Trzeba przyznać, że chyba nikt nie spodziewał się jeszcze rok temu, że Activision aż tak naz rozpieści. Gdy tylko gruchnęła wiadomość, że remake Crash Team Racing dostanie też etapy i postaci z Nitro Kart gracze już byli szczęśliwi, a potem gdy obiecano pakiet 6 sezonów tematycznych z trasą i dodatkowymi skórkami bez opłat (chociaż w zamian za grindowanie) - wniebowzięci. Gra jest jednak na tyle popularna, że dostanie kolejne sezony (prawdopodobnie znów 6), a pierwszy właśnie nadciąga.

Rustland Grand Prix zabierze nas do post-apokaliptycznych pustkowi, a poza trasą po pustynnych piaskach między zgliszczami i złomem, będziemy mogli ścigać się na gokartach i w przebraniach przypominających wspomniany już w tytule film Mad Max.

W grze pojawi się też nowy tryb - Golden Wumpa Hunt. W tym trybie nasze zadanie polega na trafianiu w skrzynki ze złotym jabłkiem - które będzie przemieszczać się po trasie. Poza samym wyzwaniem, rozbicie skrzynki zwiększy ilość monet Wumpa które posiadamy, a za które kupujemy dodatkowe skiny i gokarty. To bardzo fajny ruch po tym, gdy pojawiła się też opcja kupowania jabłek za niemałe pieniądze - jest to ruch w stronę graczy a nie skarbca pieniędzy. Dodatkowo kilka z wyzwań Grand Prix również dotyczy złotych jabłek, więc jest okazja zdobyć za jednym zamachem dodatkowe punkty nitro, odblokowujące podstawowe skiny tego sezonu.

Zapomniałbym, pojawi się też nowa postać - Megamix. To połączenie Cortexa, N. Gina, Dingodile'a i Tiny Tigera (postać pojawiła się w grze Crash Bandicoot: The Huge Adventure z GBA). To już 50 grywalna postać w grze.

Nowa trasa w ruchu na trailerze poniżej. Nowy sezon wystartuje dziś.