09:17 pm »
jak napisze, że PS3 rządzi, to będę fanboyem/pieskiem SONY !?  :???:
Tak, ale jak napiszesz, że jest świetną konsolą to już nie. 8-)