News

Nowy sezon w Crashu niczym wyjęty z Mad Maxa

Po dwóch słodkich miesiącach, czas na coś bardziej "brudnego".

Trzeba przyznać, że chyba nikt nie spodziewał się jeszcze rok temu, że Activision aż tak naz rozpieści. Gdy tylko gruchnęła wiadomość, że remake Crash Team Racing dostanie też etapy i postaci z Nitro Kart gracze już byli szczęśliwi, a potem gdy obiecano pakiet 6 sezonów tematycznych z trasą i dodatkowymi skórkami bez opłat (chociaż w zamian za grindowanie) - wniebowzięci. Gra jest jednak na tyle popularna, że dostanie kolejne sezony (prawdopodobnie znów 6), a pierwszy właśnie nadciąga.


Rustland Grand Prix zabierze nas do post-apokaliptycznych pustkowi, a poza trasą po pustynnych piaskach między zgliszczami i złomem, będziemy mogli ścigać się na gokartach i w przebraniach przypominających wspomniany już w tytule film Mad Max.

W grze pojawi się też nowy tryb - Golden Wumpa Hunt. W tym trybie nasze zadanie polega na trafianiu w skrzynki ze złotym jabłkiem - które będzie przemieszczać się po trasie. Poza samym wyzwaniem, rozbicie skrzynki zwiększy ilość monet Wumpa które posiadamy, a za które kupujemy dodatkowe skiny i gokarty. To bardzo fajny ruch po tym, gdy pojawiła się też opcja kupowania jabłek za niemałe pieniądze - jest to ruch w stronę graczy a nie skarbca pieniędzy. Dodatkowo kilka z wyzwań Grand Prix również dotyczy złotych jabłek, więc jest okazja zdobyć za jednym zamachem dodatkowe punkty nitro, odblokowujące podstawowe skiny tego sezonu.


Zapomniałbym, pojawi się też nowa postać - Megamix. To połączenie Cortexa, N. Gina, Dingodile'a i Tiny Tigera (postać pojawiła się w grze Crash Bandicoot: The Huge Adventure z GBA). To już 50 grywalna postać w grze.

Nowa trasa w ruchu na trailerze poniżej. Nowy sezon wystartuje dziś.


Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

DualShock 5 będzie kompatybilny z PS4? Taki zapis widnieje na francuskiej stronie PlayStation

arrow-right
arrow-right

Deals With Gold - promocje od 14 stycznia

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
~skalariX
1580 dni temu

MadMax był bardzo dobry. Jak dla mnie 8/10.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: