Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

7 LEVELS zacznie wydawać na większej ilości platform

Studio założone przez ekipę znaną najstarszym fanom GameOnly wkracza w nowy etap.

7 LEVELS to studio założone w 2014 roku, przez Pawła Bielę i Krzysztofa Króla - jeśli czytacie nas nie od dziś, pewnie kojarzycie, że pierwszy był współzałożycielem i redaktorem naczelnym (Conker), drugi redaktorem (Krulik) na gameonly.pl . Swoją pasję do gier, a zwłaszcza do konsol Nintendo przekuli w firmę tworzącą gry - na początku częściej jako outsorcing innych firm, potem wydając własne gry na konsolę swojej ulubionej firmy, czy też portując gry innych firm na Switcha. Po Castle Of Heart, Jet Kave Adventure i Destrobots firma jest gotowa na powiększenie (w tym zatrudnienie nowych osób) i wydawanie gier również na duże konsole - w tym te nowej generacji.

Jako pierwszy na Xboxa i PC wskoczy Jet Kave Adventure, przecierając niejako "szlaki" kolejnym produkcjom. Do tego w międzyczasie pracują nad kolejną grą z gatunku cinematic adventure-platformer, czyli ciągle w klimatach w których czują się najlepiej patrząc na dotychczasowe wydania.

Będzie to nasza pierwsza gra, która od samego początku opracowywana jest z myślą nie tylko o zagorzałych fanach Nintendo, ale także posiadaczach innych, popularnych platform. Mamy nadzieję, że niespodzianką, którą szykujemy, pozytywnie zaskoczymy także inwestorów oraz partnerów biznesowych.

Paweł Biela

Co ciekawe, firma poinformowała też dziś, że w wyniku emisji akcji pragnie pozyskać 2,5 - 4 miliony złotych od inwestorów i mniej więcej na ten góry limit wyceniają koszt stworzenia nowej gry. No cóż, pozostaje życzyć chłopakom powodzenia i czekamy na pierwsze next-genowe doznania z ich rąk.

Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Spider-Man na PS5 wygląda raz lepiej a raz gorzej względem oryginału z PS4

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Port Royale 4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: